Kako da nazovem ovu ljubav? – 10. epizoda
Prevod: Sonja. Hvala! 🙂
Epizoda pocinje tako sto nam na trenutak prikazuju Payal i Kushi koje su nervozne jer im plan da se sretnu sa Shijamom u vezi Kushinog posla kvari tetka koja iz susedne sobe poziva Payal da ide sa njom na pijacu i scena se odmah potom seli u Shantivan. Tamo se nani i Andjeli spremaju da idu na sastanak a Manorama izgovarajuci se prilicno neuverljivo da ima neke obaveze ne zeli da podje sa njima. Scene idu prilicno brzo i sad smo na pijaci na koju stizu buadji i Payal. Izlaze iz taxija , dalje moraju da nastave peske jer na pijaci sve vrvi od ljudi, guzva je i Payal pita kako se zove ta pijaca, a tetka odgovara Sajorini Nagar pijaca. Pajal je sokirana jer se setila da upravo na toj pijaci i Kushi treba da se sastane sa Shijamom. Dok tetka poziva Payal da pojedu golgappe( popularna ulicna hrana) Payal se bojazljivo okrece oko sebe i zaista u jednom trenutku i ugleda Kushi koja je takodje stigla na svoj poslovni sastanak sa Shijamom. Kushi pita prodavca da li je to Sajorini pijaca a neki glas iza ledja joj odgovara da jeste. Kushi se okrece i ugleda Shijama. Kaze mu da joj je drago sto ga je videla jer je bas razmisljala kako da ga pronadje a na drugoj strani vidimo buadji koja se ”davi” u golgappama dok Payal od silnog straha ne zna sta ce od sebe.Kushi iako ne vidi buadji i Payal ipak zeli odmah da razgovara sa Shijamom u vezi posla, vidi se da joj nije bas prijatno sto se sama nalazi tu sa njim, dok bi Shijam sa svoje strane produbio pricu i kaze Kushi kako bi trebala da ga pita najpre kako je itd. Khushi i dalje nervozna pita ga kako je, prelazi odmah na drugu temu, prica o vremenu i opet poteze pitanje posla. Naizmenicno prikazuju buadji koja uziva u jelu, Payal koja se ocigledno boji i nervoznu Kushi koja bi sto pre da zavrsi to zasto je dosla a Shijam takodje pokusava da protera svoje, ocigledno zeleci da produzi taj sastanak i predlaze joj, s obzirom da je jako topao dan da najpre popiju caj i pojedu samose.Kushi odbija govoreci mu da je u velikoj zurbi ali da ne bi ispala nepristojna kaze mu da on slobodno uzme za sebe to sto zeli.Dok on narucuje sebi, Kushi u tom momentu ugleda Payal i zaprepasti se, na drugoj strani Payal koja takodje uplaseno gleda u nju pokusava mimikom da joj nesto kaze.Buadji tera Payal da jede i ona a Kushi se uspaniceno krije okrecuci ledja i uzima samosu sa Shijamovog tanjira, trpa je u usta i pokazuje palcem Shijamu kako je samosa odlicna. U tom trenutku buadji uzvikne: Jao, sta ce ta devojka ovde, s kim je to ona? Povuce Payal za sobom, krene u pravcu Kushi, naravno ljuta jer je ta devojka, prozdrljivica koja je unistila ugled porodice sad ovde na pijaci. Besno stize do Kushi, hvata je za rame, okrece prema sebi i ugleda potpuno nepoznatu devojku. Sad je buadji na trenutak zbunjena ali se brzo pribere i pohvali devojcinu kosu i ruke, upita je koju kremu koristi:-) Payal lakne i kaze tetki da ona toliko voli Kushi da joj se svuda prividja. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







277 Komentar(a)
Tempesta
Bože dragi, ova Kuši kad počne sa svojim fiks idejama, pa to je padanje… Tetkine face i njena uzrečica ay nandikishore, Manorama i njeno hello, hi, bye, bye… xD
Hanni
Joj Tempi tvoj prevod me bas nasmija ,onaj dio (prvo nakit pa muz)hahaha.
mirsada
Glupaca kako razmislja, status zene u drustvu odredjuje nakin koji nosi, gdje je karakter, nevolim iskompleksirane osobe.
Hanni
Eh pa ona je bila u Engleskoj ,kud je debela pa stavi puno nakita i tonu sminke,a eto meni nesto nije odvratan lik mada ce biti vremena kad prelazi svaku granicu opet mi je zanimljiva.
mirsada
Jeste interesantna, ali kad pocijepa sarije ,gotovo je.
Tempesta
Uuu, tu je i mene opasno iznervirala, odmah mi je prešla u tabor negativaca…
Niki
Vidjecete je i kasnije kako ce proganjati Pajal.Žena opasno nervira ali zna da bude i smesna
Hanni
To je tacno ,a bit ce momenata kad ce i Kusi i Pajal pomagat ,to kazem momenata ne uvijek.
mirsada
Ako ce im pomagati sigurno ima licni interes, vidjecemo.
