Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (08. ep.) 05.08.2015. – Raj Mata želi da oženi Rana ji-a!

capture-20150805-220823 capture-20150805-221305 capture-20150805-221640 capture-20150805-222005

Kunwar kaže Raj Mati da vidi šta je njen sin uradio, postoje i drugi načini da se odbije, onda zašto odbiti velikog britanskog oficira. Sigurno nije zaboravio da su Britanci vlasnici i da oni upravljaju zemljom. Rana ji kaže da Britanci nikad nisu bili vlasnici države, oni upravljaju ovom državom i prebacuju novac svojoj državi. Doda da neki njihovi ljudi pomažu Britancima da im ukradu novac. On kaže Raj Mati da porez na vodi puni džepove Britancima i stricu Kunwaru. Kunwaru zasmeta to, Raj Mata kaže Rana ji-u da se izvini Kunwaru. Rana ji kaže da mu je žao, ali je samo rekao šta je čuo. Kunwar kaže da je Raj Mata lično potpisala papire za porez. Raj Mata sedne i kaže da ona ne zna ništa, rečeno joj je da potpiše pa je i uradila to. Šta je mogla da uradi, bila je ostavljena nakon Surakshnaine smrti, bila je pod teretom odgovornošću za državu. Rana ji joj kaže da ne brine, sad je on tu da ih spasi od nelojalnosti Britanaca i Kunwara.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Seth pita za Gayatri za večerom. Maa kaže da je ona (Gayatri) večerala i rano otišla da spava jer se nije osećala dobro. Seth se zabrine. Gayatri leži na krevetu razmišljajući o rečima njene majke i o Rana ji-u. Seth dođe u sobu i pozove je, ona sedne. Pita je kako je sad a onda primeti da je izgubljena. Pita šta se desilo. Gayatri kaže da kad je bila dete, on ju je podučavao. On kaže da se seća, uvek se plašila pitanja iz matematike. Gayatri kaže da danas postoji pitanje kog se plaši, zašto se ispravno i pogrešno razlikuju za devojku u svetu. Seth kaže da ju je neko zaista uplašio. Doda da je prema Bogu sve jednako za muškarca i ženu. Ali u očima sveta, pogrešno je malo teže za devojke nego ispravno. Gayatri pita zar osoba ne zna kad je u pravu a kad ne. Seth kaže da kad god postoji teret na srcu nakon što se uradi nešto, to znači da je to pogrešno. Kad je neko srećan radivši nešto, onda je to ispravno. Maa pozove Setha, kaže da je Munshi stigao. Gayatri kaže da bi trebala da je ljuta zbog bilo čijeg dodira, ali na Rana ji-ov dodir se ne oseća neprijatno. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

27 Komentar(a)

    • Ivana Nina

      I ja isto mislim,prosto mi je cudno da je odmah na pocetku prepozna i jos pomogne da ustane pa sve sa velom pogotovo sto je indijska serija,mada nije ni on bio ravnodusan prema njoj ali je trenutno ona mnogo vise zaljubljena.

      • DINA

        Ivana, danas ćeš biti sigurna da Rana nije ravnodušan. Upravo odskače od one klasike, nema kod njega – ne smiješ dirati i ne smiješ gledati. Već je on nju u vodi, dok je spašavao, u naručju držao, pa je malo pronosao a da ne govorim o razmjeni kisika.

        • Ivana Nina

          Primetila sam da nije klasik kao pre,da li zato sto je kralj ili je jednostavno takav ali svidja mi se ta slatka promena i sama Gayarti nije stisnuta ko sve vec ide ona Rana Jiu dati sako da se zahvali.

    • DINA

      Draga Jeco, odgledala sam najavu i Gayatri ne zamišlja. Scena je za desetku i s nestrpljenjm očekujem sljedeću epizodu. U ovoj nije bilo neke romantike. Gayatri ima problema zbog kašnjenja a snahe dosipaju ulje na vatru.Seth, Gayatrin otac mi se dopada kao osoba. Ne ponaša se kao klasični Indijci tog doba. Ne planira Gajatri udati za bilo kakvog momka. Ona je očigledno njegova mljenica. Odnos između oca i kćerke je izuzetan.

