Alija / Aaliya,  Indijske Serije

Alija 192. epizoda – Aaliya oprašta Zainu!

capture-20150722-141801

Zarina ulijeće i za sve okrivi jadnog Bilala.
Zarina: ” Nijedan posao ne znaš uraditi kako treba,ali znaš mnogo pričati. Beskoristan si! Fahad je u pravu. Ko god da je uradio to nepošteno djelo,neka ga Allah kazni. (Bilal je samo posmatra) ”
Fahada nazove Zain. On ga upita da li je dobro. Izađe iz prostorije. Zarina sad pokušava odobrovoljiti Bilal nakon što je na njega svalila svu krivicu. Pa kaže: ” Ljut si? Ljut si na svoju mamicu. Budalice. (mazi ga po glavi) Ljudi koji dobiju batine od majke završe u raju. ”
Sa druge strane Soraiya razgovora na telefon. Dolaze Shaziya i Zarina. Shaziya brblja nešto kako nijedan dobar proizvod nije moguće naći tu ,u Hydearabadu. Stiže i Fahad koji informiše Soraiyu da su rezervisane karte za Mumbaj. I da je let sutra. Svi su začuđeni. Soraiya ustane pa upita da li to idu bez Zaina. Fahad negira,veli i da Zain ide sa njima. Kaže da ga je sad zvao i da se svi zajedno vraćaju u Mumbaj. Shaziya je odmah nasmijana. Soraiya nije baš ubjeđena pa upita ponovo da li Zain ide sa njima.  Fahad joj odgovori da je Zain rezervisao karte. Soraiya upita da li je nešto rekao u vezi Aaliye ili nečeg drugog. Fahad joj govori da nije rekao ništa u vezi Aaliye ,doda da ne zna zašto osjeća,ali Zain mu je to u žurbi rekao. Nije ga pitao ,ali rekao mu je: ” Brate,ne mogu više ostati ovdje. Što brže idemo kući u Mumbaj. ”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

4 Komentar(a)

  • Amra

    E ljudi tačno ono ” shukran allah wallihamdullilah ” .Otkad se natežu,bože sačuvaj.Ali neke baš su mi ovako slatki dok ova glupača stoji i gleda.To je jedino što može u ovom trenutku. ♥

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!