Alija 192. epizoda – Aaliya oprašta Zainu!






*Kada su nam se pogledi sreli,osjetio sam kao da sam u raju. *
Aaliya ga poljubi u rame.
*Kada su nam se usne dotakle,blagoslovi su počeli padati sa neba.*
Gledaju se,on obuhvati njeno lice rukama,pa je poljubi u čelo.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
*Naša ljubav je čista,kao molitva iz srca. *
Držeći jedno drugo za lice,Zain je upita: ” Hoćemo li našoj kući?”
Aaliya srećna,klimne glavom.
*Hvala Allahu,sva zahvala pripada Allahu.*
Zain je podigne u naručje. Sarju i Abdul im aplaudiraju dirnuti ovim susretom. Zain i Aaliya se gledaju dok je on nosi u naručju. Odnese je odlatle.
Sledećeg jutra,Fahad viče na Bilala. Pita kako je požar izbio. Nastavlja vikati da im je rekao da želi samo da se zatvori . Pita ga kad će shvatiti svoje odgovornosti. Nastavi: ” Ko ti je rekao da ga zapališ ?!! Zar ništa ne razumiješ ? Šta sam ti rekao da uradiš,a šta si ti uradio? Rekao sam da im pošalješ inspekciju! A ti si im poslao obavještenje o iseljenju? Sledeće što si učinio,poslao si im siledžije! A onda i buldožer! A sada i požar!! ” Bilal se preplašen brani: ” Brate,pogriješio sam. ” No,Fahad je jako ljut: ” Pogriješio si ?! Moj brat je bio tamo!! I Aaliya! Šta da im se nešto desilo?!! Ako nešto ne znaš odraditi,onda nemoj to ni raditi !! Nije potrebno da sam donosiš odluke! (Zarina ih sluša) ” Bilal krene nešto reći,no Fahad viče: ” Izgubili smo 50 lakha! Ali ti to ne shvataš ozbiljno. (Zarina prekrije uši rukama,onda udari rukama o zid) Ako se desi da me neko optuži..Neću te poštediti!!”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

4 Komentar(a)
Niki
Oo konacno da se pomire,Sorayin izraz lica na kraju kad ih je videla je za medalju 😀
Ljubiteljka indijskih serija.
Drago mi je zbog Aaliye i Zaina, a jos vise sto je Soraiya porazena 😀
Amra
E ljudi tačno ono ” shukran allah wallihamdullilah ” .Otkad se natežu,bože sačuvaj.Ali neke baš su mi ovako slatki dok ova glupača stoji i gleda.To je jedino što može u ovom trenutku. ♥
Mina
Bas mi je drago zbog Zaina i Aaliye. A ona Suraya je se bezveze trudi, ne moze jima nista 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!