Hanni
Onako kako sam razumila nije radi njenog interesa.
mirsada
Aha zato kazem vidjecemo.
Hanni
🙂
Niki
Videcemo kako ce se dalje odvijati njezin lik,nisam jos stigla do tih epizoda kad im pomaze..Ali ne verujem koji je Kushi lik hahaha,kad sam videla da pere odecu u bazenu crkla sam od smeha..Bas sam do te epizode stigla sa gledanjem
Zlata Zlata
niki ne golicaj nam radoznalost jer necemo izdrzati
Hanni
E tu je i meni bila smijesna ,ja sam malo dalje stigla ,jadna samo upada a ja citavo vrijeme cekam da bucne u onaj bazen.
mirsada
Nisam vidjela, ali mogu zamisliti, to za nju sigurno nesto kao normalno.
Hanni
To ti i govorim nisam ni ja ali sve molim boga da padne pa da je Arnav spasi i pomogne da se presvuce.:)
Hanni
Cekaj ,cekaj kad podje nosat dvogled po kuci ,nemoze joj nista promasit ,a jos kad podje hodat kao princeza cccc niko joj nije ravan ,a i kad se sastane sa Kusinom tetkom ,joj boli glava.
mirsada
Eh taj duel Mano-Bui bi trebao biti zanimljiv.
Hanni
Vidjet ces,jos kad ova zabaci pletenicu oko vrata.
mirsada
Draze su mi bile Rohini i Pavitra zajedno nego ona sama, ali kako ja uzivam kad je baka ignorise.
sonja
Ono sto volim posebno u ovoj seriji sto se nijedan detalj ne zaboravlja. Mislim da sam to vec pominjala, svaka sitnica nadje svoje mesto. Ponekad protekne dosta vremena i taman pomislis eto, scenaristi su opet nesto zaboravili, prijatno se iznenadis.
mirsada
A i mi nemozemo brzo zaboraviti, ja radim i sjetih se Kusi, stoji u hramu kritikuje Arnava i kaze, prodaje zensku odjecu, donosi je iz Delhija itd.i tako ti detalji, moras se nasmijati.
Tempesta
Haha, Hannić ti ne vidiš da gore, na početku, piše da je to naša draga Sonjić prevela 😀
Hanni
Ma nisam vidjela ,svaka joj cast
Tempesta
Jes vala 🙂
Hanni
:)*
sonja
Znas kako Tempic, devojke su rekle da moram da postignem tvoj nivo u prevodjenju, zadala si bas tezak zadatak ali to je jos jedan dokaz da si izmedju ostalog i sjajan ucitelj<3
Tempesta
<333
sonja
A mozes da zamislis tetku i Manoramu u kombinaciji
Zlata Zlata
kada se sretnu tetka moze sa onom kikom da je udavi,ako sazna da joj je pocepala sarije hahaha
Tempesta
Ahahahah, vala kolika joj je pletenica…. xD
Hanni
Hahaha ,usput nisam vidila da si ti prevodila hvala.
Zlata Zlata
kako hanni pa sonjic to radi nasiroko i nadugacko hahaha
Hanni
Sonjic radi nasiroko i na dugo a ja vidim na kratko ,sta ces ove godine me ubise ,hahaha
Zlata Zlata
e tu se nista nemoze uraditi ,ali pitacemo kusi ,ona ce se ocas snaci za resenje
Hanni
:)*
sonja
Hahahaha Zlato, nije tacno, ja to samo sazmem , znas kako ti meni kazes ajde Sonji sazmi epizodu onako kako ti umes.
sonja
Cuj, pa kad je Arnav u pitanju ja prodjem pored rodjene majke i ne primetim je, samo mi Arnav pred ocima a treba jos gledati ko je preveo. Usput, to sto nisi primetila da sam ja prevodila je za mene najveci kompliment, znaci da postizem Tempin nivo
Hanni
Super si i bas si me nasmijala sa onim poredjenjem ,nakit pa muz.
mirsada
Hallo, danke, danke na prevodu, epizodu gledati bez prevoda vjerujte nema nikakvog smisla, da je bar na hindi nesto ga u kombinaciji sa engleskim razumijemo malo instinkta, perfektna mimika, temu poznajemo i u toku si dogadjaja, ovako sam malo tuzna, nema veze tu su nesebicne Sonja i Tempi pa popune nedostaje.Malo o seriji, Manorama ne da je glupa, izvjestacena, iskompleksirana nego i mnogo bezobrazna, ali tu je moja draga baka koja je ignorise, a i nevoli je . Kusi i dalje u svom elementu, ona je neumorna sa svojim idejama. Tesko podnosim Andjelinu ljubaznost, a jos tebe mi pada kad vidim njen hod, voljela bih znati sta se desilo pa ima te probleme sa nogom. ArShi ostavljam za kasnije. Pozdrav
Hanni
Upravu si sto se tice na koji jezig gledamo seriju ,i ja bi volila da mogu gledat na hindi ali bolje ikako nego nikako .Hocemo mi u Europsku uniju hahaha,vidis da su ove djevojke na balkanu imun na svaki virus.
mirsada
“Napredni zapad”na nasoj inteligenciji,nemogu kupiti lizenzu za par sajtova, kad sam isla u postu da pitam, a strucnjak meni kaze, zar vi ovo gledate, kao ja njemu objasnila sta me interesuje, a ja kazem ,da svako ko ima ljudske osjecaje to gleda, bilo mi krivo.
