Ishq Ka Rang Safed (246. ep.) 13.05.2016. – Asthana pokuša silovati Dhaani!
Neki sveštenik upita zašto baš ovaj hram,ima još dosta hramova u hradu. Asthana veli da ovo neće biti običan hram,već će brinuti o edukaciji udovica i njihovom boljitku. Dasharath otvara bravu i ulazi unutra krišom (u kuću). Viplav čuje da neko dolazi,pomisli da je lopov. Dasharath razmišlja da ga neko može vidjeti ako upali svjetlo,te ostavi ugašeno. Viplav razmišlja da uhvati lopova na djelu. Dasharath dolazi u sobu i gleda kutiju sa zlatom i novcem,koji je skupio u ime dobrotvornih svrha. Dhaani se osjeća neugodno na zabavi. Asthana je posmatra. Kamini mu prilazi i pita ga da ne čini da se Dhaani osjeća usamljeno,neka joj da piće. Zaustavi konobara i uspe vino u sok. Daje ga Asthani i signalizira mu da da to Dhaani da popije. Dasharath stavlja zlato i novac u ormar. Viplav čuje buku i dolazi u sobu,ali ne zatiče nikoga. POmisli da mora da je umišljao. Asthana daje sok Dhaani,ona odbija. Asthana veli da će Viplav pomisliti da se niko ne brine za njehovu ženu. Dhaani pomisli da će Asthana možda ispričati o njoj,kad je vidio one noći.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







137 Komentar(a)
Irma
Dhani izgleda predivno u ovom sariju, kao kraljica iz snova…
jasna kesic
Cao,Irma taman sam htela tako nesto da napisem,Izgleda prelepo i kako izgleda ponosno,Samo ovaj starkelja da nista ne uradi zlo mi je i od pomisli da je dira,fuj
Irma
Ja sam taj deo namerno preskocila da ga nekomentarisem jer je totalno odvratan.
jasna kesic
Irmice,bitno je da uzivamo u njihovoj ljubavi vidi ih kako su slatki
Irma
Ja se topim u njihovim zajednickim scenama…
Irma
Hoces da kazes preslatki
jasna kesic
Ma kako god predivni su mi,Ja kazem da ako nisu zajedno u stvarnom zivotu bez obzira na godine prave veliku gresku.
Irma
Salzen se, ljubav za godine ne pita. A oni su predivan par!!!
Goca
To si u pravu dušo moja
Irma
Goco to je ona nasa stara izreka…
Goca
Jeste Irmice dušo.
Irma
Ljubav je to…
jasna kesic
Joj nekad joj zavidim ako nista drugo imaga kao partnera u seriji
jasna kesic
Vivi,hvala na prevodu.Ovi na IF se prisecaju starih scena ma reko hajde i mi.
jasna kesic
Meni nedostaje i Tanja,nije toliko losa bila zar ne
Vivian :D
Nije,bolja od Kamini milion puta. 😀
Tania je znala za granicu,otišla je kad je shvatila sve. 😀
jasna kesic
Mislim da bi ona sredila Kamini,unistila bi je skroz,Nego jesili videla sta se govorka o kraju spominje se juni
Vivian :D
Evo napisah gore Heleni, nadovezi se. 😀
jasna kesic
Malo iz danasnje epizode
jasna kesic
nastavak
jasna kesic
slike
Vivian :D
Kako je dirnut i ponosan na svoju dragu,Mishal rasturio sa glumom. 😀
jasna kesic
Mislim da je u ovoj epizodu dodirnuo vrh sa izrazajnosti
Vivian :D
On je perfektan, oduševljena sam.
jasna kesic
Ove dve su za mene vrh vrhova,Brate dragi ako oni nisu zajedno u privatnom zivotu onda prave veliku gresku.
