Ek Tha Raja Ek Thi Rani (55. ep.) 08.10.2015. – Gayatri smanjuje troškove palate, Rana ji je kažnjen!
Laksh i Kunwar traže svoje boce vina. Laksh pozove slugu, on kaže Lakshu da je on ispraznio boce vina u kofu. Laksh krene da ga prebije, Gayatri uđe u sobu. Ona im kaže da je ona preuzela odgovornosti oko finansija kraljevske palate danas. Bacila je sve flaše vina, ona da instrukcije kuvaru da baci i preostalo vino. Ona kaže da flaše vina dolaze sa kraljevskim finansijama, možda bi to bilo protiv njegovog samopoštovanja da pije iz kraljevskih finansija pa je ona sama okončala taj trend sama. Kunwar kaže da ga ona nepoštuje, Gayatri kaže da nije nameravala to da uradi, palata postaje more dugova a samo britanska vlada ima koristi od toga. Ako imaju neku zamerku/pitanje, neka je iznesu pred Rana ji-em. Gayatri se okrene da ode i ugleda Rana ji-a koji je slušao sav ovaj razgovor, on se nasmeši i ode.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Za stolom, Raj Mata objavi da je današnju hranu pod njenim nadzorom. Svi hvale hranu. Laksh pita zašto je tako drugačija. Gayatri kaže da ta hrana ima manje ulja i “masala”, od danas će se takva hrana spremati u palati. Gayatri kaže da je to zdrava hrana. Kunwar je nazove siromašnom hranom. Gayatri kaže da hrana nikad nije siromašna, osoba koja jede je ili siromašna ili bogata. Kokila i Kunwar sad počnu da proklinju hranu. Kunwar pita Rana ji-a kako može uopšte da dozvoli ovo u palati. Rana ji podseti Kunwara da je on vojnik, a nije u vojnikovoj prirodi da brine o hrani. On kaže Lakshu da prepoznavanje/priznanje palate nije sa njihovom hranom već sa onim što rade. To je sitna stvar da bi se komentariše. Raj Mata kaže Gayatri da je uzela težak zadatak da promeni tradiciju staru godinama, ali to kraljica (Rani) radi. Kaže da postoji izreka, “sačuvan novčić je zarađen novčić”. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







13 Komentar(a)
Sara
Epizoda je bila zanimljiva.Cini mi se da se Rani svidelo sta je Gayatri rekla Kuweru.A onaj Ranin osmeh na odlazku joj super.Najava se cini zanimljivo ali ne znam kako ce Rana regovati na to sto je Gayatri dala nakit.
Mica<3Veer
meni se ne svidja ova vilksonova recenica iz najave, velika je mogucnost da rana protumaci gajin postupak potpuno isto kao englez-da je gaja to uradila samo da bi bila kraljica i dalje…
Irma
I ja mislim da ce se Ranaji sloziti sa Wilkinsom i mislice da je ona to uradila samo da bi i dalje bila kraljica.
anci
Isto misli da ce se Rana sloziti sa ovi englezom.Ima jedan video gde Rana i Gayatri u njenoj sobi.A Rana sedi da sredini sobe na slolici i kao da se svadjaju ti pricaju.A i u istoj su odeci kao i u ovoj epizodi
Irma
Pa i ja tako mislim jer nece on odmah prihvatiti da je ona to uradila da mu pomogne nego ce misliti da je ona to uradila da joj ne oduzmu krunu.
Goca
Imam problem, neznam da li je to samo kod mene ili kod još nekog, ali drugu polovinu prvog dela nemam sliku samo ton, tako mi je bilo sinoc tako sad. Neznam kako je u drugom delu, izgubila sam volju da gledam.
Mica<3Veer
meni je tako bilo sinoc idi na oficijalni sajt zeetv.com (kucaj na gugl ek tha raja ek thi rani, to bi trebalo da ti prvo izadje) odmah ce ti otvoriti danasnju ep i gleda se bez problema… javi ako treba neka dodatna pomoc
Mica<3Veer
ljudi moji ja sam u totalnom soku… vilkinson je toliko djubre da je to neverovatno… dusa me boli za gaju ne smem ni da mislim sta je ceka….
mirsada
Znas Mico da je on i rekao na krunisanju da ce se pokajati zbog onoga sto su mu uradili, znaci poceo je da se sveti preko Gaye.
Mica<3Veer
znam, ali sto je previse, previse… majmuun jedan engleski!
mirsada
Ima majmun saradnika Kunwara, mozda su i oni umjesani sa onom misterioznom osobom, dali cemo ikad saznati ko je ona.
Mica<3Veer
Sta da ti kazem… On i njegova zena su dezurno zlo…
Vivian :D
Ubačena nova epizoda. 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!