Alija 216. epizoda – Zain i Aaliya su ponovo vjenčani!


















Beintehaa pjesma je u pozadini dok se raznježeno gledaju. Polako se približavaju jedno drugom,i Aaliya prebaci veo preko njih.
Bilal brblja Zarini kako je vrijeme da idu. Zarina ga ošamari,upita ga da li mora uvijek pričati previše. Nastavi da su se svi ujedinili i da su joj planovi propali. Ali neće odustati. Bilal je upita šta još može da uradi. Ona ga ućutka ,veli da mora da radi šta god mu ona kaže. Nastavi da nije važno ako bude morala i saučesnika pronaći. Iza nje se pojavljuje Shaziya. Pa je upita sa kim će se ujediniti,sa Zainom ili Aaliyom. Zarina se ispravlja,veli da je samo rekla da će sada svi živjeti zajedno. Upita zar to nije lijepo. Iskezi se,i Shaziya se nasmije. A onda veli da je normalno da u životu ima saveznika,nekog sa kim može dijeliti ciljeve.
I Bilal i Zarina se nasmiješe. Zarina pruži ruku Shaziyi ,ova stavi svoju i pristaje na savezništvo. Bilal je presrećan vidjevši da su njegova voljena i mamica saveznice. 😀 A onda Zarina veli da je Soraiya dobro rekla,da postoje dvije snahe u porodici. Čestita joj. Shaziya se namršti pa joj kaže da joj čestita tek kada stvarno budu dvije snahe u kući. Doda da se mora riješti Nafise. Zarina joj kaže da bi se ona (Zarina ) riješila Nafise,te lude djevojke . Shaziya veli da zna koliko je voli (Zarina Shaziyu). Kaže joj i da će se i za nju pobrinut. Zarina joj odgovori da se ne brine za nju,već nek se pobrine za ‘sestru (Soraiyu) ‘. Nek napravi neko dobro jelo ,da Soraiya bude zadovoljna. Shaziya se počne smijati,te kaže da kuhanje pomaže,sluga bi bio gospodar kuće. Doda da je rođena da zapovijeda ljudima. Bilal se ubaci pa upita mamu : ” Mama,nas dvoje isto razmišljamo zar ne? ”
Zarina mu odgovori: ” Daa. Mislim ,da sam dobila kćerku ,bila bi poput nje. (Shaziya i Bilal se nasmiju) Tvoja mlađa sestra. (Bilalu nestane osmijeh sa lica) ”
Zarina upita Shaziyu ko će kuhati ako ona neće. Shaziya veli da postoji mnogo posluge,nek krene sa njom da joj pokaže.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

28 Komentar(a)
Amra
Hvala Bogu.Zaboravila si nam reći da ona pjesma što pjeva kad ulaze u kuću se zove Duniya mein kitni hein nafratein.Ja sam njome opsjednuta,imam ju i na telefonu.Otkad sam gledala tu epizodu,tražila sam je i kad sam ju pronašla, odmah je išla na add to playlist. ♥
Vivian 98
Jao,u pravu si. Zaboravila sam dodati. Hvala ti. 😀
Amra
I baš me zanima šta će on za ručak napraviti.Sendviče i kolu hahhaha xD
Sara
Ma biće im i to dovoljno, samo da ne izbije požar u kuhinji jer je to tipično za svaku indijsku seriju, hhahahaah.
Amra
Hahhahaha, ne daj Bože.Otići će nam ‘nakav ljepotan . <3
Mina
Hahaha dobro si rekla XD. Sad kad je sve došlo na svoje, samo bi još i to falilo.
Amra
Sva sreća da serija nema mnogo epizoda, sigurno bi ga promijenili jer prođe vremena. :O
Martina (EMDE)
Sigurno ce on nesto smisliti
Niki
Hvala bogu da su se ponovo vencali i da sve dolazi na svoje mesto..Dosta su nas nervirali hahaha..Inace,u ponedeljak je pocela nova serija na colorsu Ish ka rang safed.Glavnu musku ulogu glumi Misal Raheja,u seriji jos glume Nani i Ambika iz Odbacene..Vivi ako jos nisi odlucila sta ces prevoditi posle Aliye,mozes razmisliti i o ovoj seriji..Za sad mi se ne cini losa 🙂
Vivian 98
Vjeruj mi da sam i o njoj razmišljala. Dok završim Aaliyu,vidjeću kakva je,proće vremena do tada. 😀
Pogledala sam prvu epizodu,Datta iz Nakuše,totalno drugačiji. Samo brblja. 😀
A slatka mi je i gl. glumica. 😀
Avika Gor
I ja sam gledala prvu epizodu.
Onako, nije mi se bas nesto preterano svidela, ali dobro, videcemo, serija je tek pocela 😀
Vivian 98
Pa da. Ali tek je početak. Imam osjećaj da će biti zanimljiva. 😀
Avika Gor
I ja 😀
Martina (EMDE)
A mogla bi i Git ili Rangresiyu ipak ti odluci
Vivian 98
Razmisliću. 😀
Martina (EMDE)
Samo ti razmisli
Mahpeyker Kosem Sultan
Ja bas svratila da ti predlozim tu seriju.Ja bih zbog Vivi gledala.
Vivian 98
Drago mi je. 😀
Niki
Mene Data ovde podseca na Zaina sa pocetka serije,isto je neozbiljan hahaha.Ali mislim da ce biti zanimljivo on i udovica kao par
Vivian 98
Da. 😀 Znaš ti kako mene nagovoriti,pa mi ga upoređuješ sa Zainom sa početka. 😀
I ja mislim da će to biti zanimljiv par. Malo drugačije.
helena
Evo i ja da vam se malo pridruzim ovde, drago mi je zbog Alije i Zaina konacno su opet zajedno, srecno ce se sve zavrsiti izgleda, i ja sam pocela da pratim novu seriju Mishala Raheje, nije losa za pocetak, ti razmisli, ali mislim da je i ona sjajan izbor…
Vivian 98
E nek si nam se malo pridružila. 😀
Razmisliću,vidjeću kakva će biti ,dok prođe malo vremena. 😀
Avika Gor
Ovu epi sam cekala 😀
Sve dolazi na svoje 😀
Martina (EMDE)
Bilo je vreme odavno nismo ih videle ovako srecne slika
Mina
Golubcici <3333333
Martina (EMDE)
da predivni su
Mina
Haha Zain kuha ručak? Ima da bude vatrometa u kuhinji 😀
Amra
Je li još neko primjetio da u onoj sceni kad Zain povuče Aaliyu,ona nema onaj ukras na glavi, a kad Soraiya uđe ona ima. xD
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!