Vivian :D
Ja njih obožavam,impresionirana sam. Vidi kako je Mishal gleda awww.
jasna kesic
slike
Goca
Osetila sam te da si tu. Znaš proradilo mi je šesto culo, i evo me, kod tebe.
jasna kesic
O lepa moja tu sam .slike izbacujem ovo dvoje po meni najlepseg para od vremena Arnava i Kushi
Goca
Slatki su……..Ali vidim nešto duže nam nema Mirsade, a danas nam se ni Dina nije pojavila.
jasna kesic
Dina se pojavila jutros,pa rece da ima puno posla hoce sve da zavrsi da ima slobodan vikend,
Goca
U kojoj mahali je bila jer u staroj je nema ceo dan.
jasna kesic
U Udanu,
jasna kesic
Ne sekiraj se nije te zaboravila tu je samo da zavrsi sto je pocela,pa stize
DINA
Goco , kako si mi , poželila sam vas.
DINA
Ma tu sam, ganjam se čitavo veće s tobom. Bila sam u Udanu.
Nisam se udala ne brini haha.
jasna kesic
Hajde da i to docekam e to bi bilo super da se udas pa kao Kushi da imas nekog Arnava pored sebe,Ili sto Danhi ima Viplava
Vivian :D
Goco,sramota da samo zbog Jace svraćaš,zaboravila si nas ovamo. 😀
jasna kesic
Ja se polomi stavljajuci slike a ti se pojavi kad se javi Goca hahahaha
Vivian :D
Hahahhahah tu sam ja Jaco, vidis da ti lajkujem 😀
jasna kesic
Vidim sad a juce polomi prste a ti nista hahhha
Vivian :D
Hahahah moras se malo namuciti, ne moze moja paznja i petica tako lako, hahahah.
jasna kesic
Namuci ti mene dobro vidi za kaznu kakva ti je strana
Vivian :D
Svaka cast, vijedna si pravo, samo nastavi. 😀
DINA
Ovdje strogi kriteriji. Mora da je u pitanju uticaj Dasharta.
Goca
Vivi dušo nemoj da se ljutiš, ranije sam redovno pratila, ali zbog više sile sam bila u nemogucnosti da je pratim. Jedva sam uspela da se vratim staroj seriji koju sam mnogo ranije pocela da pratim. Imala sam porodicnih problema i više smrtnih slucajeva, tako da nekada od tuge nemogu ni da gledam epizode, a udovice su mi baš bolne bile. I najviše zbog toga sam odustala mislim Vivi da ceš me razumeti. Ja sam još u šoku šta me je snašlo, i da se neceš ljutiti.
Vivian :D
Goci moja, salila sam se ja. Naravno da se ne ljutim, razumijem te. Budi jaka i zdrava. Drži se i ne brini, uz tebe smo.
Goca
Hvala ti Vivi, uz ovaj sajt želim da na trenutak sve što sam unazad preživela i da na trenutak zaboravim svoju tugu i bol. Tu se i nasmejem uz vas, a smeh je pravi lek za dušu.
Vivian :D
Slažem se. Imamo novu misiju,a to je da izazovemo smijeh na tvom licu. 😀
helena
O Vivi, znam sta ces reci nije me odavno bilo, ali ni a nisam mogla cesce da svracam, evo ugrabih priliku sada, iskreno nedostajao mi je tvoj prevod, odlican je kao i uvek, samo napredujes i to mi je drago, rekla sam ja da ce se Kamini pokvariti, i tako je i bilo,pratim samo zbog ViDha, i drago mi je sto se slatka Dhaani izvukla opet, nisam pratila rejting i forume, pa sta kazu dokle ce snimati seriju. I da veliki pozdrav za tebe.
Vivian :D
Bas sam te mislila naruziti, ali izvukla si se, hahahah.
