Ek Tha Raja Ek Thi Rani (172. ep.) 21.03.2016. – Rana ji vrati Gayatri u palatu!
Kunwar je srecan, i on govori Bari Rani Maa da je Rajeshwari sama sebi odsekla stopalo/stopala. Rajeshwari se izvini, i pravda se da nije mogla da trpi tu sluzavku kako brine o njemu. Rana ji kaze da je on tuzan jer mu njegova zena nije verovala, nije uopste imala poverenja u njega. Kaze da je ona, Rajeshwari danas dala dokaz svog niskog mentaliteta. Zatim kaze Rajeshwari da se odmah izvini Savitri/Gayatri. Rajeshwari upita Rana ji-ja da li je on svestan toga sto govori, kaze da je ona Kraljica i da se nece izviniti sluzavki. Rana ji joj veli da nema naviku da se stalno ponavlja, doda: “Reci, izvini!”
Rajeshwari se izvini Gayatri. Gayatri sklopi svoje ruke i napusti odaju. Rana ji takodje napusti odaju. Bari Rani Maa govori da kada neko ne zna sva slova lukavosti, ne treba da pokusava da napise knjigu. Rajeshwari govori da ce se osvetiti onoj Savitri. Napolju, Gayatri govori Rana ji-ju da je ona imala uciteljicu koja ju je necemu naucila. Doda da sada ona njemu zeli reci ono cemu ju je njena uciteljica naucila, zatim kaze: “Thankoo”. On je ispravi.
Kaze da se kaze “Thank you.” Ona kaze da je on isao protiv svoje zakonite supruge, to je prava pravda. Rana ji kaze da samo njoj veruje, svi ostali su tu zbog nekog motiva. U palati, svi kriju celu istinu od njega. Ona je zamalo stavila svoju ruku na njegovo rame, zatim je sprecila sebe. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






11 Komentar(a)
Irma
Uprkos tim pogresnim lekovima Ranaiju je poceo da radi mozak, sada se iskreno nadam da ce konacno i on poceti da razlikuje dobro od loseg, jos ako mu Gayatri uspe dati tu travu mozda mu se i vrati secanje…
helena
Pa da samo treba da mu travu, i trebalo bi da mu se vrati secanje, mada videcemo.
Irma
A mozda Rajasvari to otkrije pa zameni te biljke pa Gayatri mu da pogresnu i nacisto izludi.
helena
Uf samo ne to,pa dokle vise, stvarno bih volela da se Rana sto pre obracuna sa ovim vesticama.
Irma
I ja to jedva cekam, ali ga oni uvek komplikuju
helena
Bas uvek zakomplikuju, stavarno steta, ali takve su sve serije pa i itorijske.
Irma
Ja sam ovu seriju nekako na pocetku drugacije dozivljavala, bila mi je posebna i drugacija od ostalih ali sada je kao i sve druge…
helena
Upravo to malo razocarenja, jel to pa ne moze proci bez toga.
Irma
Moraju scenaristi u svakoj seriji po nesto da uprskaju.
helena
Jednostavno moraju.
kati
Napokon SE seija moze gledati normalno, mislim ono jedno vrijeme su pretjerivali da mi je pocelo ici na zivce bili su ne snosilivi sa negativnim desavanjima ako sad opet ubrljaju ja stvarno neznam , dobro vidjet cemo hoce li Gaja uspjeti dati te trave ili ce biti opet neke podvale ja se iskreno nadam da ce mu se vratiti sjecanje, pa da vidim kako ce se obracunati sa rajesvari mada Imam osjecaj da ce se BRM opet izvuci, nazalost
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!