      Rana daje na znanje da je prisutan i da se više neće ponašati kako ko hoće.
      Ujak će mu sigurno postati veliki neprijatelj i vjerovatno može očekivati samo zlo od njega. Narod Indije konačno dobija vođu koji je ponosan što je Indijac i koji će sve činiti u interes Hindustana. Očigledno ne saginje glavu pred Englezima. Ponosan vođa svog naroda.

        • DINA

          Vidjela najavu, kratki snimak. Rana ide na poju u hram a i ona planira da ide sa Kakom, to već znamo. Tu ima dosta žena koje u sarijima i sa maramama na glavi sjede, a Rana ih redom daruje pa dolazi do Gayatri. Kao u najavi daruje i nju pa prolazi. Onda zastaje na trenutak i vraća se pa se saginje i uzima je za ruku tako da ona uz njegovu pomoć ustaje. Polako joj spušta maramu na ramena, smješka joj se i intenzivno se gledaju u oči. Scena fantastična. To je video najava sljedeće epizode.

      • mirsada

        Cao Dino, ja stvarno nemam prave rijeci za ovu seriju, na jednoj strani Rana koji se bori za svoju drzavu i svoj narod, na drugoj strani Rana i Gaya gdje se polako razvija njihova ljubav, obadvije teme me odusevljavaju, promo za vecerasnju epizodu sam pogledala, i za trenutak bila u nedoumici, tako brzo zblizavanje, onda razmisljam, Rana je prepoznao Gayu i vratio se kao drago mu sto je vidi i sto je ona dobro posle onog pada u rijeku, ipak joj je spasio zivot pa se i sam raduje, ovo je samo moja masta, mozda se sve i brzo desi medju njima, sigurno si vidjela njihove slike sa vjencanim vijencima oko vrata.

      • mirsada

        Mico, mozda ce biti i Kinor na zabavi koju Rajmata zeli za snahu, dalje mozemo predpostaviti Raninu reakciju kad mu to predlozi,jer on u ocima vec ima Gayu.

          • Niki

            Ja sam citala da ce biti ta princeza i njena porodica,valjda su dosli zbog prosidbe.Ali Rana ji se to nece
            dopasti,pa ce cak i uvrediti princezu,kasnije ce shaviti da je bio previse ostar prema njoj i poslace joj pice u znak zahvalnosti..Ali pice umesto kod princeze dolazi do Gayatri i ona ga popije i napije se 😀
            Kad shvate da je pijana porodica je vraca kuci da bi izbegli haos,i otac ce joj udariti samar zbog takvog ponasanja..To je to sto pise..

  • atv

    Ljudi ova serija mi se sve više sviđa. Ono kada je Rana ji spasio Gayantri iz rijeke je bilo predivno. Nadam se da će se brzo zavoljeti.

  • Jeca

    Sad sam čitala da će se Gayatri napiti na toj proslavi jer će ona greškom dobiti piće koje je Rana ji namenio princezi (kao izvinjenje jer je pobesneo kad je saznao za brak) pa će je porodica vratiti kući i otac ju je ošamario.

    • Goca

      Jaoj katastrofa, e baš mi je žao Gaytri, jadna nastrada ni kriva ni dužna. Ma princ nije normalan da li ce ukopcati da je Gayel popila to pice, i da li ce preduzeti nešto. Eto jadna devojka i od oca je dobila šamar. zašto uvek dobre osobe u zemlji Indiji stradaju. Ma to je i kod nas slucaj, ali ne obracamo toliko pažnju.

      • Goca

        Nesmemo Mico brzati moramo videti kako ce se Gaytri pijana ponašati na toj proslavi. Volela bih da to nije bal nego samo proslava.I to su pokvarili pa dobro kad treba biti najlepše oni nam uskrate.

        • Mica<3Veer

          pa dobro ne znam ja da li ce to da lici na balove iz bajke, nego sam to tek onako napisala, kad imamo princa sto da nemamo i bal 🙂

          • Goca

            Da nesmemo brzati samo sam ti rekla zbog šamara koji je Gaytri dobila od oca, kako se ponašala pijana, možda je šamar opravdan, ali njen otac nezna razlog, možda ce saznati, i razlog zašto se napila.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!