Pa prema poslednjim informacijama, serija se premjesta u jos gori termin, MN prelazi u termin IKRS.,a Shakti sa Vivianom počinje u terminu MN. Znaci IKRS prelazi u jos gori termin i ako se ne poveća gledanost, ako je ne predje bar 1.2, zavrsice. Ako poraste gledanost (sto je nemoguće u jos gorem terminu), ostaje u ovom terminu na koji je premjestena.
jasna kesic
Citala sam da se pojavile informacije na If da se zavrsava u junu da su bili malo produzili kao nadali su se da ce porasti gledanost ali posto pada stalno sad zadnje ukidaju je u junu,Mada kazem sve su to neproverene informacije ali kad god su nesto najavljivali uvek je bilo tako.
Vivian :D
Ne mogu Jaco da prebolim kraj.
jasna kesic
Gocoooo.dobro jutro
Goca
Dobro jutro Jaco, prijatna kafica.
jasna kesic
E lepa moja,kako si,Jesi li se naspavala? Juce ti Dina pravila po mahali ceke pa te nije mogla uhvatiti nigde,
Goca
Hahaha, izgleda da cemo se mi juriti po mahalama.
jasna kesic
Nema nam druge,A da vidis Dine jos ne moze da dodje sebi od slika pa malo malo pa ih spomene ,E moja Gocili da mogu da ti ih posaljem ali sad je malo rizicno posto sad svi znaju da je nesto u vezi tih slika pa da ne prave drugi ceku ko Dina tebi.
Goca
Pusti mi ih na minut i odmah obriši, evo ja sam sada tu.
jasna kesic
Goco jesi li tu
Goca
Tu sam i cekam.
jasna kesic
SAD TI SALJEM A TI SAMO TIPNI NA TO U KOMENTARU I DMAH MI JAVI DA BRISEM
https://www.google.rs/search?q=Barun+Sobti+images+Vivian+Dsena&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjY0pX6zsjMAhXGjiwKHRCHDmcQ7AkIKA&biw=1024&bih=677#tbm=isch&tbs=rimg%3ACQs-euzPrBymIji3WF_18ceodcQyEPvZEyEMynavQNMTIsLyg_14KcgHqW_1qrtALyJ8a4tqdfdxQJZTl_11f_1Lheb7V8CoSCbdYX_1xx6h1xEUHs3wA9gDo_1KhIJDIQ-9kTIQzIRg-8BG7G-s1EqEgmdq9A0xMiwvBGOAB0tAg8YqyoSCaD_1gpyAepb-EdDtFoLhSEm9KhIJqu0AvInxri0RZ2uL5yMcpxQqEgmp193FAllOXxGnuqsCYO7IlSoSCfV_18uF5vtXwEQz5BiOG-G0U&q=Barun%20Sobti%20images%20Vivian%20Dsena&imgrc=oP-CnIB6lv415M%3A
Goca
Odgledala sam hvala ti, heheheheheh, ali puno njih i neznam ko su i da li su svi glumci, Ništa što vec nije viđeno hahaha. I nisu baš nešto hahahaha, što se Dina pali kada su naši ;; M ;; mnogo bolji hahaha
jasna kesic
joj ti si luda skroz a ja mislila da ti je pozlilo hahahaha
Goca
Hahahaha, od štapica hahaha, a mi padamo na njih haha
jasna kesic
Stapici savitljivi ma migolje iz ruke hihihiihih
Goca
haahahahahhahaha, nemožeš ni da ih uzmeš u ruke, pitala bi gde je.Šalim se
jasna kesic
Joj stvarno vas volim vi ste mi lek za dusu
DINA
Draga Goco , mislim da su našim stavili njihove glave. Draga moja ja pobjegla od američkog filma u ove romantične indijske sfere. Kako ja sada mogu gledati Arnava a da ne pomislim… tj. da se ne sjetim.
jasna kesic
Cega da se setis,ko foka na suvom tako izgleda
Goca
A tu si, a ja te tražim po mahalama. haha. Nemoj ništa zaboraviti, seti se seti haha, a imaš i cega. Sada stvarno moraš pamtiti kao slion, i ništa ne zaboraviti.
