Alija 98.epizoda – Nafisa i Shaziya traže podjelu imovine!
Fahad: ” Šta to pričaš ,Shaziya?”
Shaziya kaže da samo želi reći da je ‘Barkath’ dobila 51% i da želi podjelu imovine. Svi su šokirani. Ona kaže da to nije samo njeno mišljenje već i Nafisino.Usmaan i Soraiya se šokirano pogledaju. Fahad se naljuti na svoje žene zbog priče o podjeli naslijedstva. Nafisa i Shaziya kažu da razmišljaju o budućnosti svoje djece kao što Usmaan i Soraiya razmišljaju o svojoj kćerci. ‘Barkath’ je zadovoljna. Usmaan im kaže da ponižavaju svog muža. Shaziya kaže da će ona napustiti kuću .Svi su šokirani.Onda kaže da je ovaj put neće napustiti sama. Kaže da će i Nafisa sa njom. Ona onda razmišlja šta će biti ako se Nafisa vrati. Nafisa razmišlja da se želi vratiti ,ali gledajući kakva je situacija,ne može. Nafisa dolazi do Shaziye,pogledaju se i krenu.
‘ Barkath’ : ” Mama,tata,ovo je sve zbog mene. Ne želim ništa,ne želim.” Soraiya kaže da to nije zbog nje. ‘Barkath’ razmišlja da je veoma lako uništiti ovu kuću kad ima 2 ovako glupe žene.
Nafisa i Shaziya pakuju stvari i izlaze iz sobe. Djeca kažu da ne žele da idu. One krenu sa djecom. Soraiya ih zaustavlja i govori djeci da idu da se igraju. Ona zatim kaže njima da ne voli kad se neko loše ponaša prema Usmaanu. Nafisa kaže da je očigledno da se osjećaju loše jer je Fahad pomogao Usmaanu da izgradi ovu imperiju ,ali da je on dao 51% ‘Barkath’ . Soraiya kaže da je Usmaan dao ‘Batkath’ 51% imovine jer nije mogao gledati da je ponižavaju. Shaziya kaže ako je on to uradio ,da treba da uradi i podjelu. Soraiya kaže da on neće uraditi podjelu. Fahad kaže ženama da one mogu ići,ali da djeca neće nikud ići. Nafisa i Shaziya kažu da će povesti djecu sa sobom i pokušaju otići.Nafisa kaže da ne mogu otići bez podjele. Shaziya kaže da će ih Fahad zaustaviti.
‘ Barkath’ zaustavlja Nafisu i Shaziyu i kaže da ne mogu otići tako. Razmišlja da su ove dvije ‘glupače’ njeno oružje i da ako one odu,nece moći izvršiti svoj plan. Zain takođe kaže da ih ne može pustiti da idu. ‘ Barkath’ ih moli da ostanu bar 2 dana. ‘Barkath’ kaže da će odluka biti donešena. Nafisa i Shaziya kažu da ako odluka ne bude donešena,da neće ostati tu. Fahad pita ‘Barkath’ zašto ih je zaustavila.
‘ Barkath’ kaže da ne želi podjelu imovine i da će pričati sa Usmaanom da ne djeli kuću. Soraiya je emotivna i kaže da ona veoma plemenito razmišlja i zagrli je. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2

36 Komentar(a)
alisa
Ooooooo…ove vestice sta radi narusi im mir u kuci oko podele naslestva,makar nesto lepo ovo dvoje se zblizavaju jos im fali da priznaju sta osecaju.<3 :*
Vivian 98
Kako su naivne Shaziya i Nafisa. Vrti ih ‘Barkath’ oko malog prsta. Kao i ostale clanove porodice osim Aaliye.
Martina (EMDE)
ova Barkat igra prjavu igru pusti jednu suzu i svi joj veruju
alisa
Pa da sve ih vrti oko malog prsta vestica podmukla
Martina (EMDE)
samo da je Aliya brzo razotkrije i da je vise ne gledam ide mi na zivce
Vivian 98
Slazem se. Zao mi je sto su lijepu glumicu ucinili tako iritantnom. 😀
Martina (EMDE)
da lepa je ali u seriji je nepodnosljiva
Vivian 98
Slazem se. Kao da je stvarno Soraiyina kcerka. 😀
Martina (EMDE)
imas pravo ista ona
Vivian 98
Kako su napravili prave suprotnosti u ovoj seriji. Usmaan- Soraiya kao nebo i zemlja. I Fahad i one dvije rospije. Pa stv. Jedino su Zain i Aaliya slicni i simpaticni. 😀 Slabo ih je bilo u 99.oj. Malo se posvadjali i tjt.