Tempesta
Šta njega briga šta ti gledaš, e svašta…. mrzim takve primedbe… ti si tu čoveče da radiš svoj posao, a ne da komentarišeš ko šta gleda i zašto…
Hanni
Tampi bar kod nas je ako radis u drzavnoj ustanovi arogancija bez granice ,i mogu kako hoce tesko da izgube poso.
Tempesta
Jeste, Hannić, tu si u pravu, nažalost, tako je…
Hanni
Zalosno 🙂
mirsada
Ma primitivci.
Hanni
Dobro je da nisi bila kod nas u posti ,ja sam bas strpljiva i fina ali jednom zamalo nisam zatjerala sve u materinu ,problem je dobijes kaznu za uvredu .
sonja
Juuu ju ju eto jos jedne prednosti Balkana. Ja se u posti uvek sjajno provede. Bude mi tako lepo da se kuci vratim u jutarnjim satima hahahah
Hanni
Eto sad vidis sto ja neidem redovno placat racune ,djaba mi i stikla i minic.
Zlata Zlata
dali usput popijes kaficu
Hanni
Eh da je samo kafu
sonja
Popijem nego sta samo kod nas tu kafu zovu sikterusa hahahaha
Zlata Zlata
sikterusa nego sta,sve na nivou haha
mirsada
Dobro je kad posta “radi” do zore sve zavrsis bez problema.
sonja
Hahahaha, tako je , prilicno rastegljivo radno vreme. A ljudi usluzni, isprate posetioce sa muzikom:-)
mirsada
Nemoj placati sve racune odmah, svaki dan po jedan, los predlog neka te sa nama.
Hanni
A ne ,ne to nasa Sonjic samo petkom ili subotom radi .:)
sonja
Hahahaha, sad necu ni vikendom, bas rekoh Mirsadi super mi je sa vama a i sneg pada, neka me ovde u toplom, suvom sa dragim ljudima, vama. A uostalom ne moram ja bas biti najsavesniji gradjanin povodom racuna;-)
Hanni
Tako je ,da se ti nama nebi mrzla ,porcija Arnava grije do kostiju.:)
mirsada
Bas tako, ja se cijeli dan borim sa migrenom, kad odjednom dok pisem nasto mi lijepo, glavobolja nestala, valjda se ja skoncetrisala na vase komentare,ignorisala je, nije sala stvarno istina.
Hanni
Nasi komentari ili vitamin Arnav:)
ja
Ima i drugih vitamina xD
ja
nas sajt i glavobolju lijeci xD
Hanni
Sve moguce.:)*
mirsada
Tacno, sve lijeci zajedno sa ArShi, depresiju, samocu, tugu itd.
ja
e vala bas..nek i nesto ovakvo postoji 🙂
mirsada
Da u ovom surovom vremenu, jedno lijepo i opustajuce druzenje pa makar i u virtualnom svijetu dobro dodje, na momenat zaboraviti svakodnevnicu.
ja
U pravu si..
sonja
Istina je to Mirsada, znas koliko puta smo i Hanni i ja komentarisale da nam ovaj sajt uz nasu salu i smeh opusta mozak. Gledas malo seriju, ukljucis se u diskusiju sa ostalim sajtovkama i onda krene i sala, smeh, zaborave se bar na kratko tekuci problemi.
Hanni
Ukratko receno ,pustis mozak na pasu 😉
Hanni
Ja moje nisam odavno platila i Halid nam dolazio ,nista od toga .
sonja
Ma kakvi , predlog ti je super , sigurno cu ga koristiti u neko buduce vreme ali sad mi je zaista super sa vama tako da racuni mogu i da cekaju, nece pobeci:-)
Hanni
Ta ti je pametna 🙂
DINA
Kakve ti tamo signale hvataš po čitavu noć?
mirsada
Jeste Dino, u pola tri je bio poslednji kom. posto sam i ja nocna ptica, nije mi promaklo .
DINA
Ona uglavnom u to doba bude sa mnom. Znači i ti si tu.
mirsada
Sve ja vas vec duzi period ispratim na spavanje.
DINA
Dobra si , ja moram bar par sati prelomiti jer ujutro idem na posao
mirsada
Ja samo popijem kafu ispusim par cigara i na posao.
Hanni
Dok ti pretrcis sa jedne na drugu stanu ,ja se vec naspavala
Hanni
Ja jedina ko kokoska idem u krevet a ustanem ko pjetao.:)
DINA
E kod nas je sasvim druga situacija. Fino odeš, prijaviš se , uvedu ti net, a cijena ovisi od toga koliko brzo hoćeš da uđeš tamo gdje vama ne daju.
sonja
Ovog momenta , ali ovog momenta hocu da ti posaljem goluba pismonosu i da te pitam da nam iskreno svima priznas do koje epizode si stigla:-)
DINA
Odlučila sam da gledam odpozada hahahah pa još nisam stigla do 10.
