Fanfiction nastavak ” Odbačene” – 34. epizoda – Zivot mu je prolazio pred ocima

Manav : Period zasicenja je normalan u svakoj vezi.
Namik : Svaku sitnicu ce iskoristiti da za svadju, vec me je nekoliko puta odbila u krevetu.
Arnav : Ona ima drugog!
Saurab : Ne mora da znaci.
Manav : Ako vam ne ide, razvedite se.
Namik : Mi imamo dete, Manave.
Manav : Bolje je da zivite razdvojeni nego da dete svaki dan trpi svadje. Mada iskreno se nadam da je ovo samo prolazna faza.
Lakan je setao s Lilom:
Lakan : Reci mi, hoces li da zivimo ovde ili bi da se preselimo u Delhi?
Lila : Svejedno mi je.
Lakan : Kako ti moze biti svejedno!?
Lila : Ja cu ostati ovde, hocu reci. Volela bih da ostanemo ovde.
Lakan : Onda ce biti tako. (Krene da je poljubi u usta medjutim ona se okrene te je on poljubi u obraz). Vodim te u kupovinu.
Lila : Nista mi ne treba.
Lakan : Moja verenica mora nositi samo najbolje.
Lila : Ako insistiras.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Imli je pricala sa ocem:
Imli : Za tri dana je meni i Manavu dvogodisnjica.
Manu : Vec ima dve godine? Duso, rekao sam da se necu mesati u tvoju vezu s Manavom ali zasto ste vas dvoje toliko protiv braka?
Imli : Manav se boji da bi se stvari mogle promeniti nakon vencanja.
Manu : Ako se volite nista se nece promeniti.
Imli : Volimo se, ja njega volim a on, pa dosta je drugaciji nego na pocetku nase veze. Vise vremena provodi sa mnom. Nama je zaista lepo ovako zajedno smo a opet slobodni.
Rani i Ristev su bili u njegovoj kancelariji.
Ristev : Lepa si danas.
Rani : Hvala.
Ristev : Slicnu kosulju si nosila i one noci kada si dosla u moju radnu sobu i obgrlila me oko vrata…najbolja noc u nasim zivotima.
Rani : A sta bi zeleo? Da je veceras ponovimo? Tada si mi bio suprug a sada si mi sef a ja ne spavam sa sefovima.
Ristev : A sa bivsim muzem? (Pridje joj i zagrli je).
Rani : Pusti me! Tuzicu te za zloupotrebu polozaja! (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






One Komentar
Martina (EMDE)
Jadan Malik svidja mi se Ranin I I Risevov nastavak dobro je da mu ne oprasta tako lako
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!