Martina (EMDE)
slazem se da slabo su bili i to zog Barkat okrenula je Zeina protiv Aaliye
Vivian 98
Uff. Najvise me u svim serijama nervira kad jedna osoba vrti sve oko malog prsta. Svi joj slijepo vjeruju,naravno osim Aaliye. Jos cekam priznanje. Ne mogu se jadni ni posvetiti jedno drugom zbog rospija kojih je sve vise.
Martina (EMDE)
uvek mora da ima neko ko ce da unisti neciju srecu a ovo dvoje su imali puno prilike da kazu sta osrcaju a nisu ponasaju se ko mala deca kad se radi o osecanjima
Vivian 98
Da. Samo se plase. Kao da ce umrijeti ako priznaju sta osjecaju. Cak je i njima ocigledno sta osjecaju jedno prema drugome. Pa cemu onda strah? Nadam se da ce brzo priznati. Smorne su mi epizode kad njih dvoje ima malo. 😀
Martina (EMDE)
msm da ce uskoro pasti priznanje ni ja nevolim kad njih ima malo ali mora i neko drugi da ima priliku da se isprica ponekad je dosadno kad vidimo sve iste ljude
Vivian 98
Hahah u pravu si. Al nekako bez njih dvoje to nije zanimljivo 😀
Martina (EMDE)
slazem se ali bolje je kad pokazuju vise likova ne samo sve iste tako je gledanije kad ima vise
Vivian 98
Evo dvije slicice u nadi da ce ubrzo priznati jedno drugome sta osjecaju. 😀
Martina (EMDE)
pusti malo njih na miru pricaj mi kako si postala moderatorka
Vivian 98
Hahaha pa nema se tu sta pricati. 😀 Pitali me da li sam zainteresovana,a naravno ko bi to mogao odbiti. 😀 Mnogo mi je drago sto prevodim za ovaj sajt,a sad sam pocastvovana i time sto sam moderator. 😀
Martina (EMDE)
drago mi je zbog tebe a msm da je ovako bolje sad ti mozes da postavis epizode kad hoces
Vivian 98
Pa da. Malo sam ovih dana zapostavila Aaliyu,pa se izvinjavam. Imala sam obaveza ,a morala sam i nauciti kako postavljati epizode i to. 😀
Martina (EMDE)
nema problema nadoknadices sve ti vredna si nam ti vidim i Simar prevodis
Vivian 98
Hvala ti 😀
Pa ovih nekoliko dana sam samo mjenjala Ani. 😀 Jos sutra,msm. I od ponedeljka Ani opet prevodi. Nije mi to bio nikakav problem. 🙂
Martina (EMDE)
dobro je da se pomazete kad kome treba
Vivian 98
Naravno. Svako ima svoje obaveze. Ako zatreba nekad pomoc,naravno da mu treba pomoci. Sigurna sam da i ako meni nekad zatreba ,da ce me zamijeniti bilo ko koga zamolim. 😀
Martina (EMDE)
slazem se i ja sam nesto zauzeta ovih dana spremam se za Srbiju i tako pre spavanje svratim da vidim sta ima
Vivian 98
Vracas se u Srbiju? 😀 Jel jedva cekas?
Martina (EMDE)
da brojim dane ova nedelja mi je bila spora nikako da doce sreda
Vivian 98
Tako je to uvijek. Kad nesto zeljno iscekujes,nikad da dodje. 😀
Martina (EMDE)
bas tako kao sto ocekujemo Zeinovo i Aaliyeno priznanje a on nikako da se desi
Vivian 98
Hahah upravo to. 😀
Odoh. Da se ne ponavljam,al zaista mi je drago da smo se opet nasle u isto vrijeme,nismo odavno. 😀
Martina (EMDE)
i meni je drago vajda cemo ponovo da pogodimo vreme i laku noc lepo sanjaj
Vivian 98
Hocemo sigurno. 😀 Laku noc. :-*
alisa
Ooooh udavila bih je koja je vestica podmukla,molicemo se da je razotkrije alija brzo.
Martina (EMDE)
amen
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!