Alija 194. epizoda – Soraiya prekida Zainovo i Aaliyino vjenčanje!


Čuje se Azaan. Aaliya obavlja Namaz. Ya Maula pjesma je u pozadini. Zain joj priđe ,posmatra je. Nosi odjeću u kutijama. Aaliya ga ugleda,oboje su nasmijani. A onda Zain kaže: ” Qazi Sahib je spreman. I svjedoci su spremni. ”
Pokazuje joj kutije pa kaže da je to njena haljina,a ovo njegova odjeća.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Aaliya ga upita: ” Gdine. Abdullah ,plašite li se? ”
Zain ustane,pa kao strogo odgovori: ” Ne! ” Upita nju da li se ona plaši.
Aaliya isto ustane : ” Dok si sa mnom,ne plašim se. ”
Gledaju se nakratko,a onda Zain progovori: ” Malika-e-Zain,činiš veliki korak ,biće teško objasniti im. Ali,šta će oni učiniti kad smo mi spremni? ” Ona se smije.
On je uhvati za ruku pa joj kaže: ” Malika-e- Zain,jednom kad se naše vjenčanje dogodi,sve će biti u redu. ”
Smiju se. Mann ko behlaye ,behkaaye koi khwaish pjesma je u pozadini. Ona povuče ruku. Gledaju se,on stavi ruku na njen obraz. Aaliya zatvori oči.
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

16 Komentar(a)
Amra
Pa ova Soraiya bi i tenk pokvarila. -.-‘
Vivian 98
Hahahah. Vještica.
Mina
Nezna se koja zmija ima više otrova Suraya ili Zarina. Shabani svaka čast, dobro je odbrusila Surayi 🙂
Vivian 98
Kako je moćan početak serije tj. ova naslovna slika. Soraiya se stvori kao vještica. 😀 Konačno da i Shabana skupi malo hrabrosti,dosta je ćutala. 😀
Martina (EMDE)
Jadni bas kad su se pomirili stvorio se drugi problem
Vivian 98
Nikad da uživaju. Ni oni,ni mi. 😀
Martina (EMDE)
Uzivanje je kratko trajalo
Vivian 98
Na našu veliku žalost. Nego da malo prokomentarišemo i ostale. Rehman mi se čini jako dobar čovjek. Šta mu bi pa oženi Zarinu. No ,hvala Bogu on je na vrijeme uvidio kakva je,za razliku od Usmaana koji je umro u uvjerenju da je Soraiya zlato. 😀
Martina (EMDE)
Slazem se Rehman je dobar steta sto nije video sta je ozenio
Vivian 98
Meni se čini da ni Bilal nije zloban. On samo sluša Zarinu. Pod njenim uticajem čini loše stvari. Vjerujem da bi kad bi se okrenuo Rehmanu,bio jako dobar. 😀
Martina (EMDE)
Bilal je dete u odraslom coveku slusa mamicu
Vivian 98
Upravo to. 😀 Prave riječi : Dijete u odraslom čovjeku. 😀
Martina (EMDE)
Meni je on mnogo smesan sa aShaziyom je idealan par
Vivian 98
Hahah,to bi bilo odlično kad bi oni bili zajedno. 😀 Ne bi Nafisa bila ljubomorna,pa ne bi ni Aaliya i Zain ispaštali. 😀
Martina (EMDE)
Bas tako ali gde ce ona da ostavi svoj zivot zato se i udala za Fahada zbog bogastva
Vivian 98
Vjerujem da bi joj Fahad dao novac samo da se uda za Bilala i ostavi njega na miru.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!