“Tanhaiyan” / “Usamljenost” – 2. epizoda (2. deo)
Mira negira da traži bilo koga, samo gleda kako je sve oko njih lepo ukrašeno. Tanja je opet pita da li je dobro, ova odgovori da naravno da jeste. S druge strane, Heder uzima pilule za spavanje. Sid ga pita koliko dugo ne spava noću pa da mora da uzima pilule. Heder mu govori da je dobro, sve je pod kontrolom. Njih dvojica nazdravljaju. Mira nazdravlja sa Tanjom. Tanja opet poteže pitanje Mirine prošlosti, zna da je danas… Mira je prekida, ne želi da razgovara o tome, zašto joj ne veruje da je dobro. Tanja joj saosećajno veli da nije dobro potiskivati bol. Ona zna da je slomljena.
Mira je pogleda: “Šta sam? Misliš da sam slomljena? Nisam. Tanja, pošlo je dve godine od kako su moji roditelji otišli. Dve godine! Pomirila sam se sa životom. Naučila sam da živim bez njih. Nastavila sam dalje.”
Tanja: “Ne izgleda tako.”
Mira: “Izgledaće. Ozbiljno! Dokazaću ti da sam dobro. I da nisam slomljena.”
Ona uznemireno ode odatle. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!