-
Hum Hain Na 10.epizoda – Sagarika ulazi u Bunty-jevu kuću na nagovor Bunty-ja!
Sagarika ulazi u Bunty-jevu kuću na nagovor Bunty-ja! Prevod čitateljka Sinderella.Hvala!:D Epizoda počinje sa Pappu-om koji pokušava utešiti svoju ženu. Hrani je doručkom. Bade bahu mu govori da ne može prisustvovati pooji. Swara dolazi i kaže da joj treba pomoć od snaje. Pokazuje joj Sagarikinu sliku. Bade bahu se naljuti videvši da joj je lice prekriveno Sagarikinom ‘lehanga-om’. To je dovoljno Satyi da počne sa svojom dramom govoreći loše o Sagariki, kako je ta devojka uništila celo venčanje itd… Lakshmi podrži Satyu govoreći joj da je u pravu. Bunty zamišlja da romantično pleše sa Sagarikom na pesmi ‘ Jab se tere nainaa… ‘ Njegov prijatelj ga protrese i Bunty shvata…


