Meksicke serije,  Quiero Amarte/Želim da te volim

Želim da te volim – 1.epizoda

capture-20150624-212038 capture-20150624-212127

Mauro : Florencijino prisustvo ( u njegovom zivotu) je sve promenilo. Manuel : Da, da,ljubav nam menja pogled na zivot, a tvoja ljubav prema Florenciji je bezuslovna

Ponovo smo s Maksom i Amajom.

Maks izvlaci Amaju iz reke. Moli je da reaguje.

Meksiko , kuca u kojoj zive Montesinosi.

Lukreciji sluzavka servira dorucak,Cesar dolazi.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Cesar : Dobar dan . Lukrecija: ( na kratko mi se iskljucio ton ali mislim da je Cesar pitao za Maura) Sigurno je hteo biti sam.Danas je 30. godine od smrti one zene (Florencije). Cesar : Daj mama, prevazidji to ! Lukrecija : Kao da je to lako, ta prokletnica mi je otela ljubav tvog oca i da je ziva,tvoj otac bi nas sigurno napustio zbog nje . Cesar : Ali to se nije desilo.Tata je i dalje ovde stobom.

Lukrecija : Znam ali nisam mogla da zaboravim. Cesar : Ni ti ? Razumem da tata ne moze zaboraviti svoju veliku ljubav , ali ti mama !? Lukrecija : Ta zena mi je mnogo naudila sine.Ispricala sam ti o njima da bi shvatio zasto sam distancirana od tvog oca.

Cesar : Daj mama , ne brini,ja cu uvek biti na tvojoj strani.Nikad necu ici protiv tebe.

Lukrecija : Znam sine, stobom su moje tajne bezbedne. Nikom na svetu ne verujem kao tebi. Cesar : Znam . Ja sam to i zasluzio. Ja sam jedini od tvoje dece kome je stalo do tebe.

Scena se vraca na Maura i Manuela.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Mauro : Ne ! Njeno telo se nikad nije pojavilo! Ni njeno ni od devojcice ( Amaja), mogusnost da su prezivele je vrlo realna.

Manuel : Mauro da su zive,vec bi se negde pojavile . Mauro : Mozda je izgubila pamcenje,mozda ne moze da se vrati, mozda se plasi, mnogo je mogucnosti. Manuel : Mauro razmisli, najverovatnije je , da je porodica odnela tela Florencije i njene kcerke.Sve ove godine se mucis time !

 

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

4 Komentar(a)

    • Mahpeyker Eyshan Tezcan

      Hvala .Sutra ce stici nova epizoda . Jel si gledala seriju preko neta ? Jako je dobra.

      Glavni par i nije bas nesto ali sve ostalo je fenomenalno. Najvise mi se dopadaju drugarski i porodici odnosi oni su cak bolji od ljubavnih scena : Flavija i Lucio ( blizanci) imaju toliko dirljive scene, svaki put se raznezim kad ih gledam . Ima Lucio i sa Maksom lepe scene ali s Flavijom je poseban. Zasuzim na najmanji znak Flavijine ljubavi prema bratu.
      Zatim odnos Hulijane i Maura ( otac i kcerka) prva njihova scena je jako tuznab( Barrosica i Jose Elias su to perfektno odglumili) Kasnije kad se pomire imaju toliko divne scene da covek pomisli da su stvarno otac i kcer.

      Kostanca takodje ima lep odnos sa svojim ocem.Konstanca i Manuel o svemu pricaju jedno drugom.

      Zatim prijateljtva

      Amaja i Caro predivno prijateljstvo te Konstanca i Nora. Nora je prijateljica za pozeleti.Drago mi je sto rivalka glavne junakinje nije izopacena i sto ima lepe odnose sa drugima.

      Sto se parova tice meni su omiljeni : Franco i Hulijana. Franco je neopisio divan covek. Niie lep stariji je i procelav ali je suprug kakav se samo pozeleti moze.

      Zatim Konstanca i Salvador , samo sto ona nikako da prihvati da voli njega a ne Maksa , dok Salvador ne svisne od tuge kad mu ona pocne cvrkutati o vencanju s Maksom.

      Tu su i Ivan i Mariana oni imaju hate love pricu.

      Gotovo svi zenski likovi su fenomenalni , meni su najdraze : Juliana, Flavija, Nora i Caro.

      Sto se tice muskih : Franco , Jorge i Ivan su sjajni.

      Mauro je divan samo sto zns dasmara s Florencijom.

      Cesar i Lukrecija su negativci koje obozavas mrziti. Cesar je totani kralj.

      Likovi kojisu mi odvratni ili antipatini : Cipriano,Dolores, Horacio i Ulices i Valerija ( tolko iritatno derle u zivotu videla nisam).

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!