Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (13. ep.) 12.08.2015. – Gayatri je pijana!

capture-20150812-225544 capture-20150812-225757 capture-20150812-230051 capture-20150812-230216 capture-20150812-230449

Pijana, Gayatri siđe dole gledajući Rana ji-a. Snaje osete vino i starija kaže da je to sigurno vino. Gayatri izgubi kontrolu i zamalo da padne jer stoji na stepenicama i stalno gleda u Rana ji-a. Ona uperi prstom u Rana ji-a i kaže da ona zuri u tog muškarca. Razmišlja kako je Rana ji čudan, poslao joj je piće, ali nije joj prišao, mora ga pitati. Zakorači dole, kaže da će mu prvo zahvaliti za piće, a onda će ga pitati zašto joj je poslao tako gorko piće.

Snaje siđu i priđu Maa rekavši da su pronašle Gayatri, ali ona je tražila nekoga. Kažu da ona ne poznaje nikoga osim njih, ali neka je pogleda. Maa gleda Gayatri koja ide za Rana ji-om. Snaja žali što se ništa nije desilo, Maa pita šta je trebalo da se desi kad Gayatri dođe tu. Maa je pita gde se izgubila. Gayatri kaže da je tražila njega… a onda se zaustavi i kaže “tatu”. Maa kaže da je i ona tražila njenog oca, moraju uskoro ići kući. Snaje priđu Gayatri i pitaju je šta traži. Gayatri pita kako su saznale. Snaja kaže da je u redu ako ne želi da kaže. Snaje nateraju Gayatri da još pije, ona odbije rekavši da je ukus jako loš, ali snaje joj kažu da mora piti, zbog slatkih sećanja onog koga je tražila. Gayatri misli da će popiti bilo šta zbog njegove ljubavi.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: Gayatri sklizne sa stepenica, Maa pita Gayatri da li je pila, i oseti miris. Mlađa snaja kaže Sethu da je Gayatri pila vino u palati. I Seth oseti miris i ošamari Gayatri.

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

28 Komentar(a)

  • Drazenivana Ivanadrazen

    Cao cure,Jeco prevod kao i obicno super.
    Zao mi nase princeze sto ce je otac osamariti,a nije kriva,one snaje su gore nego one sestre iz pepeljuge.
    I meni se svidjelo kako je Rana princezu malo prizemljio,mala bas puna sebe.
    Ja danas malo gledala madhubalu,i ova serija je meni super ali se nekako stalno vracam da pogledam madhu,mislim da vise nece snimiti onako dobre serije u skorije vrijeme.
    Veliki pozdrav za sve cure.

    • DINA

      Ivana tek smo na početku. Kada je Madhubala počela nije bilo ni nagovještaja da će se pojaviti RK , filmska industrija, Mumbai … Treba dati šansu i ovoj seriji. Mada je malo drugačiji pristup jer je kao što Aida kaže dobrim dijelom socijalna, bavi se istorijom i plemstvom. Madhubala je svijet filma, glamura a Vivian i Drasti su bili idealna kombinacija. RK je plijenio ljepotom , a odbijao ponašanjem jer je bio samoljubiv, sklon piću, arogantan.. Rana će nas privući svojom pameću, stavom.. Ja pokušavam da ne pravim poređenje i posmatrm ih zasebno. Mislim da je to dobro i za mene i za ovaj novi šou u kojem je naša DD.

  • DINA

    Ranin stav mi se dopada. Skoro na prvi pogled je procijenio kakva je princeza i se na takav način i odnosio prema njoj. MIslim da mu se ne dopadaju osobe koje su pale pod utIcaj Engleza i poprimile njihovo ponašanje. Samo mi je žao što nije čuo razgovor između Gayatri i onog Engleza. Mislim da bi mu se odmah dopala.
    Gayatri bi trebala da bude opreznija sa snajama jer je valjda do sada shvatila da joj čine zlo.

    • mirsada

      Dino, princ je stvarno pravi u svakom pogledu. I nasa Gaya se nadje na pogresnom mjestu u pogresnom trenutku, i zavrsi onako kakva uopste nije, peh. Bas mi zao.

      • DINA

        Da princ je poseban i razlikuje se od svih njih (mislim na plemstvo). Neće mu biti lako jer još nisam vidjela pozitivnu osobu sa kojom bi imao nešto zajedničko.

        • Goca

          EEE pa kako nisi videla pozitivnu osobu, a Gaytri, dosta toga imaju zajednickog . Vole da citaju, eto upravo su citali istu knjigu, iskreni su njemu je poginula žena, a njoj verenik i ko zna šta još-

          • DINA

            U pravu si Goco Rana i Gayatri imaju dosta zajedničkog ali ja nisam nju računala nego na plemstvo i dvor. Baš gore kažem da na dvoru nisam vidjela pozitivnu osobu. Sve same mutikaše za sada. Možda će se pojaviti još likova. Čini mi se da bi trebala doći baka ali ne znam kada.

  • DINA

    I meni je žao radi šamara. Gayatri je morala biti malo opreznija. Srećom nije napravila neku scenu i osramotila oca. Jako su vezani i mislim da će se odnos između njih popraviti. Vjerovatno će se Gaya izviniti i reći da nije znala šta pije. Bar se nadam.

    • mirsada

      Ma ako se sve zavrsi na jednom samaru dobro je, da nebude strozije kaznjena, ili da se neporemeti odnos izmedju nje i oca, po najavi samar je dobila kod kuce a ne u palati pred svima, bar nek je izbjegla publiku.

      • DINA

        Iz nekakvog iskustva iz ovih serija, kada loše osobe urade neku podvalu zna se na kraju okrenuti u korist onog kome je zlo učinjeno. Naravno bude na početku problema ali… malo nagađam.

    • Goca

      Cao Jeco hvala na prevodu , e sad bih htela da te pitam za gledanost, jer to misliš na naš sajt, ili u Indiji. Epizoda je veoma lepa svi su sve rekli tako da se ni ja tu nebi ponavljala. Sve u svemu sviđa mi se stav princa, a žao mi je Gaytri što je pila vino, devojka koja ga nikad nije probala, ali pošto joj je receno da joj je Rana ji poslao nije htela da ga odbije.

      • DINA

        Nikada nije bila na ovakvoj zabavi i vjerovatno nije bila u dodiru sa alkoholom pa nije ni čudo što je nasjela. Snaje izgleda dobro znaju i miris, ukus i dejstvo. Opet kad bolje razmislim , dobro je prošlo. Među plemstvom ima većih skandala pa se ne zna ko koga vara i ko skim koketira. Za njih opijanje dođe kao normalno.

      • Goca

        Joj nemoj Mico, ali dobro ono kad padne ume i da se podigne. Podicice se ne brini. Serija je super uopšte nije dosadna ima dešavanja.

        • Mica<3Veer

          znas sta nije lako Indijcima da gledaju propasr plemstva i to uy toliki uticaj zapada koji je vise nego vidljiv u ponasanju i nacinu zivljenja, nisu ti oni navikli na to, pa evo pohledaj gaju, za njihove standarde je bas sloobodna, i kad se sve to skupo…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!