Ek Tha Raja Ek Thi Rani (43. ep.) 22.09.2015. – Rana ji spasava Gayatri od razbojnika!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (43. ep.) 22.09.2015. – Rana ji spasava Gayatri od razbojnika!

2

Maa je u kući zabrinuta za Gayatri. Kraljevske sluge dođu i najave dolazak Raj Mate. Maa dočeka Raj Matu. Maa pita za Rana ji-a, snaje pitaju kako će ritual biti završen bez Rana ji-a. Maa je zabrinuta za Gayatri.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gayatri vozi bicikl, deca je prate. Razbojnici su je sklonili u stranu i zatvorili joj usta. Gayatri kaže da oni ne znaju ko je ona. Oni kažu da znaju da je ona kraljica. Gayatri kaže da nema ništa da im da. Oni traže da im da svoju odeću, pitaju da li će ona to da uradi ili oni. Gayatri ošamari jednog od njih i pobegne, oni je prate. Gayatri doziva za pomoć. Oni je konačno uhvate, jedan od njih ošamari Gayatri i naredi drugom da joj skine odeću. Gayatri kaže da moraju prvo razmisliti da je i njihova majka žena. Ona uhvati kamen i zaustavi ih da ne priđu. Oni čuju konja kako dolaze. Gayatri je šokirana.
Raj Mata kaže Gayatrinoj porodici da vide koga je dovela sa sobom. Ona ga pozove unutra.
Rana ji zaustavi svog konja blizu Gayatri, ona je srećna i ispusti kamen. Razbojnici pobegnu.
Laksh uđe u Gayatrinu kuću. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

10 Komentar(a)

  • mirsada

    Ode buduca kraljica da vozi biciklo sa djecom umjesto da sjedi u kuci i ceka, ali eto svaka nevolja je spoji sa Ranom, htio on ili ne svaki put ga vodi prema njoj. BRM se moze podnositi dok nepravi neke opasne smicalice, naravno sto huska Ranu protiv Gaye pominjuci njegovu slabu tacku nije uredu, a ovo sto je Gayi rekla da nesmije ici nigdje bez njenog znanja nije mi bas zasmetalo, Gaya jos nista nevidi sta se stvarno dogadja u dvoru,niti zna na koji je nacin dosla tu, Rana je uvijek spasava i ona misli da je to iz ljubavi.

    • Mica<3Veer

      meni je itekako zasmetalo jer u tome sto je rekla nije bilo ni truncice dobronamernog, vec samo zelja da se neko kritikuje, pritom, Gaja je kraljica, kako neko njoj moze da zabrani kretanje, a pritom Gaja nije nigde pogresila, naprotiv, smatram da su scenaristi jako dobro to odradili jer su time pokazali da je gaja ostala isto onako prirodna i opustena kakva je bila oduvek, bez obzira na to sta je sada postala, neki ljudi ni danas ne uspevaju kad se domognu vlasti da ostanu dosledni sami sebi… e sad to sto na dvoru postoji feminizirani olos, to je drugo….

      • mirsada

        Pa prvenstveno sam mislila zbog Gayine sigurnosti, vidis da je opasnost svuda bila u dvoru bila van dvora, a simpatije prema BRM nemam.

  • Jeca

    BRM mi nikako nije jasna. Ako navodno voli Ranu, zašto radi ovo što ga povređuje? Ima i više nego dovoljno godina da razume da ga ovo povređuje. Ali izgleda da je baš briga, samo joj je do prepucavanja sa Raj Matom, a Rana i Gayatri su kolateralna šteta.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!