Kako da nazovem ovu ljubav? – 148. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 148. epizoda – Pojavljuje se nov lik – Nandikišor!

12

Anđeli daje instrukcije slugama. Brine da nešto nije zaboravila. Akaš i Arnav silaze niz stepenice.
Stanu kad čuju kako Mano pita Mahindera: “Koliko je vremena potrebno?”
Mahinder: “A?”
Mano: “Kidney, Kidney! (na engleskom se čita “kidni”a znači bubreg, a inače je mislila na Sidnej :D)! Odatle je poleteo!”
Mahinder: “O kakvom Kidney pričaš ti?”
Mano: “Pa o Kidney gde žive ljudi… Kidney…”
Arnav pogleda Akaša.
Akaš mu kaže: “Opusti se brate, opusti se! Uradićemo nešto. Polako ćemo proći pored i otići odavde. Ako nas uključe u priču, nećemo lako izaći odavde.”
Arnav: “Molim?”
Akaš: “Ti ne znaš ko dolazi danas?”
Arnav se izbeči: “Koji je danas dan? O bože, zaboravio sam! Nisam poslao auto!”
Akaš: “Zna vozač da treba da ode po njega na aerodrom.”
Arnav: “Kad sleće avion, Akaše?”
Akaš pogleda na sat.
Arnav: “Idemo odavde! Hajde!”
On i Akaš požure.
Mano i dalje pokušava da objasni Mahindereu na šta je mislila: “Ne razumeš? Kidney… Tamo kenguri skaču unaokolo sa bebama u svojim torbama!”
Akaš dovikne: “Sidnej, mama, Sidnej!”
Mahinder: “Eno, pretvorila si Sidnej u Kidney (bubreg)!” 😀
Odlazi. Mano priđu Akaš i Arnav. Mano dobacuje mužu da nije strašno ako je i pogrešila, zar treba i da mu pošalje izvinjenje. Arnav joj kaže da se smiri, doćiće “on”. Mano se žali Akašu da on neće dovesti neku tako devojku iz inostranstva (valjda). Arnav brže bolje kaže ujni da oni idu, žure da odu što pre, ali se začuje nečiji glas: “Tetka!”
Ova dvojica se ukopaju. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

29 Komentar(a)

  • mirsada

    Ja neznam koliko sam puta pogledala scenu ulaska NK u kucu a i uopste u seriju, bas je kul tip, on mi nesto kao i Kusi, veseli i brbljivi.

  • Nina

    Epizoda jedna od komicnijih,mogla sam samo gledati NK-ov ulazak i bilo bi mi dosta.Jedva sam cekala da udje u seriju sa svojim stilom pa naglaskom i losim hindijem i idejama koje samo on i Kusi mogu smisliti.Potpuno je kao ona i sigurno ce se divno slagati a nas Nanav ljubomorise u najavi sto je takodje dobro i nadam se da ce to konacno dovesti do raspleta svega kada je vec i La otisla.Sve u svemu NK je jedan od najpozitivnijih likova tu koji mi je jako prirastao srcu.Volela bih kada bi mozda bio i u specijalu ali videcemo.Pozdrav Tempi hvala za ovako detaljan prevod i slike. 😀

  • Goca

    Eto jako lepa epizoda Arnava, momak prekrsti u Nanova, pa ga tako i sestra prozva. Po ležarnom, smešnom i komicnom ponašanju, sigurno im je u kucu ušla i nova Kuši. Osecam luckasti oboje koliko sam primetila, a i najava to potvrđuje, da ce njih dvoje biti savršen par, i da ce se u svemu slagati. Onda i nije cudno što ce Nanav-Arnav biti ljubomoran. Mladic je lep, a još ako bude luckast vec osecam da ce mi prirasti za srce.Nadam se da ce Arnav ipak uskoro da otvori onaj trezor, i da izvadi srce, koje još davno zakljucao, sad i kljucic ima, vratila mu ga je Kuši. Ostadoše i narukvice, Arnavove mame, nije ih dao La, znaci ipak ce ih dobiti i nositi Kuši.

  • Goca

    Hvala ti Dina, i dalje su Arnaova secanja na Kuši, i kako ga je osvajala, ali tu se našao i kljucic, samo neznam da li je od trezora, možda ce na kraju ovog serijala Arnav da se seti maminih narukvica, i da ce njih, on njoj pokloniti za godišnjicu braka i sa saznanjem da ce postati otac. Samo neznam šta je u onom pismu, ali otom-potom.

  • Hanni

    Napokon nesto malo i veselo ,NK stigo iz Australije i nigdje se nije izgubio a nije znao naci vrata kuce :):)meni jedan od naj drazih likova u ovoj seriji . Dobro je Akas reko da je NK naso u Kusi svoju srodnu dusu , meni izgledaju kao da ih je jedna te ista osoba rodila . Vidim da ce nam Arnavko biti malo ljubomoran :):)
    slika

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    NK je sjajan,jedva cekam njega i Kusi u tandemu.
    Gledala neke scene unapred,neke smeh do suza a neke bas potresne i opet suze.

    Jedva cekam jednu veselu epizodu,kao da je muzicka emisija a ne serija.

  • DINA

    Šta li je sada Šijam smislio? Hoće da stvori sliku u Kušinoj glavi da je on jadan i ugrožen u braku pa da time opravda svoje postupke. Možda misli da će to smanjiti mogućnost da Kuši kaže istinu. Ili možda želi izigravajući žrtvu pridobiti Kušinu naklonost i ljubav. Kuši nikada nije vidjela Anđeli u ovakvom svjetlu, naročito radi jedne obične košulje pa joj nije jasno. Napravila je dobar zaključak ali Šijam očigledno neće tako brzo odustati.
    Konačno je i NK stigao. Znači emotivac koji plače uz Heri Potera, pred svima ne krije da je popio čašu vina i kaže sve što mu pada na pamet. Nanav mu je iz nekih razloga desert pa uživa da ga izaziva. Ne zna dobro Hindi pa će biti svega.Kuši ne zna Engleski, Mano pogrešno govori Engleski, a NK griješi kod Indijskog. Kako će oni da se sporazumjevaju ptice znaju.
    Slike

      • DINA

        Draga Goco, jedino mogu iz očiju da im čitam misli. Kod Arnava mi dobro ide ali ostali , teško. S obzirom da sam ja gora od svih njih možda se i uklopimo,:-)

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!