Fanfiction nastavci,  Pandora

Pandora (10. epizoda) – Ti vidi šta ćeš.

ragav pandora toralPandora je ispričala Toral za događaj sa Ragavom.
Toral : Zar ne vidiš da on samo želi da spava sa tobom!?
Pandora : On me voli, samo se malo zaneo!
Toral : Ti si slepo zaljubljena i ne vidiš njegove mane!
Pandora : On nema mane, a ti si ljubomorna jer tebe niko ne gleda!
Ode.

Lavanja seda u autobus, neko seda pored nje.
Lavanja : Šta hoćeš Kartik?
Kartik : Sada bih mogao da ti tražim šta god hoću. Kako te nije sramota da varaš Rohana?
Lavanja : Pređi na stvar i reci šta hoćeš!
Kartik : Na sledećoj stranici ima jedan hotel, ja plaćam sobu.
Lavanja : To ne dolazi u obzir, pa nećeš mi ti biti prvi muškarac!
Kartik : Još ćeš reći da si devica!?
Lavanja : Jesam, ali to nije tvoja stvar!
Kartik : Pa šta ćemo onda? Hajd’mo ovako, večeras zavedi Rohana i spavaj sa njim, neka on ima tu čast, a kasnije dođi meni!
Lavanja : Imam jednu informaciju koja će ti koristiti više nego seks sa mnom.
Kartik: Kakvu?
Lavanja : Serdarova kćerka, Nimboli, je zaljubljena u tebe. Ako se malo potrudiš, mogao bi postati bogati zet. Eto ja sam ti rekla, a ti vidi šta ćeš!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kraj epizode.

Najava : Ragav spušta Pandoru na travu ,ljubi je i govori da želi da joj dokaže svoju ljubav.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.

3 Komentar(a)

  • sonja

    A Pandora …..razumem i ljubav i da ti pomuti razum ali brate mili tako da povredi drugaricu i to zbog nekog koga je tek upoznala pa i sama primecuje da je malo slobodniji u ponasanju ….. pa stvarno , sta reci. Ovamo se kao naljuti sto je pipka , ovamo tvrdi da nema manu. Kako neko ko se tako slobodno ponasa prema devojci nema manu ? A gde je dzentlmensko ponasanje? A po najavi, dokazace joj ljubav tako sto ce je obaliti na travu.!?

    Sto se tice Lavanje, volim sto i njoj ne ide bas glatko pa je zrtva ucene. Ali ocigledno snalazi se brzo.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!