Kako da nazovem ovu ljubav? – 164. epizoda
Kako da nazovem ovu ljubav? – 164. epizoda
Arnav se javlja na telefon.
Kuši mu drčno kaže: “Što si se ti javio? Htela sam da razgovaram sa Nandi ji-jem.”
Arnav: “Nandi nije tu. Slušaj…”
Kuši se čudi: “Što me je onda zvao ako je hteo da ide?”
Sad se i Arnav čudi: “Mene pitaš??”
Kuši se “upali lampica”, te optuži Arnava da on to nju hoće namerno da sabotira dok vežba sa tetkom. Kaže mu da je neko dva puta zvao i prekidao vezu, a treći put je zvao NK. Pita ga misli li on da može da je spreči u postizanju željenog cilja. Nazove ga gdinom Arnav Sing Raizadom. Arnav bez prekidanja sluša njeno brbljanje, i samo što se ne prekrsti i levom i desnom. 😀
Ponovo počne: “Slušaj, Kuši…”
Međutim, svađalica s druge strane ne daje mu priliku da kaže ono što želi već nastavlja dalje da brblja kako nije srećna što razgovara sa njim. Upozorava ga da ne prekida njene probe i ponovi da će pobediti na “sangeet-u”. Potom zalupi slušalicu.
Arnav je frustriran, pita se: “Kako se usuđuje da tako razgovara sa mnom?!”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Tetka se vraća u kuću nakon što je oterala Šjama, ljutito mrmlja i bogorada, pitajući se kako se Šjam samo usudio da im dođe na vrata. Kada je Kuši upita šta je bilo, tetka joj ne kaže o čemu se radi, već navuče zavese preko prozora. Kuši, kojoj je samo ples sada u glavi, tera tetku da nastave sa probom, što nju samo dodatno razbesni, i iskali se na Kuši koju ostavi zbunjenu. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Note: picture by qhsahil.tumblr.com
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

20 Komentar(a)
Sinderella
Sto je ovako pusto? Gde su svi?
Mica<3Veer
Posto je ovde veliki broj vas, ovde cu vam ostaviti svoje zelje za sve sajtovce…
zelim vam puno zdravlja, srece, a najvise ljubavi, ljubav ce pokrenuti sve ostalo, zelim vam ljubav svih koji su vam vazni u zivotu, zelim vam ljubav voljenih osoba, rodbine, prijatelja, zelim vam da u Novoj godini u vas zivot dodje jos mnogo osoba koje cete voleti i koje ce voleti vas, zelim vam i da zavolite jos koju seriju, da uzivate gledajuci omiljene glumce, jer da nije njih ne bi bilo ni ovog druzenja ovde, a to bi znacilo manje lep zivot za sve nas.
Pozelela sam vam ljubav, ja cu vam je prva i podariti u iscekivanju nove 2016. godine, zelim da znate da za svakog od vas u svom srcu imam po jedan kutak, svi ste mi dragi na neki poseban nacin! VOLIM VAS! Sve najlepse u novoj 2016!
slika
DINA
Hvala Mico, takođe ti želim sve naj- naj. Lijepo se provedi večeras.
Hanni
Mico ,od srca ti hvala za ove lijepe zelje . Tebi takodje sve naj ljepse u novoj godini 🙂
slika
Goca
Dušce draga, ti si tako divna i pažljiva, to sve što si poželela svima nama, i ja isto želim tebi, i svim našim dragim , iskrenim virtulnim prijateljicama i prijateljima. SRECNA NOVA 2016god. Da svi budete srecni zdravi, uspešni, i voljeni, želim vam od sveg srca. A za ovu najdužu noc želim vam lep, veseo i divan provod.
DINA
Želim vam dobar provod večeras…Zaboravite sve loše iz prošlosti ….vjerujte u bolju budućnost… Neka vam se svi snovi i želje ispune!!!
slike
Hanni
Hvala Dina ,tebi takodje :):)
Mahpeyker Kosem Sultan
Svima želim srećnu novu godinu.
Danas šaljem Novogodišnju epizodu Fanfictiona.Završavam ga početkom februara ,najkasnije za Sretenje.
DINA
Hvala Mah, sve najljepše i ja tebi želim
DINA
Evo nas i u 2016. Nadam se da ste se sinoć lijepo proveli. Za moje drage sajtovke imam mali novogodišnji poklon-kalendar 🙂 Želim vam da svaki dan na ovom kalendaru provedete u zdravlju , sreći , uspjehu, ljubavi…
Slike
Tempesta
Ooo, poklon ti je vrhunski 😀
DINA
Hvala Mirsada. Žalim da ti se sve želje ispune…Nadam se da si se lijepo provela u novogodišnjoj noći. Evo šaljem ti iskrene želje Baruna..
slika
DINA
Evo da proslijedim par Barunovih i Sanajinih čestitki upućenih fanovima
Slika
DINA
Tempi hvala na prevodu, a koga boli glava od prethodne noći slobodno neka odgleda ovu epizodu i zaboravit će na sve bolove.Kako samo Kuši imitira Manoramu, plakala sam od smijeha.Epizoda je fantastična!
Kuši opsjednuta pobjedom, ubijeđena je da joj Arnav i NK prave opstrukcije da bi je ometali u vježbanju koreografije.Mano hoće da šene jer je ljubomorna na pojavu mlađe snahe u kuću Raizada. Arnavu više ne smetaju običaji pa ide sa ženama odnijeti darove Payal i Guptama.:-) nadam se da mu ovaj put Kuši neće pobjeći. I ako je bio ljut mislim da je zaboravio kada je vidio Kuši maskiranu u Manoranu. Jedva se suzdržao da ne prasne u smijeh. Scena neopisiva …
slike
Mahpeyker Kosem Sultan
Joj gledala!
Našla na Fejsu neku stranicu gde uploqduju cele epi.Samo mi je problem što su sinhronizovani.
DINA
Posebna čestitka za Sonju, želim ti sve najbolje u Novoj 2016. -zdravlje, ljubav, sreću, uspjeh….8namjerno sam preskočila Arnava :-))
Mali poklon od mene
slika
Tempesta
Dragi moj razrede (naravno, ovo se odnosi i na đake iz drugih razreda, hehe :D), SREĆNA VAM NOVA 2016. GODINAAA!
Želim vam puno zdravlja, lepih trenutaka, ljubavi, sreće, sloge… Da vam život na put nanese samo lepe stvari i dobre, pozitivne ljude! Da uzivate u svakom novom danu sa onima koje volite i da vas ni na trenutak ne dotakne bilo šta loše. Da se i u ovoj godini lepo družimo i komentarišemo omiljene likove, serije, scene, slike…
Voli vas i ljubi Tempi! <3
Mahpeyker Kosem Sultan
Naravno i ove i sledeće.
Poslala sam prvu epizodu Fnoa ,ako nije stigla javi.Još malo šaljem drugu.
To će biti dupla epizoda nešto kao Maha.
Tempesta
UBACEN OSTATAK EPI.
Tempesta
UBACENA 165. EPI.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!