Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed (201. ep.) 28.03.2016. – Dhaani zaustavi Viplava u namjeri da napusti kuću!

BeFunky Collage

Dhaani mu uporno ponavlja da je to bila nesreća,majka nije počinila nikakvu grešku. Podsjeća ga da Dada ji stoji ispred i ode da otvori vrata. Viplav govori da ako njegova žena ne dobija poštovanje u toj kući,kako onda on može tu ostati. Biće dobro ako ode od njih,ne misli da može ostati tu. Dhaani sklopi ruke i govori Dasharathu da joj da neko vrijeme,ubjediće Viplava. Nakon što Dasharath ode,Dhaani glumi da je boli. Viplav je pita da mu pokaže čelo. Dhaani veli da će biti dobro kada njegova ljutnja nestane. Govori mu da je Kanak ljuta jer je Shalinino vjenčanje prekinuto,a ona (Kanak) i dalje misli da je Raja dobar čovjek. Doda da je čak i njena majka bila ljuta kad je saznala za njihovo vjenčanje. Kanak je ljuta jer su se tajno vjenčali. Viplav joj govori da Dulaari i Kanak imaju drugačije razmišljanje. Dhaani je odlučna da će osvojiti svakoga u toj kući,došla je da ujedini porodicu,ne da je rastavi. Viplav kaže da je danas njen prvi dan tu,a morala je ovo vidjeti. Uplašen je…Dhaani ga prekine,kaže da oni vole jedno drugo,zašto da gube nadu onda. Jednog dana ,Kanak će se složiti,pita ga da se ne ljuti,već da pažljivo pokuša da shvati. ‘Ishq Ka Rang Safed’ svira u pozadini…Viplav je zadivljen njenom dobrotom i poljubi je. Dhaani se postidi.
Kanak govori Dasharathu da ne može da promijeni svoju mržnju prema Dhaani i ne može je više podnijeti. Dasharath veli da moraju čekati pravo vrijeme. Kanak viče,govori da je ne može podnijeti. Dasharath je podsjeća da priča sa njim. Kanak veli da je poludjela,ne zna šta da kaže. Doda da će im Dhaani podariti nasljednika,onda neće moći ništa uraditi. Dasharath gleda napeto.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

56 Komentar(a)

    • mirsada

      Ma ja se bojim da im neko medeni mjesec ne poremeti, vidiš da su okruženi zlom, ljubomorom, itd ali njihova ljubav je prava, ja neznam šta se može desiti da ih neko rastavi.

  • jasna kesic

    Cao devojke,zavrseno sa danasnjim obavezama odgledala serije i sad da Vam se pridruzim.Zamal nisam pala sa kreveta.I ovo da vidim u Indijskim serijama cisti poljubam boga mi ovi indijci napreduju,Ili to nas Misko zeli da unese malo svog stvarnog zivota u seriju pa sa izgovorom da je to u interesu serije malo se ljubaka. Ako je u interesu serije i rejtinga ja nemam nista protiv a mislim da ni vi nemate.Zezam se ali moram nesato primetiti.Strahovito puno serija i filmova sam odgledala indijskih.Imogu reci da je ovo jedna od retkih serija gde zenski lik toliko sa lakocom i prirodnoscu ispoljavava svoja osecanja da JE TO STVARNO SUPER.sVAKA CAST MALECKA. i STVARNO RETKO KOJA SERIJA GDE ZENA ISPOLJAVA OSECANJA TAKO JAVNO PREMA MUSKARCU

    • mirsada

      Pun pogodak draga moja, da neponavljam već sam rekla što mislim a mogla bih pisati satima i iznositi ono što mi je u srcu, kad više puta pogledaš Vidha scene to je tako sve opušteno i prirodno, znaš đavo odnio i rajtig i sve, mislim da bi svi rado željeli imati ovakve scene u serijama ali je problem što je uvijek neko od partnera u braku, a ovo dvoje solo pa im se može, zašto ne, par lijepih poljubaca je prirodnije nego go pupak i kukovi ko slaufi. Mene sve nešto vruće oko srca, toliko serija sam gledala ali ovaj osjećaj još nisam dozivila kao kod Vidha. Da nezaboravimo slika

      • jasna kesic

        Moja Mirsada ima serija gde nijedno nisu u braku a ko klade glume.Ova mala treba da im drzi casove glume.Stvarno mala razvaljuje sa ispoljavanjima emocija.Koji vidni napreddak od prvih epizoda gde je bila kao preplasena kosuta do ovoga sad kao lerptirica svaka cast.

        • mirsada

          Eisha je fantastična, šta misliš ovako mlada, prva uloga i ovoliki talenat pokazala, šta onda očekivati kasnije, kad bude iskusnija i starija, a ljepota da nepricam, maltene još je u razvoju.

          • jasna kesic

            Mada po Mishalovoj reakciji nije vise u razvoju. Znas sta mi je palo na pamet da se njemu nije omakao poljubac a scenaristi da ne vracaju scenu ostavili tako jesi li videla nju kako ga gleda ko da nikad nije dogila poljubac u usta. Bas kao da joj je prvi poljubac/

          • mirsada

            Ma njihove scene su sve prirodne, pa prvi u usta za javnost hahaha, iza kulise neznamo šta se događa. Ma što se mene tiče nek je ljubi i nosa kao bebicu i iza i ispred kamere, tako ih doživljavam, nekako malo ima scena sa seta gdje su njih dvoje, ja se slomi tražeći, sasvim malo, i onda ja to 100 puta pogledam da šta zaključim, pa eto ima rezultata.

          • jasna kesic

            Ali koju garderobu ima i to bas malo kako mi izgleda skuplju a onda pita za put ko ce finansirati,Znas neko gore spomenu taj put,Nesto se mora desiti u vezi tog puta jer nekako mi bas previse naglasavaju,i put i dete,

          • mirsada

            Kanak i Dashart se boje njene trudnoće, oni već sad smišljaju plan da ih razdvoje, tako bi razmišljali i kako trudnoću uništiti ako bi bila trudna, a medeni mjesec, čisto sumljam, jedino da ih pošalju da nisu tu da bi udali Shalu a i to bi bila drama, morali bi se vratiti da prekinu vjencanje. Šta god, mi ćemo uživati u trenutnoj Vidha romantici i ono što je važno da Vip vjeruje Dani više sebi, da je majci vjestici rekao da voli Dani i da tako ostaje, ja se samo bojim da nepodmetnu neku nemoralnu scenu, to bi me boljelo, znaš da su DT i KN spremni ići i preko limita.

          • jasna kesic

            Ma ja sam to i napisala u nekoj od predhodne epizode da ne iskoriste Raju i da je kompromituju kod Viplava/

          • Vivian :D

            Mozda i jeste. Mlada je ona,tek joj je 17.
            Meni je ona tako iznenadjeno djelovala kao da nije ni glumila. Toliko su to prirodno i realno prikazali,ufff. Scena za 100.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!