Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (07. ep.) 04.08.2015. – Maa ne veruje Gayatri!

capture-20150804-231553 capture-20150804-232521 capture-20150804-232823 capture-20150804-233043 capture-20150804-233617

Kakina ćerka kaže da je njen život spasen, ali ipak izgleda kao da se udavila. Gayatri kaže da je ponekad osoba udavljena i bez vode. Kaka pita Gayatri zašto mu nije dozvolila da kaže Rana ji-u za njen identitet. Gayatri kaže da bi bio problem kad bi se saznalo o ovome kod kuće.
Rana ji gleda papire toka vode. Njegov stražar pita ko im je dozvolio da plate porez/taksu na vodu. Osoba mu kaže da je to zbog naređenja njegovog strica Kunwara Chandarwardana, novac ne ide vladi već njegovom stricu i Britancima. Rana ji kaže da će Britanci sad znati da ova zemlja više nije bez naslednika.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gayatrina majka pokušava da pridobije Sethovu pažnju. Ona kaže da su se sve devojke Gayatrinih godina udale i navodi primere. Seth kaže da zna za Gayatrine godine, ali nije mogao pronaći momka koji može da oženi Gayatri. Majka kaže da se devojka koja se smatra nesrećnom nikad neće udati. Seth kaže da neće udati svoju ćerku za bilo koga, ali pogleda momka dobro. Ona pita koji će princ oženiti Gayatri. On se nasmeje na princa. Munshi donese obaveštenje suda, Seth pošalje ženu unutra i kaže Munshi-ju da pročita. On čita, to je obaveštenje za Raj Mata, da kraljevska porodica duguje 35 lac Govindu Sethu. On je želeo da je vidi, ali ona je odbila, sad kaže da će podneti tužbu u sudu protiv njih. Munshi kaže da su oni kraljevska porodica ove države, Govind kaže da su dobili taj ponos zbog njihove krune, ali njihova kruna je pod njegovom hipotekom. Raj Mata je ljuta zbog obaveštenja, ne uzima je u obzir i pocepa je pred Munshi-jem. Ona kaže da će dobiti potpisan pakt za povećanja poreza od strane Rana ji-a večeras.
U kući, snaje ismevaju jer Gayatri kasni. Maa je zabrinuta kad Kaka i Gayatri uđu u kuću. Maa ispituje Gayatri gde je bila, da li se bilo kad vraća kući, inače će je njene snaje ismejavati. Doda da kad napusti kuću, nosi njihovo poštovanje sa sobom. Pita Kaku gde je Gayatri bila. Kaka muca, snaja kaže Maa da pita Gayatri čij je sako (jakna) to (koji Gayatri nosi). Doda da izgleda skupo (sako). Kaka objašnjava da je padala kiša, pa je pitao prolaznike za sako pošto je Gayatri postajala mokra. On kaže Maa da je Gayatri zaista umorna i treba joj odmor. On pošalje Gayatri unutra i ode po mleko za nju. Snaje komentarišu da izgleda da je Gayatri išla negde drugde sa Kakom. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

13 Komentar(a)

    • DINA

      Vala baš, ne da su odvratne. I sama sam pomislila kakva li će biti njihova reakcija kada postane princeza. Mislim da će imati problema sa Raninom majkom jer mi ona izgleda kao snob.

      • mirsada

        Dino, princom sam odusevljena, odavno nisam vidjela ovako jak karakter, jest da je pocetak, ali se nadam da nepopusti pred nepravdom i da ostane dosledan sebe, obozavam ga. Slika

          • Goca

            Nece pokleknuti odaje jako stabilnu i cvrstu osobu. Osobu koja najbolje zna šta znaci izgubiti voljenu osobu, rat i borba su ucvrstili njegov lik,i sva ta njegova osecanja i iskustva nece mu dozvoliti da poklekne i da njegova majka rešava probleme i ispunjava licne hirove, i da uvlaciti dinastiju u još vece dugove. Smatram da ce on biti sposoban da Indiju spasi od ropstva, jer samo takav karakter kao što je njegov to može postici.

    • mirsada

      Mico, isto razmisljamo, ali mi nije jasno da se snahe onako bezobrazno ponasaju, do sada u svim serijama su bile maltene

    • mirsada

      Mico, isto razmisljamo, odmah su mi kroz glavu prosle njihove face kad princ zeni Gaya, ove snahe su smjele i bezobrazne, do sada su u svim serijama bile maltene diskriminirane, nisam ni za bezobrazluk ni za diskriminaciju, nego jedno pristojno ponasanje, mozda su iz bogatih familija pa im se hoce.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!