Volim samo tebe (57. ep.) 10.09.2014. – Pojavljuje se RV i kupuje kuću Parikovih!

On ne dozvoljava medijima da ga slikaju. Njegov asistent odlučuje da odmah promeni sigurnosni system koji dozvoljava da štampa i mediji uđu unutra.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Išani čeka autobus na stanici, nestrpljiva je jer kasni. Ona uđe u autobus i kaže advokatu telefonom da će stići na vreme. Ona prolazi pored njihove stare kuće i divi se njenoj lepoti, razmišlja da će je definitivno vratiti. Ona uđe u kancelariju advokata i izvini se što kasni. Potom pita da li ima dobrih vesti jer to očekuje, zato što se dobrim ljudima dešavaju dobre stvari i mora da se dokaže da je ispravno ono u šta je Haršad verovao. Ona pita advokata da joj kaže zašto ju je zvao. Advokat izvadi neke papire i preda ih Išani. Išani pročita papire i šokirana je zbog onoga što piše. Advokat se izvini, sud je stavio njihovu kuću na aukciju i ona je prodata. Išani se seti Falguninih nada i brizne u plač. On je teši da ne plače, zna da su njene uspomene povezane sa tom kućom, ali ljudi čine sećanja, ne kuće, a ona i dalje ima istu podršku članova porodice. Išani je uznemirena. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Volim samo tebe / Meri Aashiqui Tum Se Hi
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






3 Komentar(a)
Sara
Rv se pojavljuje i kupuje njenu kucu. Jadna Ishani, koliko se nadala da ce vratiti bar kucu porodici, ali nista od toga. Sva je slomljena. A Shirag sta da kazem za tog stvora, jer on nije covek. Saznao da je Ishani izgubila kucu i odmah hoce da raskine. Prevarant jedan. A koliko ima devojaka sa strane sa kojima izlazi… Zabava da prodje bez njega… Videcomo sta ce se desiti. Jedva cekam susret Ishani i RV.
kati
Zasto se samo iscani bori a drugi odmaraju. U svakoj seriji jedna se djevojka bori za cast obitelji ili pravednost, a muski te obitelji ko mutavi nikakve koristi od njih. Da saro kao sto rece jadna iscani. Ostali iz njene obitelji kao paraziti a najvise me Baa nervira.
Sara
U svakoj serije uvek tako. I meni je zao Ishani ali sada je bitno samo kako da ona nadje nacin da se sredi i da moze da pomogne obitelji. Paraqziti , ali sta ce njena su obitelj. Ma koliko oni bili i bezobrazni i lenji ona ima izgleda neku vrstu obaveze prema njima. Mislim da ona sama sebe krivi zbog nekih stvari. Videcemo kako ce se prica odvijati. A Baa je posebna prica. Ne mogu da je ni komentarisem.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!