Alija 216. epizoda – Zain i Aaliya su ponovo vjenčani!













Svi su nasmiješeni sem Zarine kojoj je dosadna ta priča.
Fahad govori Soraiyi da su se Zain i Aaliya vjenčali. Ali da bi trebali napraviti zabavu za posebne goste. Rehman se složi,veli da bi trebali proslaviti. I Soraiya se složi. Zarina joj govori da se ne brine,ona (Zarina) će se za sve pobrinuti. Fahad se ubaci pa veli da ne treba niko kad je Soraiya tu. Soraiya ga prekine pa kaže da je donijela odluku . A onda kaže da je njeno vrijeme prošlo i da treba u mirovinu. Pa je mislila da dužnost prepusti svojim snahama . Svi su nasmijani. Zarina se složi,veli da će njih tri raditi ono što je Soraiya do sada. Soraiya je prekine: ” Ne,Zarina. Ne tri,nego dvije. Samo dvije. Aaliya i Shaziya. “Nafisa se rastuži,Zain i Aaliya se pogledaju. Shaziya jedina ima osmijeh na licu. Zain i Aaliya pogledaju u Nafisu,kojoj je teško,samo što se ne rasplače. Shaziya se počne smijati,veli da će se one za sve pobrinuti. Upita Aaliyu jel tako. Soraiya joj kaže da će danas ona (Shaziya) napraviti ručak. A onda se obrati Zainu,veli da je došlo vrijeme da obavi omiljeni običaj njegovog oca. Zain se nasmije i prisjeti da mu je Usmaan tad rekao da mora unijeti mladu u kuću. Okrene se,pogleda u Aaliyu koja se postidi. Potom je uzme u naručju,gledaju se nasmijani. Svi se nasmiju vidjevši ih srećne zajedno.
Zain i Aaliya se i dalje gledaju,zaljubljeno,kao da je vrijeme stalo. A onda je Zain polako odnosi do sobe. I stižu do sobe,Zain je unosi unutra. Aaliya pogleda dekoraciju. Zain,i dalje držeći je u naručju,zatvori vrata. A onda se pogledaju,pa Aaliya razgleda dekroaciju: ” Ti si sve ovo uradio?”
Zain: ” Za tebe. Kada si ti otišla,ova soba je bila pusta. Svaki dio sobe me ispitivao i žalio se. (Pokazuje joj jedan dio) Ovo su ukrasi iz Bhopala. Nedostajala si im i stalno su se pita kad će se vratiti ujakova mezimica. A ovaj zid iz Mumbaja,učinio je sve da ne zaspem. Mislio sam da pripada meni,ali i on me izdao. Samo je dovikivao malika-e-Zain. Nije mi dozvoljavao da spavam u miru. Kada bih zatvorio uši,on bi vikao sve glasnije. Kad god sam bježao iz ove sobe,činilo se kao da ide za mnom (Rastužili su se i jedno i drugo,Aaliyu pogađa svaka ova riječ koja teško izlazi iz Zainovig usta). (Odnese je do ogledala) A ovo ogledalo,kad god bih stajao ispred,osjećao sam se nepotpuno. Uvijek je nešto nedostajalo. Ali danas,ti si tu i osjećam se kompletno. ”
Aaliya ga pomazi po licu: ” Da sam znala da ću ti toliko nedostajati ,nikad te ne bih napustila. ”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

28 Komentar(a)
Amra
Hvala Bogu.Zaboravila si nam reći da ona pjesma što pjeva kad ulaze u kuću se zove Duniya mein kitni hein nafratein.Ja sam njome opsjednuta,imam ju i na telefonu.Otkad sam gledala tu epizodu,tražila sam je i kad sam ju pronašla, odmah je išla na add to playlist. ♥
Vivian 98
Jao,u pravu si. Zaboravila sam dodati. Hvala ti. 😀
Amra
I baš me zanima šta će on za ručak napraviti.Sendviče i kolu hahhaha xD
Sara
Ma biće im i to dovoljno, samo da ne izbije požar u kuhinji jer je to tipično za svaku indijsku seriju, hhahahaah.
Amra
Hahhahaha, ne daj Bože.Otići će nam ‘nakav ljepotan . <3
Mina
Hahaha dobro si rekla XD. Sad kad je sve došlo na svoje, samo bi još i to falilo.
Amra
Sva sreća da serija nema mnogo epizoda, sigurno bi ga promijenili jer prođe vremena. :O
Martina (EMDE)
Sigurno ce on nesto smisliti
Niki
Hvala bogu da su se ponovo vencali i da sve dolazi na svoje mesto..Dosta su nas nervirali hahaha..Inace,u ponedeljak je pocela nova serija na colorsu Ish ka rang safed.Glavnu musku ulogu glumi Misal Raheja,u seriji jos glume Nani i Ambika iz Odbacene..Vivi ako jos nisi odlucila sta ces prevoditi posle Aliye,mozes razmisliti i o ovoj seriji..Za sad mi se ne cini losa 🙂
Vivian 98
Vjeruj mi da sam i o njoj razmišljala. Dok završim Aaliyu,vidjeću kakva je,proće vremena do tada. 😀
Pogledala sam prvu epizodu,Datta iz Nakuše,totalno drugačiji. Samo brblja. 😀
A slatka mi je i gl. glumica. 😀
Avika Gor
I ja sam gledala prvu epizodu.
Onako, nije mi se bas nesto preterano svidela, ali dobro, videcemo, serija je tek pocela 😀
Vivian 98
Pa da. Ali tek je početak. Imam osjećaj da će biti zanimljiva. 😀
Avika Gor
I ja 😀
Martina (EMDE)
A mogla bi i Git ili Rangresiyu ipak ti odluci
Vivian 98
Razmisliću. 😀
Martina (EMDE)
Samo ti razmisli
Mahpeyker Kosem Sultan
Ja bas svratila da ti predlozim tu seriju.Ja bih zbog Vivi gledala.
Vivian 98
Drago mi je. 😀
Niki
Mene Data ovde podseca na Zaina sa pocetka serije,isto je neozbiljan hahaha.Ali mislim da ce biti zanimljivo on i udovica kao par
Vivian 98
Da. 😀 Znaš ti kako mene nagovoriti,pa mi ga upoređuješ sa Zainom sa početka. 😀
I ja mislim da će to biti zanimljiv par. Malo drugačije.
helena
Evo i ja da vam se malo pridruzim ovde, drago mi je zbog Alije i Zaina konacno su opet zajedno, srecno ce se sve zavrsiti izgleda, i ja sam pocela da pratim novu seriju Mishala Raheje, nije losa za pocetak, ti razmisli, ali mislim da je i ona sjajan izbor…
Vivian 98
E nek si nam se malo pridružila. 😀
Razmisliću,vidjeću kakva će biti ,dok prođe malo vremena. 😀
Avika Gor
Ovu epi sam cekala 😀
Sve dolazi na svoje 😀
Martina (EMDE)
Bilo je vreme odavno nismo ih videle ovako srecne slika
Mina
Golubcici <3333333
Martina (EMDE)
da predivni su
Mina
Haha Zain kuha ručak? Ima da bude vatrometa u kuhinji 😀
Amra
Je li još neko primjetio da u onoj sceni kad Zain povuče Aaliyu,ona nema onaj ukras na glavi, a kad Soraiya uđe ona ima. xD
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!