Alija 194. epizoda – Soraiya prekida Zainovo i Aaliyino vjenčanje!






Zain je pogleda. Zastanu,gledaju se. A onda Zain nastavi hodati,pa i Aaliya za njim. Stane nedaleko od nje,pa mu ona priđe.
Aaliya: ” Razmisli,Zain. Ako su moji roditelji protiv ove veze .zašto bi onda tvoja mama bila uz nas? ”
Zain je opet samo pogleda. Nastave šetati,ona ga uhvati za ruku i nastavi: ” Ovih godinu dana trpili smo samo bol. Ali,više ne. Sada ćemo da podjelimo našu tugu jedno drugom. (Nasloni se na njegovo rame)”
Zain stavi ruku na njenu i nastavljaju sa šetnjom. Ali,to ne promakne Bilalu sa naočarama. 😀 Skine naočare da ih bolje vidi,a onda nazove svoju mamu da joj javi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Zain i Aaliya su stigli u svetilište Masjid. Zain sjeda pored vode da uradi ‘Wozu’ tj. da se okupa prije molitve. Jaane kaun ho par ho tum koi…pjesma je u pozadini. Aaliya ga posmatra,prisjeti se kako su to oni zajedno radili. Posmatra ga sa osmijehom na licu. Tu noor hai/ Beintehaa pjesma je u pozadini. Zain je pogleda,pa se i on smiješi dok je Beintehaa i dalje u pozadini. Gledaju se nasmiješeni,zaljubljeni. A onda Zain nastavi sa ‘Wozu’ dok se Bilal šunja iza Aaliye. Uzima telefon,odlazi da vjetovatno podnese izvještaj mami.
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

16 Komentar(a)
Amra
Pa ova Soraiya bi i tenk pokvarila. -.-‘
Vivian 98
Hahahah. Vještica.
Mina
Nezna se koja zmija ima više otrova Suraya ili Zarina. Shabani svaka čast, dobro je odbrusila Surayi 🙂
Vivian 98
Kako je moćan početak serije tj. ova naslovna slika. Soraiya se stvori kao vještica. 😀 Konačno da i Shabana skupi malo hrabrosti,dosta je ćutala. 😀
Martina (EMDE)
Jadni bas kad su se pomirili stvorio se drugi problem
Vivian 98
Nikad da uživaju. Ni oni,ni mi. 😀
Martina (EMDE)
Uzivanje je kratko trajalo
Vivian 98
Na našu veliku žalost. Nego da malo prokomentarišemo i ostale. Rehman mi se čini jako dobar čovjek. Šta mu bi pa oženi Zarinu. No ,hvala Bogu on je na vrijeme uvidio kakva je,za razliku od Usmaana koji je umro u uvjerenju da je Soraiya zlato. 😀
Martina (EMDE)
Slazem se Rehman je dobar steta sto nije video sta je ozenio
Vivian 98
Meni se čini da ni Bilal nije zloban. On samo sluša Zarinu. Pod njenim uticajem čini loše stvari. Vjerujem da bi kad bi se okrenuo Rehmanu,bio jako dobar. 😀
Martina (EMDE)
Bilal je dete u odraslom coveku slusa mamicu
Vivian 98
Upravo to. 😀 Prave riječi : Dijete u odraslom čovjeku. 😀
Martina (EMDE)
Meni je on mnogo smesan sa aShaziyom je idealan par
Vivian 98
Hahah,to bi bilo odlično kad bi oni bili zajedno. 😀 Ne bi Nafisa bila ljubomorna,pa ne bi ni Aaliya i Zain ispaštali. 😀
Martina (EMDE)
Bas tako ali gde ce ona da ostavi svoj zivot zato se i udala za Fahada zbog bogastva
Vivian 98
Vjerujem da bi joj Fahad dao novac samo da se uda za Bilala i ostavi njega na miru.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!