Ek Tha Raja Ek Thi Rani (87. ep.) 23.11.2015. – Bari Rani Maa pokuša da se ubije!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (87. ep.) 23.11.2015. – Bari Rani Maa pokuša da se ubije!

1

Prevod: Vivian & Jeca

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Rana ji skida masku sa Jhumkinog lica. Svi su šokirani. On je uhvati za vrat i upita je ko je ona. Gayatri pokušava da opusti njegov stisak govoreći da će ona (Jhumki) umrijeti. Rana ji govori da je ne želi pustiti,igrala se sa njegovim emocijama u vezi Sulakshne. Gayatri ga pita da je pusti,on je samo karta u igri,odgovori se ne traže od igrača već od kapetana. Jhumki plače i govori da je ona djevojka-igrač ,niko je nije poslao tu. Čula je da on voli svoju prvu ženu,pa je došla da to iskoristi. Plače govoreći da je bila zalijepljena ljubavlju prema novcu. Gayatri govori da ona laže. Raj Mata veli da djevojka -igrač ne može izvesti tako veliki plan,neko drugi je iza toga. Bari Raani Maa je upita da prizna da želi da nju (BRM) nazovu izdajnikom. Raj Mata upita Bari Raani Maa da prestane, ona je umalo dala Gayatri električne šokove,mogla je umrijeti. Bari Raani Maa je upita zašto želi da nju (BRM) prikaže kao neprijatelja Gayatri i Rana ji-a. Veli da i ona takođe može da optuži Raj Matu da je davala pogrešne lijekove Gayatri. Prihvata da je pogriješila jer je mislila da je ova djevojka Sulakshna i što je dovela tu. Ispituje Rana ji-a da li je prihvatio da je ona Sulakshna samo na njene riječi. Doda ako on može biti izdan,ona uopšte ne može (valjda). Cheetah čuje sve ovo,razmišlja da je uvijek neka drama u palati. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

52 Komentar(a)

  • kaca

    Nasla sam vijest sta ce biti u 9 nastavaka od serije Iss Pyaar Ko Kyaa Naam Doon ek Jashn,kazu da ce prikazati bracni zivot od Kushi i Arnava nakon 3 godine braka,pa nadam se da ce biti i bebica tu :D,valjda Arnav nece biti lijen kao Rana…..

    • Mica<3Veer

      ja se ponadala da ce biti koja ep vise… da vidis komentar 1 indijca na fb: sou bi trebalo preimenovati u bio 1 kralj (ek tha raja) bila 1 velikastarija kraljica majka (ek thi badi rani maa)

      • kaca

        Irma snimanje je vec pocelo,imas u kaficu linkove sa snimanja, Dina je postavila,kazu epizode ce poceti prikazivati na Hotstaru kanalu 24. decembra.

        • Irma

          Kaco, srce si, sad sam odgledala epizodu, stvarno je predobra, ova serija je i zasluzila nastavak, posle onolike gledanosti, ovo ce zeleti svako da odgleda jer oni dvoje kao par su nezamenjivi.

      • Goca

        Hahahaha, lepe su slike, ali ona prva slika mora da je snimana u salonu nameštaje. Sve je nabijeno, ni ona vitka Kuši tu nebi stala.. Hehe, mora da ispituje koji nameštaj da kupi za prvu bracnu noc, i face su mu takve, skroz na skroz zbunjene.

        • kaca

          Goco idi u kafic ,postavila sam link od PRVE NOVE EPIZODE ,ja je trenutno gledam,prvo idu scene od prije i onda krece prava nova epizoda,joj Kushi odmah u napad krenila na jutro na Arnava ,smjesno je bas ahahahhaha

  • kaca

    Cure ,meni vise nije jasno od cega ce Gaya da “umre”,imate u kaficu video gdje Gayu, baba odgurni u bazen i ona se udavi….onog bez mozga nema ni blizu da je spasi,baba vec otvoreno pred svima nasrce na nju…Ima jos slika sa snimanja sto sam nasla, pa cu vam postaviti.

    • Goca

      Kaca odgledala sam video snimak, ali meni pre lici da je baba Gajtri gurnula i bunar, a na kraju ispade bazen dobro sam videla razliku haha, Indijci me nisu ubedili da je upala u bazen, a vas????

