Simar (1576. ep.) 29.07.2016. – Proslava Anđelinog rođendana!

Prevod: Maya. Hvala. 😀
Epizoda počinje sa Simar koja gleda u Anđelinu sliku i govori: ,,Srećan rođendan,kćeri.Tu je svih šest poklona za šest rođendana.Dobićeš ih sutra.”
Anđeli kaže da joj je 12 godina i da joj niko nije poželeo srećan rođendan.Anđeli: ,,Proslaviću rođendan sa prijateljima. ” Simar se misli kako je Anđeli sigurno jako srećna.
Piyush pita da li je sve to od poklona za sestru.Sumit pita da li je nečiji rođendan.Simar govori da je rođendan ćerke njene prijateljice.Sumit govori da će krenuti u 7 sati.Simar: ,,Okej,bićemo spremni. ”
Sledećeg dana,Simar pakuje sve stvari.Rohan govori da torta deluje baš ukusno.Sumit kaže da je vreme da krenu.Rita: ,,Spremni ste da krenete? O Simar ti si veoma pametna.Idi,preotmi mi muža…” Sumit joj govori da ućuti.Oni ulaze u kola i odlaze.Rita primi nečiji poziv i govori: ,,Da naravno.Biću tamo.Vidimo se! ”
Anđeli silazi u hol kuće,sve je u mraku.Ona se pita šta nije u redu.Onda se svetla upale.Hol je uređen.Svi joj požele srećan rođendan.Anđeli je iznenađena i srećna.Prem joj daje poklon.Anđeli: ,,Nemoj mi reći da si mi kupio knjigu i ovog puta.” Prem: ,,Otvori.To je telefon.” Anđeli je iznenađena: ,,Najnoviji telefon!Hvala ti,tata.Pokazaću ga prijateljima.” Anđeli klikne ikonicu na mobilnom. Simar u sebi kaže: ,,Moram otići do Anđeli i moram slagati Kapoor-a.” Simar pita: ,,G.Kapoor,može li Piyush ostati sa vama u kancelariji?Moram ići na rođendan ćerke moje prijateljice a Piyush ne zna nikoga tamo.” Sumit: ,,Nije problem,naravno.” Piyush kaže Simar da joj da i njegov poklon takođe.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






6 Komentar(a)
Mahpeyker Kosem Sultan
Malo me je iznenadilo da je Anđeli imala śest godina pre skoka.
Ja sam mislila da ona i Anđeli imaju oko ĉetri godine.
Jovana
bice veselo simar beži od prema a on je juri a ja molim boga da mu ona pobegne inače izaslo je da ce simar lupiti samrčinu ovoj kuši jel će sliku anđeli u novine da vidi kao modela ja bi joj razvalia glavu toj kusi krva jedna smrdljiva pu nisu bile epiyode inače naj gledanija serija broj 1 je shakti samo da kažem
Maya
Da,ista stvar ali ako tako gledamo čudno je i što Piyush koji ima 6 godina izgleda kao da ima 8-9,čudno je i što je Staramajka ista i što je uopšte ostala živa nakon što ju je Simar probola mačem,…Ima dosta nelogičnosti ali to je i normalno za seriju. ☺
Mahpeyker Kosem Sultan
Pa baś zato kad uporedim Pijuša i malu Anđeli,on mi deluje dosta starije.
Palo mi na pamet da bi Pijuš mogao biti mali Kana iz Odbačene.
Maya
Ha da…
Maya
Već dva dana nisu bile prevedene epizode saznaću šta se dešava pa javljam…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!