Hanni
Slusaj ,ulazi i nama brzo samo zavisi gdje mi zelimo :):):):)
DINA
Izvini Hanni ispalo mi slovo pa je smisao otišao u drugom smijeru. Ispravila sam se hahaha
Hanni
Ko te nezna skupo bi te platio :)*
sonja
Eto , to je jos jedna razlika izmedju nas sa Balkana i vas iz EU, kod nas nekad bude bas i kad nesto ne zelimo:-)
Hanni
Hahaha :)*zato kod nas brzo iskoci ,mislim na net ,da nebi bilo zabune.
DINA
Bilo bi mi neobićno da me snađe nešto što želim
Zlata Zlata
cao drustvo,evo i danas padanje od smeha,kusi je neverovatna ,jako je spretna da se u sekundi seti kako da se izvuce iz nevolje.Manorama je mutan lik vidite da je verovatno dosla u porodicu na prevaru,kao tapasja pretpostavljam,nani je mudra i sve drzi pod kontrolom ,eto jos jedna fenomenalna epizoda za razonodu
Hanni
I mene sad bas interesuje kako je dosla u porodicu.
Zlata Zlata
cekaj samo kada kusina tetka zabaci svoju kiku i stane pred njom ,nece joj pasti na pamet njene spletke
Hanni
Ma neboji se ona nikog osim bake ,baka kad vikne ona se sva skameni.
sonja
Ma poenta je sto se ona nikog ne boji, vidis da joj se sve tolerise, baka je stroga i prekoreva je navodno ali pogledaj joj sef pun nakita, nista ne radi, oglusi se i na bakin zahtev da samo napuni diju, radi sta ona hoce . Znas da bi u nekoj drugoj porodici snaja mogla tako da se ponasa. Ali jedno je sigurno, Manorama istinski voli Andjeli i Arnava.
Hanni
To da ih voli ja sam primijetila ,ko bi drugi obuko detektivsku opremu ,tu joj ni nakit nije bio naum ,osim suncanica :):)njih ne zabotavlja.
Tempesta
Da, izgleda da ih stvarno voli, čim Arnav reče da je Manorama prodala svoj nakit da bi mu pomogla da pokrene sopstveni posao… A zna se koliko voli nakit…
sonja
Tako je, i znas one momente kad dodju gosti u kucu pa pocnu da daju zajedljive primedbe povodom toga sto Andjelin muz nikad nije kuci, sto ona zivi u roditeljskom domu itd. Manorama se ko kobac stusti i odmah im spusti onako u njenom stilu. A bice prilika sve vise i vise kad shvatas da ona zaista njih voli i brine iako ovakva povrsna kakva je deluje da samo misli na sebe.
Tempesta
Pa bre šta sad da radim, da je mrzim il da je volim xD haha, šalim se 🙂 Fin su tu kontrast napravili, nema samo crno ili samo belo… Površna je, ali ipak zna da voli i brani svoje najmilije…. Đa mi se to 🙂
sonja
Pa vidi, uglavnom ce ti njena pojava biti smesna. Ona ne odstupa od tog svog stava jer je iskompleksirana, dizace ti zivac svakako ali neces je mrzeti.
Tempesta
Hoće li se bar na kraju otarasiti te svoje površnosti ili će do kraja takva da ostane? xD
sonja
Ostace ista ali ces shvatiti da u sustini ima dobro srce. Ovakvo njeno ponasanje je maska kojom prikriva pravu sebe ali bice i momenata kad je bar po meni ozbiljno bila u pravu, samo to jos treba da docekamo.
mirsada
Znaci bice i negativnih i pozitivnih postupaka sa njene strane, onda ce ona u tabor neutralnih.
sonja
Znas kako Mirsada, ona stalno nesto drami, glumata, zeli sebi da da na znacaju, stalno tako provocira ali ono sto je mene iznenadilo da u nekim momentima kad je njena reakcija mogla recimo da bude zesca, ona nije tako reagovala sto me je ostavilo u uverenju da ona nije sustinski zla. Prikriva svoje emocije i kad je potpuno jasno da joj se recimo svidelo sta je Payal uradila ona to nece ni za zivu glavu priznati, ali prosto vidis da joj je u dubini duse prijalo. A za Andjeli i Arnava je sasvim jasno da ih obozava.
Hanni
Ja samo mogu reci ,pravi detektiv
sonja
Da, da ona inace voli da bude vazna , da je u nekoj akciji
Hanni
Ja sam se ismijala
sonja
Ma luda je skroz, a njen necak Nandikishor koji zivi u Australiji kad bude stigao tek tad nastaje urnebes. A on je inace teski pozitivac
Hanni
Ja sam ga vec upoznala ,mali je super.
DINA
Koliko mali?
sonja
Pa nije bas choti 🙂
DINA
Aha, a nije ni daleko. Dobro. Evo nas ko na kvizu hahah
Hanni
Sladak je.