      • kaca

        Ma kod njih sve nepovezano heheh,citala sam poslije da ce Gaya babi poturiti zmiju ,valjda ce htjeti da je natera da stane na noge pred svima,medutim baba ce je gurnuti u onaj bazen i reci ostalima da je Gayu zmija ujela.

        • Goca

          Odgledala sam Kaca, vidi sve je obrnuto nego što gledamo sada u seriji. Izgleda da Kuši vodi i dalje glavnu rec. Arnav mi je bio jako smešan onako sanjiv, i cupav, a kasnije zalizan. Njegova ispovest kako ga je osvojila Kuši. Stvarno interesantna epizoda, Arnav nam je prestavljen kao zaljubljen muškarac.Videcemo verovatno u drugoj epizodi Kuši koja ce isto tako pricati i gde cemo videti kako je nju osvojio Arnav, takođe sa snimcima, a u trecoj epizodi sigurno cemo ih gledati zajedno. Lepo samo neka nastave tako.

          • kaca

            Da,preslatki su,a Kushi grmi na njega zaboravio godisnjicu braka hehehe ,a jesi vdijela kako mu je poslala ljutiti smajli,posto Arnav pravi papucar hehehe

          • Goca

            Da od strašnog diktatora, koji nije verovao u ljubav i bežao od nje, postao je pravi papucar, Kuši ga je baš promenila, ali izgleda on nju nije ostala je ista hahahahaha.

          • Goca

            Ali izgleda da je Kuši otišla na posao, a on postao domacin-ca. Gde li je otišla, šteta što nema prevoda, bilo bi baš interesantno.

  • kaca

    Gaya ce sama svoju smrt iscenirati da bi Rana vidio zlu, stranu babinu i uspjet ce u otkrivanju babe,,znaci istina je ono sto smo sve sumnjale,sad sam to procitala u vijestima…i da ono najslade Rana ce babu isterati iz dvora 😀

    • mirsada

      Kazanova je mudar, a nije ni nasilan, ima interesantnu ulogu samo da još obrije brcice, volim što se pirana uznemirio. Malo me brine Yasoda da pogrešno neshvati cijelu situaciju i reaguje nesaznavsi pravu istinu, ionako Swarna dugo pati.

          • Vivian :D

            Meni je Kazanova prelijep,još bez brčića ,savršen. 😀 Uživam u scenama između njega i Swarne. Mada i pirana je ljepuškast,ali je zloban tako da sam za kazanovu. 😀

          • mirsada

            Kazanova je zaista drag, i meni se sviđa njegovo ponašanje, plaćen je da uradi lošu stvar, ali izgleda da je tom problemu prišao na drugačiji način, važno je da nije nasilan. Swarna se svaki put iznenadi njegovim pozitivnim postupcima.

          • Vivian :D

            Da. Ali opet ne znam šta scenaristi žele sada. Ako je Laki sad ljubomoran,da li žele da ga ipak spoje sa Suwarnom ili će Kazanova da se zaljubi i ona u njega i budu zajedno? Ja bih iskreno voljela ovo drugo. 😀

          • mirsada

            Bojim se da baš hoće da spoje Swarnu i Lakija, znas da rade nemoguće stvari da bi se brakovi sačuvali, ako se Swarna i Kazanova zaljube, jedan mora od njih dvojice nastradati.

          • Vivian :D

            Da. A iskreno ako neko već mora,nek bude Laki. Taman ode kod svog dragog na drugi svijet,haha. 😀
            Ako se Kazanova ne pokvari,a neće. 😀

  • Goca

    Epizoda osrednja, zapalo mi za oko šta je Gaytri smislila. Babi u supu je sipala, crveni prah, baba umesto da od njega zanemi i ostane bez glasa, ona melje 300 na sat usta ne zatvara. Rani ji voli babu sad 100% POTVRĐUJEM. Dok mu je majka bila u obavezama, baba je uvek bila tu kad mu je neko trebao kao malom detetu, povredu na ruci mu je mazila i ljubila, i tad je stekla veliko poverenje i ljubav malog princa. Kad stigne prevod onda cu bolje iznositi komentar.

    • mirsada

      Da mnogo je voli, zato je i teško njemu otkriti njenu lažnu ljubav, i to šta ona radi, ali ljubav i povjerenje supruge mora biti ispred svih ljubavi.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!