Irma
To bila podela nekih slika bez mene???
jasna kesic
Irma nije za tvoje godine,Ovo je za nas malo vise starije,Sorry,neki drugi put i kad budu umerenije
Irma
Eh… sad mi jos vise proradi masta…
jasna kesic
E moja Irma i nama radi masta sto smo i glerdale a kamoli onima koji nisu videli
Irma
Hahaha… Pravo si srce
jasna kesic
Nema, mislim ja na moje mladje koleginice
Irma
Dankeschön draga…
jasna kesic
Da se ne provalim kako se kaze na njemackom nista i drugi put,
Irma
Nista se kaze nichts a drugi put se kaze zweiten mal
jasna kesic
GOCO JESI LI ZIVA
Goca
Hahahah, živa i nikada bolje .
jasna kesic
Slike prave cudo kakvi sveci ovi su cudotvorniji za nas u godinama
Goca
Ali ništa mi nismo videli od poznatih glumaca, oni se dobro skrivaju, ili ih ja nisam prepoznala, ali ovi nepoznati , to im je i trebalo da bi bili poznati.
jasna kesic
Tu ti je i Arnav i Gurmet sto je glumio u Git i ima ih jos poznatih.Arnavje u drugom redu treca slika
Goca
Ja sam to tako brzo vrtela samo sam na gornjoj slici videla ; B ; vec znaš, cuti nisam sama, zato sam brzo prelistala ali dobro ima i lepih muškaraca, ali baš te dobre i nisam nigde gledala, zato ih i nisam prepoznala.
Goca
Ti si cudo žena, gde si to sve našla, ako opet na nešto tako naletiš obavesticeš nas, i to na blic da pogledamo.
jasna kesic
a ti mi nesto puno trazis ako samo pazi oci da ih previse ne naprezes ovako ti je dobro places od smeha a svi misle da je od alergije hiihih salimse samo pazi na sebe oci su najbitnije,
Goca
Znam, može doci i do slepila
jasna kesic
zato ti i kazem ja sad nosil cilindre jer pod uglom od 45 ne vidim nista, ato je sve od dijabetesa
Goca
Ja super vidim ,samo za jako sitna slova koristim naocare, ali ih izbegavam, zato sada i ne citam, a nekada nisam mogla da zaspim bez knjige.
jasna kesic
A ja moja Goco ne mogu da zivim bez romana i knjiga ,Moram svaki dan da citam bilo sta jer sam tako navikla i sad ne mogu bez toga a to mi je usput i hrana za mozak tako da i to mi dobro dodje,
Goca
Zato sam na ovom sajtu, ali izgleda da KOMP mnogo zraci, možda i zato mi se oci zamaraju.
KOJI INSULIN TI KORISTIŠ
jasna kesic
zracimo ti m i svojom lepotom pa zato nemozes da nas gledas,Zaslepljena si nasom lepotom hihihihi
Goca
TAKO JE
jasna kesic
. U DPP metformin to mi je sad najnovije neki lekar u Londonu mi je preporucio kao i preventivu da ne skace vise i dobro mi je trenutno mada imam i ove druge bistre mada ovaj koriste za sprecavanje tipa 2 ali meni pomaze kazu da sam ionako naopaka,Acrapid i novorapid to mi je stralna postava zavisi od doze a to dobijam od mame a ovaj metformin iz Londona
DINA
Ko zna šta ona još krije, ovo je početak. Ja očekujem kratki film.
jasna kesic
Ja cekam da mi kazes ko da glumi musku glavnu ulogu
Goca
Hahahahhaa, samo ti cekaj draga bice i toga.
DINA
Hahahha e sada su ti poznati. Joj ne mogu vjerovati da je poslala.
DINA
Hahahaha
jasna kesic
goco jesi li dobro
Goca
Jaco imam opet problema sa ocima, peku me, a i non stop mi suze, teško mogu da gledam, možda je i alergija neznam, ali se borim. Ma super sam ništa mi nije.
jasna kesic
Ma Goco sto ne radis alergotest,da vidis sta je u pitanju,Mozda ti je i od peskira ako stavljas neki jaci omeksivac,Probaj da i to promenis ,probaj sa beby samponom.
