Alija / Aaliya

Alija 98.epizoda – Nafisa i Shaziya traže podjelu imovine!

capture-20150515-122638

Fahad i Zain takođe zagrle svoju sestru i majku. ‘ Barkath’ se zlobno nasmije i razmišlja kako će uništiti Soraiyinu kuću. Aaliya donosi lijekove Usmaanu. Usmaan kaže da čovjek potroši čitav život i snove da izgradi kuću ,ali da ove dvije žene žele da podjele njegovu kuću. On emotivno priča iz srca i govori da nije mislio da će se ovo dogoditi. Razmišlja da sve pripada njegovoj djeci. Kaže da kad čovjek posadi sjeme,i drvo izraste,ako neko presječe drvo,da će se čovjek osjećati loše. Kaže da ne želi podjelu dok je živ. Aaliya mu obećava da neće dozvoliti da se podjela dogodi.
Aaliya hoda prema sobi i prisjeća se Usmaanovih riječi. Ona vidi svoju sobu onako podjeljenu na Bhopal i Mumbaj,tj. njenu i Zainovu stranu. Pokušava skinuti svoju  dekoraciju. Zain je pita šta to radi. Ona kaže da se njemu ne sviđa ,pa je htjela da je skine. Zain kaže da mu se sada sviđa dekoracija.
Beintehaa pjesma je u pozadini. Ona krene skinuti zvijezde sa svoje strane,međutim Zain joj kaže da ostavi. Zajedno preuređuju sobu. Na kraju on skida slike sa bivšim djevojkama i stavlja svoje i Aaliyine. Aaliya je srećna vidjevši to.
Oboje legnu na krevet.
On pita šta je ‘Barkath’ mislila prije nego što je obećala Nafisi i Shaziyi. Zatim kaže da kada mogu zaustaviti podjelu u njihovoj sobu,mogu zaustaviti bilo kakvu podjelu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Najava: Aaliya pita ‘Barkath’ zašto je rekla Nafisi i Shaziyi da će podjeliti imovine između sebe. Pita je da li želi da zaustavi podjelu ili da je napravi.
‘ Barkath trci prema Zainu i informise ga sta je Aaliya rekla. Zain govori Aaliyi da se izvine njegovoj sestri.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

36 Komentar(a)

  • alisa

    Ooooooo…ove vestice sta radi narusi im mir u kuci oko podele naslestva,makar nesto lepo ovo dvoje se zblizavaju jos im fali da priznaju sta osecaju.<3 :*

    • Vivian 98

      Kako su naivne Shaziya i Nafisa. Vrti ih ‘Barkath’ oko malog prsta. Kao i ostale clanove porodice osim Aaliye.

          • Vivian 98

            Kako su napravili prave suprotnosti u ovoj seriji. Usmaan- Soraiya kao nebo i zemlja. I Fahad i one dvije rospije. Pa stv. Jedino su Zain i Aaliya slicni i simpaticni. 😀 Slabo ih je bilo u 99.oj. Malo se posvadjali i tjt.

          • Vivian 98

            Uff. Najvise me u svim serijama nervira kad jedna osoba vrti sve oko malog prsta. Svi joj slijepo vjeruju,naravno osim Aaliye. Jos cekam priznanje. Ne mogu se jadni ni posvetiti jedno drugom zbog rospija kojih je sve vise.

          • Martina (EMDE)

            uvek mora da ima neko ko ce da unisti neciju srecu a ovo dvoje su imali puno prilike da kazu sta osrcaju a nisu ponasaju se ko mala deca kad se radi o osecanjima

          • Vivian 98

            Da. Samo se plase. Kao da ce umrijeti ako priznaju sta osjecaju. Cak je i njima ocigledno sta osjecaju jedno prema drugome. Pa cemu onda strah? Nadam se da ce brzo priznati. Smorne su mi epizode kad njih dvoje ima malo. 😀

          • Martina (EMDE)

            msm da ce uskoro pasti priznanje ni ja nevolim kad njih ima malo ali mora i neko drugi da ima priliku da se isprica ponekad je dosadno kad vidimo sve iste ljude

          • Martina (EMDE)

            slazem se ali bolje je kad pokazuju vise likova ne samo sve iste tako je gledanije kad ima vise

          • Vivian 98

            Hahaha pa nema se tu sta pricati. 😀 Pitali me da li sam zainteresovana,a naravno ko bi to mogao odbiti. 😀 Mnogo mi je drago sto prevodim za ovaj sajt,a sad sam pocastvovana i time sto sam moderator. 😀

          • Martina (EMDE)

            drago mi je zbog tebe a msm da je ovako bolje sad ti mozes da postavis epizode kad hoces

          • Vivian 98

            Pa da. Malo sam ovih dana zapostavila Aaliyu,pa se izvinjavam. Imala sam obaveza ,a morala sam i nauciti kako postavljati epizode i to. 😀

          • Vivian 98

            Hvala ti 😀
            Pa ovih nekoliko dana sam samo mjenjala Ani. 😀 Jos sutra,msm. I od ponedeljka Ani opet prevodi. Nije mi to bio nikakav problem. 🙂

          • Vivian 98

            Naravno. Svako ima svoje obaveze. Ako zatreba nekad pomoc,naravno da mu treba pomoci. Sigurna sam da i ako meni nekad zatreba ,da ce me zamijeniti bilo ko koga zamolim. 😀

          • Martina (EMDE)

            slazem se i ja sam nesto zauzeta ovih dana spremam se za Srbiju i tako pre spavanje svratim da vidim sta ima

          • Vivian 98

            Hahah upravo to. 😀
            Odoh. Da se ne ponavljam,al zaista mi je drago da smo se opet nasle u isto vrijeme,nismo odavno. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!