Dehleez (17. ep.) 30.03.2016. – Adarsh pita Swadheentu da rade zajedno na slučaju, Suhasini je izabrala Vanshiku za Adarsha!

Swadheenta govori da ako ode u Faridabad i vidi se sa Subashom i Leelom..Suhasini govori da je čula o njima, nisu dobri ljudi, poslaće Dubey. Swadheenta veli da će uspjeti. Suhasini pita da li uje sigurna. Kada Swadheenta potvrdi, Suhasini veli da će pitati Dubey da pošalje policajca sa njom. Swadheenta dolazi kući i pita ujaka da ne brine. Asad ga pita da pošalje njega kao tijelohranitelja Swadheenti. Adarsh je zove, ona prekine. Adarsh se pita zašto je prekinula. Swadheenta laže ujaka da je neko zvalo radi reklamiranja nekog proizvoda. Asad se smije i zadirkuje je. Ujak pita Swadheentu da priča sa svojom majkom, objašnjavaju joj još od prošle noći.
Njena majka govori da je SUhasini mogla poslati i nekoga drugog. Swadheenta veli da će pričati kasnije, mora ići. Naljuti se i pita ih da ne zovu majku zbog sitnica. Ujak veli da su zabrinuti za nju. Swadheenta pita Asada da krene, taksi je sigurno došao. On se šali sa njom. Ujak i ujna je pitaju da se čuva i zove kad stigne. Ona ode sa Asadom.
Adarsh džogira na ulici i ne vidi Swadheentu koja prođe u taksiju. Asad priča sa prijateljem i vidi Asada sa terase. Pozove ga i veli da ima mnogo parkova i teretana, ali neko mora džogirati tu, sloboda nije kući. Adarsh pita kada je on to rekao.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Dehleez
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






One Komentar
Martina (EMDE)
Cudna je ova Swadheenta zasto bezi od Adrasha prati li neko ov seriju zasto nema komentara serija je dobra bar se meni svidja
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!