Hanni
Taman tvoj broj:)
DINA
Tamo sam već naletila na svoj broj, ne pokušavaj da me zavaraš hahah
Hanni
To je tebi da nam nediras Arnava,uhvatila si me 🙂
DINA
Polako, još me uvijek drže neke stare veze. Trenutna meta mi je Lejlino ime.
Hanni
Znam ja da si ti vjerna
Niki
Slazem se,totalno je otkačen lik.A tek scena sa Kushinom tetkom kad je mislila je bog.Sam njegov ulazak u seriju je smesna i upoznavanje sa Kushi.Ne mozes biti da se ne nasmijes haha
DINA
Znači moj tip. Kako izgleda?
sonja
Pa nije moj tip fizicki ako na to mislis ali toliko je blesav i pozitivan i duhovit da ne mozes da ostanes ravnodusan.Recimo da bih ga zelela za najboljeg prijatelja u stvarnom zivotu
DINA
O to je dovoljno. Znači dobri duh kuće.
sonja
Da, mada bih ja njega pre nazvala Kushinim dobrim duhom:-) Mozda bih mu dala i neku drugaciju sansu ali sta da radim kad me ocigledno privlace pozitivci kao Rishab i Arnav hahahaha. Bitange i princeza:-)
DINA
Znaš šta sam zaključila o nama. Nije toliko bitno ni kako izgledaju /osim očiju/, bitno je kakvu nam priču slože. Bitanga i princeza , vruće – hladno, zarobi te pa se osjećaš nemoćno a onda pusti, bukvalno odgurne. Sjećaš li se svih tih scena gdje je u zraku visila čežnja, sve je na dohvat ruke a sljedećeg momenta isto nestane kao magla.
DINA
Djeluje pohlepno kada je zlato u pitanju. Kao dijete se rasplakala kada joj je baka zabranila da kupi. Sljedećeg momenta me Arnav iznenadio kada je izjavio da je ona sav svoj nakit prodala da bi Arnav pokrenuo svoj posao.
A Arnav , momak sa stavom. Baka i on imaju sličnu narav,
Hanni
Koliko sam skontala da je Arnav poceo od nule ,jer su izbaceni sa imanja poslije majcine smrti i on zna kako je biti na obe strane.
DINA
Vidiš, Manorama je sve dala da bi on stao na svoje noge i još Arnav kaže da je vjerovala u njega. Komplikovan lik, na momenat te nervira, sljedećeg nasmije, a ne znaš šta misli.
Hanni
Dala sve a dobila tri puta vise ,da znam da ce i kod mene biti tako ,davala bi i danju i nocu:)*
sonja
Pa Hannic, niko nije mogao da zna sa sigurnoscu da ce Arnav napraviti carstvo. Zato on i kaze da je postao to sto jeste danas uz njenu podrsku. Mogla je sebicno da cuva svoj nakit, da ga da svom sinu itd. Ali ne, ona je bez premisljanja pomogla Arnavu
Hanni
Zato ima pravo sad da uziva u njegovom bogastvu ,jer stvarno kad se Andjeli i Arnavu nesto desi ona se od sve duse brine za njih.
DINA
Očigledno voli da bude u centru pažnje. Priskaće u pomoć kada treba. Ne da nikome ispred sebe, a prezire sirotinju.
Mrlja koju ne mogu svariti je što je upropastila sarije
DINA
Draga moja, kada daš – rizikuješ. Možeš i da izgubiš.
Hanni
Vjeruj mi Dino Arnavu bi dala da nebi ni razmislila ,mozda da i ja dobijem troduplo ko i tetka 🙂
DINA
Eh pa evo ti od mene mali poklon – slika da se utješiš
Hanni
Ohohoh,ja tu dala Sonji da ga malo sapere,moraces mi neku drugu ponudit:)
DINA
E poslaću ti kada se slikamo hahah.
Hanni
Znam ja i cenzirat
sonja
E upravo je taj momenat otkrio mnogo i o njoj i o Arnavu
DINA
To me i navelo da o njoj malo razmislim. Mudrica je.
sonja
Kazem ti, glumata, drami, trazi paznju, jeste u stanju da kuka kako je niko ne postuje ali vidis poenta je da bi recimo neko drugi ko je stvarno zao i kad mu se uskrati da kupi nakit onako kako se to njoj desilo umesto plakanja sljunuo u lice : A kad sam ja prodala svoj nakit da Arnav zapocne posao…. kapiras, ona to ne poteze , uradila je od srca, ne postoji stvar koju ona ne bi uradila za svoju porodicu ali nikom ne nabija to na nos
DINA
Baka joj baš nešto zamjeri.
Hanni
Ja neznam jos kava ce biti do kraja ali kako Sonja kaze ima dobro srce ,jest da ponekad predje svaku mjeru ,ima dosta i pozitivnih strana.
ja
Kod nje mi se ne svidja sto joj je osnovna podijela ljudi na bogate i siromasne..
sonja
Pa upravo zato sto je njeno poreklo daleko ispod nivoa porodice Raizada. I ona pokusava nogama i rukama da tu istinu ponisti i da sebe prikaze onakvom kakva nije. Zato je pocepala Kushine sarije, u tom momentu ona nije nista imala protiv Kushi licno ali Kushi je pomislila da je ona sluzavka i to joj je zadalo zestok udarac na sujetu.
