Dil Se Dil Tak (133. ep.) 02.08.2017. – Konačno, Part izlazi pred Teni i priča sa njom lice u lice!
Dil Se Dil Tak,  Indijske Serije

Dil Se Dil Tak (133. ep.) 02.08.2017. – Konačno, Part izlazi pred Teni i priča sa njom lice u lice!

Nakon što on izađe iz sobe, Teni kaže da nikada ne bi htela da povredi Amana.

Part ne može da spava i razmišlja samo šta ako Teni uradi nešto pogrešno, te reši da ide i suoči se sa njom sada. On odluči da priča sa Teni lice u lice. Part ustaje iz kreveta noću i dolazi ispred Tenine sobe. On se malo predomišlja, ali onda kucne na Tenina vrata. Ona nije u svojoj sobi. Part se pita gde je Teni otišla tako kasno. On je zove na mobilni telefon, ali vidi da joj je isključen. On primi od nje SMS poruku i trči.
U holu Banušali kuće, Teni sedi na stepeništu i dekoracijama. Ona je na ivici da padne. Part dolazi i šokiran je tim prizorom, te krene: ,,Teni, šta je sve ovo? Šta ako padneš? Trudna si. Šta će da se dogodi onda?! Kako si tako nehajna?” Teni odgovara: ,,Jasno mi je da brineš samo za svoje dete, a ne za mene.” Part ljutito odgovara: ,,Grešiš! Brinem za oboje – i za tebi i za moje još nerođeno dete, koje je u tvom stomaku. Moraš da se čuvaš, a ne da budeš ovaki nesmotrena. Ti očigledno samo misliš o sebi. Da li si se napila? Zar ne znaš da je to loše za tebe, pogotovo sada, u ovakvom stanju?” Teni negira: ,,Ne, Part. Nisam… Ni gutljaj nisam popila… Brinem više za tvoje i Šorvorino dete, nego vi.” Part joj daje ruku da siđe. Teni ga odbije: ,,Znači, uhvatićeš me sada za ruku i posle je ispustiti? Tako dakle, Parat?” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Dil Se Dil Tak

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

2 Komentar(a)

  • tasa

    Definitivno prica ne ide tokom kojim sam ja mislila da ce ici,dosta su se udaljili od radnje filma po kojoj sam mislila da ce ici.
    Znaci vreme je da i porodica sazna za trudnocu,ova Mohiti svuda zabada nos.
    Zene samo gleda kako da traca i napokosti nekome,nista od nje nije bolja ni njena cerka.
    Sto se tice situacije sa Teni,vidim da je mnogo ne vole,a samim tim i vredjaju grde zbog zaljubljenosti u Patha(bas sam citala neke kometare na nekoj indijskoj stranici).
    Teni kao lik meni i nije toliko losa…pa nije ona kriva sto se zaljubila u Patha,to je doslo iznenada,nesvesno..nije ona sebi zacrtala u glavu od pocetka ja cu se zabljubiti u Patha.
    Tu je dosta doprinela i njegova paznja prema njoj,briga…cesto ona kaze kako se niko nikada nije ponasao tako lepo prema njoj,uvek su je grdili vredjali,na pocetku je navela da su je svi izdali,otac,momak,pa onda ona drugarica mene bas interesuje prica oko toga,sta je sa njenom porodicom,sa kime je odrasla.Mozda je Tenina ljubav-zaljubljenost prava ali opet mozda je samo do neka vrsta svidjanje,divljena,platonsko zaljubljivanje,mozda je ona samo zaljubljena u Parthovo ponasanje prema njom..ali videcemo.
    Sto se tice Partha i ona je sada u teskoj situcaiji,ni na pamet mu nije padalo da ce do ovoga doci.
    Mislim da sam to vec negde navodila,ne mogu kriviti ni Partha a ni Teni.Ali moram se malo vratiti i na Parthovu paznju prema Teni,u redu postala mu je draga,kao prijateljica u ostalom ona nosi njegovo i Sorvorino dete u stomaku,naravno da ce joj posvecivati paznju i brinuti za nju,Ali sve ima svoju meru i granicu,mislim da je morao napraviti neku distnacu jer stvarno ono u isto vreme grle se Parth,Sorovori i Teni,zar i njemu i Sorovori nije palo na pamet da bi Teni mogla protumaciti pogresno sve to…..

    Nije u redu ono sto Teni radi Amanu,decko je sasvim ok,voli Teni…vidi se da ona i ne zeli da ga povredi ali msilim da je ona jos na pocetku trebala staviti tacku na sve…a ne zavlaciti jadnog momka i davati mu nadu.

    Bas me interesuje sta ce biti kada porodica sazna za trudnocu…

    Moram se vratiti i na Suyoga i njegovu zenu,mislim da i njima moraju dati malo prostora,lep su par..ali skoro se i ne pojavljuju mislim da bi mogli napravti neku lepu pricu i za njih dvoje umesto sto stavljaju na svakom cosku Mohini i njenu cerku.

  • tasa

    Mislim da ne treba previše da odugovlače sa svim ovim,neka lepo završe seriju a ne da počnu sa jos većim glupostima.
    Aman jeste dobar momak i nadam se da nece uništiti njegov lik kada sazna istinu,mislim da ce saznati posle vjenčanja.
    Slažem se sa tobom oko Indu,nije ona ni malo naivna…možda na prvi pogled tako izgleda i ima tu neku svoju masku ali i ona kao i ostatak porodice je jako dvolicna.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!