Goca
Muka mi je Jaco od lekara, ali mi je doktorka promenila insulin, da nije i od njega, jer je to sve hemija.
jasna kesic
na kojem si sad
Goca
Humalog Mix50, i dalje uzimam stari bistri Levamir, dok ga ne potrošim, a onda prelazim naLantus SoloStar bistri, a mutni sam koristila NovoMix30
jasna kesic
Ako ti ne odgovara odmah se javi doktoru,Nemoj da se zezas sa tim stvarima,To je najmodmuklija bolest od koje sve strada
Goca
Znam u ponedeljak idem kod moje doktorke, pa cu sa njom da se konsultujem, a idem i po terapiju.
DINA
Znači opet isti problem! Kod mene prijateljica ima problem sa desnima. Cijelo jutro je gledam kako se pati. Nema problem od čega je. Izgleda da će na kraju biti alergija. Ja opet mislim da joj je od vožnje jer otvori prozor i ubija je promaja.
DINA
Fino, bez mene se jutros kafa pila! Gdje je treća šolja? .-)))
jasna kesic
Gde si ti Goca ne moze da se javi izgleda slike rade svoje
Goca
Tu sam, tu sam, ali pravim malo pauze zbog ociju. Jaco znaš da mi je šecer skocio, možda me oci muce baš zbog visokog šecera ovih dana ide mi preko 22
jasna kesic
Ej brzo doktoru nemoj da ti ja govorim to je prevelik idi nemoj cekati,Kazes vec nekoliko dana nemoj moja Goco to da radis misli na decu,Moras da se cuvas,
DINA
Promjenjena joj terapija, očigledno ne odgovara. Mora vidjeti šta je. Ti se bolje razumiješ nagovori je da ide doktoru.
DINA
Goco idi doktoru, ta terapija koja ti je promjenjena ti ne paše. Moraš da vidiš da ti nešto promjene.
Goca
EVO I TEBI KAFICA NISAM SEBICNA
jasna kesic
Goco ,dobro jutro,kako si jutros,Ides li sutra doktoru?Molim te idi ako primas veruj mi iskren prijateljski savet idi nemoj odlagati,I trazi alergo test da ti urade.
Niki
Cao svima,nisam se dugo javljala na ovu stranicu..Malo su mi dosadni ovi zapleti sa Kamini..Nadam se da ce brzo zavrsiti sa tim,i malo vise ViDha romantike ubaciti..Ovako je smor.. 🙂
Irma
Dobro dosla u staru ekipu
Niki
Hvala Irma,samo da se resimo ove Kamini i da ViDha konacno budu srecni.Stvarno su savrsen par
Irma
Ja njih dvoje stvarno volim…
jasna kesic
Dobro dosla Niki
jasna kesic
i ona lici na nekog iz crtica
Goca
Hahahaha, pa ti si neumorna, šta sve ne nađeš.
jasna kesic
E moja Goco znas ono ko trazi taj i nadje a ja sad sam u potrazi za necim drugim pa naletim na ovo pa postavim,
jasna kesic
Vivi ova je za tebe
Vivian :D
Aaaaa,gotova sammmm. Kakav osmijeh,uhhh.
jasna kesic
Ma kad za muskarca kazes da je lutka e to je on
Vivian :D
Upravo. Perfekcija.
jasna kesic
Kako je lepa ovde
jasna kesic
Za Sasumu ako gleda
Vivian :D
Pozdrav za sasumu ako gleda. Nedostaješ mi.
jasna kesic
Ja je ganjam i na IF ali nemogu da je uganjam
Vivian :D
Mnogo fali.
Vivian :D
Ubačena nova fantastična epi. 😀
Vivian :D
Vjeruj mi da ne mogu da prebolim ovo što rade radi Viviana.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!