Tempesta
Ma da l je moguće da je Kuši pored svog onog nakita na njoj pomislila da je ona služavka? To sam se odmah zapitala. Ja pre mislim da je Mano to sebi uvrtela u glavu bzvz…
sonja
Jeste, pomislila je da je sluzavka. Videla si da Manorama kuka kako radi od jutra do mraka i sad joj iskrsao i dodatni problem, izgubila je mindjusu i gde da je trazi ali Kushi je pomislila da i Manorama trazi kozu Laksmi kao i onaj drugi sluga. Nesporazum samo, videces.
Tempesta
E da, to je bila komedija, ONA radi od jutra do mraka… xD
Hanni
Eh pa treba nabacit onoliko sminke i nakita ,taman zavrsi mora skidat.
Tempesta
Ahhaah, ono jes xD
Hanni
Mora neko prezentirat bogatu familiju pa ona taj zadatak izabrala:)
sonja
Ma sou, zato kazem znas da je stvarno tako kao sto ona prikazuje letelo bi perje na sve strane. Ovako nani je stalno prekoreva, ona jauce i zali se na svoj status u toj kuci a uporno radi po svom.
mirsada
Imala bi ona status da se prirodnije ponasa, ali nemoze protiv sebe.
Hanni
Eh pa Mirsada ,moran eko biti i izvan prirode:)
mirsada
Da takvih ima svugdje, oni su meni tako bijedni.
mirsada
Ako je njeno porijeklo takvo, onda bi trebala imati razumijevanja prema Kusi i njenoj sestri.
Tempesta
Slazem se s tim, ali nisu svi isti… pojedini ljudi su jednostavno takvi, sujetni…
sonja
E pa kod nje je upravo suprotno, zato ja nju zovem pokondirena tikva. Ona se zestoko bori i sama sa sobom a i drugima da dokaze da je ona ” plemenitog roda” i upravo zato ona nece imati razumevanja za Payal i Kushi.
Hanni
Takvi su gori ,zaborave cesto odakle im je porijeklo.
jap
Svi ce saznat za to da je ona pocepala sarij i jos svasa drugokad pocne sve da se saznava / o Shamu…/To ce bit bas smesno Verujte mi na Rec 😉 :*
Pozz
DINA
Opasna je. Baš me zanima na koji se način uvukla u porodicu.
Onaj njen muž djeluje poprilično smotan.
sonja
On je miran covek, popustljiv , tolerantan, bice pravi momenat kad ce on pokazati svoj stav ali nema tako znacajnu ulogu kao Manorama. Zato ja njega zovem Manoramin muz , iako je on Raizada ali beznacajan je u odnosu na nju.
DINA
Ne sumnjam, s obzirom kakva je logično je da je on u sjeni. Miran je a ne djeluje glup. A da ne zaboravim na prethodnoj stranici sam te hvalila.
sonja
Odoh onda na prethodnu stranicu, ako me nema ovde da se vratim znaci da sam tamo nasla nesto jako zanimljivo za sebe hahaha
ja
Cini mi se da je glavni “razlog” za malo romantike ni manje ni vise nego sal/dupata kako li vec xD
U svake 2-3 epizode njoj sal spada.. 🙂
mirsada
Ja sam primijetila kad stoji ispred Arnava da uvijek popravlja sal, predpostavljam onaj za nju neprijatni dogadjaj kad je pokidao bisere, je podsjeca pa se bojim.
ja
a vidjeces i u narednim ep. samo sal spada pred njim xD
Hanni
Dobro je da samo sal spada 🙂
ja
HAHHAHHHA poceli su i nozni lancici xD
Hanni
Ma jadna sve pogubi 🙂
sonja
Neki gube dupatu i lancice s nogu a neki bogami izgube i glavu i srce pred Arnavom. Aj Nandikishor ko bi reko da arogantni Arnav Sing Raizada moze tako nekom pamet pomutiti;-)
ja
Sta bih dala da ti mogu dovesti Arnava :))
sonja
Joj srce moje
ja
Ali sve bi lako da nije…ozenjen…
sonja
E da ti kazem ako pricamo o Arnavu jos uvek je nezenja hahahaha ali ako pricamo o Barunu ne moramo zalaziti sad bas u sitnice. Zazmuricemo malo na taj ” sitan” detalj 🙂
ja
HAHAHAH Pricamo o Barunu ..!! :))
Ali postoji Razvod xDDD
jap
Ceka dete…. 😀 XD
ja
E onda nek mu je sa srecom…odmaknut cemo se od njega.. xD
Hanni
Vjeruj mi sto ga vise gledam sve mi drazi i drazi ,tako da sam iAkasa i Vivija momentano stavila po strani
ja
Ma prelijeep je xD
Hanni
Jest bas
Lejla Vivianova. :)
:* :*
Hanni
O gdje si srce moje
Lejla Vivianova. :)
Evo me srce moje najveće radim neke radove iz akademije. :*
Hanni
I ja sam imala ispit i uspesno zavrsila jednu godinu .
jap
Svaka cast,samo tako.
