Fanfiction nastavak ” Odbačene” – 34. epizoda – Zivot mu je prolazio pred ocima

Ristev : Dokle ces me kaznjavati?
Rani : Ako me ne pustis (on je prekine poljupcem)…
Ristev : Mi nismo zavrsili, ti mene jos volis.
Rani : Ne volim te.
Ristev : Lazes, znam to.
Rani : (podrugljivo) Zar si odjednom naucio spoznati laz i istinu ?
Ristev : Znaci priznajes?
Rani : Ne, ne priznajem. Sta hoces od mene?
Ristev : Sansu da se iskupim.
Rani : (zaplace se) Ja nemam snage jos jednom preziveti ono.
Ristev : Neces, Rani, nas je sudbina ponovo spojila s razlogom. Ja te ne zelim ponovo izgubiti (cvrsto ju stegne u zagrljaj).
Rani : Ja se tebe bojim. (Pustio ju je.)
Ristev : Nemoj mi to govoriti, reci mi da me mrzis, da sam ti odvratan, samo nemoj reci da te je strah od mene.
Rani : Moram da idem. (Ristev ju pusti da ode zatim se nasloni na fotelju i zaplace poput ranjenika.)
Proslost:
Dva meseca kasnije. Girdja je pronasla Malika u nesvesti.
Girdja (k.pomocnica) : Gospodine, gospodjo! Nas Malik! (Ulazi Malikova mama).
Priya : Malik! (Pridje mu.) Donesi alkohol! Malik, sta ti je? Zovi doktora! ( Malik dolazi sebi.)
Malik : Mama?
Priya : Kako je doslo do ovoga?
Malik : Samo sam izgubio tlo pod nogama i posle … ne secam se.
Priya : Moramo ici kod lekara.
Malik : Mama…
Priya : Ne mozemo ovo ignorisati. Idemo!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Sadasnjost:
Dilan je zvao Tamanu.
Dilan : Izvini ako je previse kasno.
Tamana : Nije, sta ti treba?
Dilan : Hteo bih te zamoliti za uslugu ali nisam siguran da ces zeleti.Mogla bi se I naljutiti na mene.
Tamana : Kazi pa cemo videti.
Dilan : Hteo bih… Da li bi htela ici sa mnom na vencanje mog prijatelja?
Tamana : Zasto?
Dilan : Ne zelim da se pojavim sam, bice mi lakse ako devojke misle da sam zauzet. Nisam raspolozen za flertove.
Tamana : Ti bi da ti ja izigravam devojku.
Dilan : Samo tu vecer. Molim te.
Tamana : Kad je to?
Dilan : Za tri dana .
Tamana : Ne znam, sutra cu ti odgovoriti.
Dilan : Dobro, laku noc. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






One Komentar
Martina (EMDE)
Jadan Malik svidja mi se Ranin I I Risevov nastavak dobro je da mu ne oprasta tako lako
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!