Cestitam od srca (mojeg i ASR-ovog) 😉
(slike su malo mutne :/ )
Hanni
Hvala ,iako su mutne vidim ja njega :)*
Tempesta
Bravo Hannić! :-* <3
Hanni
:)*
Lejla Vivianova. :)
:*
Hanni
Ljubi te teta Hanni 🙂
Lejla Vivianova. :)
I ja tebe. punooo ljubim. :*
Hanni
:)*
Tempesta
Ajde i ovde da vam javim, za slučaj da na prethodnoj str. neko nije video. Za devojke koje prate “Bandhan” otvoreni su postovi specijalno za tu seriju…
Zlata Zlata
tempi hvala ti sto si nam izasla u susret
Tempesta
Ih, ma ništa 🙂
Goca
Dobro vece daraga razredna evo opravdano sam bila otsutna išla sam na babine.I evo cim sam stigla odmah sam pogledala vaše komentare.Želela bih da se zahvalim što si nam omogucila da pratimo tu seriju.Eto, ali ja ne znam kako da dođem do tog posta za seriju Bandahan. Šta da kucam i gde A tek sad sam videla dokle ste stigli sa prevodom naše serije koje moram odmah da procitam, a epizode sam odgledala.SAD CU UPOREDO OPET DA GLEDAM I DA CITAM
Tempesta
E, pa to je onda potpuno opravdano 🙂 Baš sam ostavila linkove na prethodnoj stranici, naćiću ih opet pa ću ih i ovde postaviti. :-*
Tempesta
E, evo, linkovi do postova su:
1. http://turske-serije.net/mrunal-dzain-fotogalerija-serija-bandhan-100-epi/
2. http://turske-serije.net/mrunal-dzain-fotogalerija-serija-bandhan-101-epi/
3. http://turske-serije.net/mrunal-dzain-serija-bandhan-103-105-epi/
Goca
Hvala razredna puno
Tempesta
Uvek 🙂
Sinderella
Goco nadam se da se nece ljutiti na ovome,samo da znas ostavila sam ti tamo na toj fotogaleriji prevod.
A sad da nesto da kazem i ovoj seriji, stvarno iz epizode u epizodu sve komicnija. A Kushi carica sa njenim planovima, Manoram i buadji haos. Andjeli dobra, kao i Pajal i drago mi je sto je uvek uz Kushim
Goca
Hvala ti SINDI
Zlata Zlata
bas sam gore napisala i pitala za tebe,uplasila sam se da si se naljutila ali hvala bogu nisi
Goca
Zlato daraga zbog serije da budem ljuta ma ne. Dušo nisam ja taj tip. Dva dana sam bola odsutna tamo sam pomagala, a gosti samo pristižu.Bila sam sinoc mnogo umorna takoreci zaspala za kompom, ni serije nisam odglaedala od umra.
Zlata Zlata
odoh do odbacene vracam se kasnije
Tempesta
Ja samo da pozdravim Lejlić, Micu, Gocu, i ostale koji iz nekog razloga trenutno nisu tu i nedostajuuu! Mwah! <3
Lejla Vivianova. :)
aaa duša draga. :* :* <3 <3
Tempesta
Aaa, došla si nam! Kako ide mila, postižeš li? :-*
Lejla Vivianova. :)
Ide dobro hvala Bogu. 🙂
Tempesta
Super, samo neka se tako nastavi 🙂
Lejla Vivianova. :)
Imam problem htjela sam da postavim jedan rad koji sam radila ali nažalos pretežak je.
Tempesta
A da li nekako mozes da ga smanjis?
Lejla Vivianova. :)
Sad ću probati ponovo.
DINA
Lejla ti se to samo na poziv javljaš. Šta mi radiš, pratiš li ovu seriju?
Nemoj da te vučem za ruku. Znaš čija je ovo ruka na slici
sonja
Zasto ja ne vidim tu ruku hello hi bye bye
Tempesta
Ne vidim ni ja, moramo da osvezimo str., ima dosta ubacenih slika unaokolo 🙂
DINA
Ti bi sve da vidiš …
Lejla Vivianova. :)
oooo znam 🙂
Hanni
Lejlic moracemo ti promijenit ime sa Dinom ,samo utrcis i nestanes (mala sala)
Lejla Vivianova. :)
Daj prijedlog. 🙂
DINA
Bivi
Hanni
Evo prikljucit cu se Dininom predlogu
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Lejla bivi Vivianova. 🙂
Hanni
Super:)
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Da nema vas ovdje ne znam šta bi. 🙂
Hanni
Poludila bi od dosade kao i ja.Dodjes malo odmoris mozak.
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Vala baš 🙂
Hanni
Dobro za bicepse ,ponekad od smijeha osjetis svaki misic.
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
🙂
DINA
Gdje ćeš mi ovo izbaciti pred oči hahahha. Mislila sam te ostaviti samo sa Lajla Bivi, a ti zadrža i to treće. Nema veze još ćemo dodavati
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
hahahahaha jesam li dizajner ili nisam. :p uzmi i ti Dina Vivian trkačica.
DINA
Ili bolje Dina Dsena
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Tvoj izbor baby. 🙂 Meni se sviđa 🙂
DINA
Nek se malo ohladi. Znaš kako je teško odlučiti se ući u ozbiljnu vezu.
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Oho draga ok kako želiš 🙂
Hanni
Skontala sam ja sta si ti htjela 🙂
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Bud mu ti bivi ja sam mu starija sestra. 🙂
sonja
Sad se bas pitam odakle meni ovaj prsten, izgleda da i ja kao Manorama samo slazem u sef pa ne znam ni sta imam:-) Da me nije ovako muski stisnuo ne bih ni primetila hahaha
DINA
Ajde što prisvajaš prsten nego i moju ruku,
Kako neki detaljii ostanu u sjećanju,
sonja
Sorry Di( vidis da te svojatam ko Arnav svoju seku ) ne gledam seriju casna rec nego pucam sa netom a jos uvek ne spavam. Znam da ces ovo videti sutra.
Naravno da ti detalji ostaju u secanju, zauvek<3
DINA
1-o za mene. Ja još budna. Čuvam prsten. Laku noć Sonja.
sonja
Lejla dusice, hvala ti za ono, predivno je . Bas se ponosim tobom<3
Lejla Vivianova. :)
Nema na čemu 🙂 <3
DINA
Temmpiii !!!! Veliki pozdrav od mene
Tempesta
Dinooo!! :))
DINA
O sada vidim sliku. Hvala.
Lejla Vivianova. :)
Evo ga u pitanju je dizajn za knjigu (omot)
sonja
Bravo, mada sam ti ja vec rekla sta mislim. Keep it up baby
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Thank’s baby. :*
Zlata Zlata
sonjic nesto nam nema goce da se nije naljutila na nas,nadam se da ce videti da je tempi resila stvar oko serije
Tempesta
Javila se Goca, malo nize, dole, otisla da gleda seriju…
sonja
Ma taman posla da se naljuti pa da nam razredna svima podeli keceve:-) Salu na stranu, niko nema razlog da se ljuti, svi imamo pravo da iznesemo svoje misljenje i zelje i predloge a razredna je tu da nam izadje u susret da svi budemo zadovoljni. I drago mi je da je otvorena Mrunalova galerija, sad je sve lepo pregledno, jasno , a ja cu prva sa zadovoljstvom kad god naletim na nesto o njemu postavljati u tu galeriju. Jeste da sam malo vise okupirana sa moja dva momka Rishabom i Arnavom ali i Akash zasluzuje itekako paznju:-)
Tempesta
Slažem se sa Sonjom, samo tako nastavi, jako si zanimljivo odradila!
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Hvala draga 🙂
DINA
Jeeeee, e sada se zna čija si.
Lejla Bivi Vivianova Dsena. :)
Znalo se i prije. 🙂
Sinderella
Dobro vece svima!
Zlata Zlata
dobro vece i dobrodosla
Sinderella
Sonja posto si ti gledala seriju, da li je Manorsma pozitivan lik. Vidi se na kilometar da je Nani ne podnosi,ali sa druge strane zaintrigirale su me reci Arnava.
DINA
Sindi prošetaj dole niz komentare, analizirali smo je do gole kože. Sve ćeš naći.
sonja
Rekoh vec imam problem sa netom pa kasnim sa odgovorima ali vidim da te je Dina vec uputila na nase komentare o Manorami. Za mene nije ni pozitivac jer je u stanju da napravi pakosti, nema svoju izgradjenu licnost i ne stoji iza onog sto zaista jeste vec pokusava da bude neko drugi ali nije ni izraziti negativac jer ume da cini i dobra dela i kad nekog voli, voli ga zaista iskreno od srca.
Hanni
Drage moje ja vas moram napustit ,cujemo se sutra .Laku noc.
Tempesta
Laku nooc, Hannic! :-*
DINA
laku noć Hanni
sonja
Sa pola sata zakasnjenja jer me net ubi u pojam laku noc Hanni, cujemo se sutra.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Ajoooj duša draga ja od 19:30 imala problema sa strujom sad slušam predavanja i malo ovdje dođem. Juče cijeli dan ništa nisam mogla da radim.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Pozdrav za moje drage komentatorke, da ih ne nabrajam ima ih puno. Došla sam da ostavim svoj trag. Love you all. :* :*
Hanni
Cao sestro
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Ćao 🙂
DINA
Ćao didi.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Lepa seko sta ima. ♥♥
Tempesta
🙂 :-*
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
♥♥ sto je medena. .
Hanni
Evo koja slicica za motivaciju ,ova prva extra za Sonjic .:)*
Tempesta
Ubačen deo 11te epi… :-*
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!