Kako da nazovem ovu ljubav? – 164. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 164. epizoda

tumblr_inline_nup2q8VpM51ql30wo_1280

U Šantivanu, Manorama se naprosto zaljubi u jedan set nakita, ali se strašno razočara kad joj baka objasni da je taj nakit za Pajal, njihovu novu snahu. Akaš se u pozadini stidljiivo osmehuje. Mano počinje da drami da joj Khoon Bhari Taang (tako će ubuduće zvati Pajal, slobodan prevod: Krvava noga – tako je zove zbog incidenta kad je Pajal zgazila na iglu koju je ispustila La, i povredila se, pa ju je Akaš nosio u naručju) nije preotela samo sina, već će uzeti i položaj koji ima u toj kući. Odlazi uplakana odatle, dok su Anđeli, baka i Akaš uznemireni njenom reakcijom. Akaš im gestom pokaže da ne brinu i da će on popričati sa njom.

Pajal takođe gleda neki nakit, i to onaj koji je namenjen baš Manorami, kao poklon. Kuši vežba, ali je Pajal dekoncentriše, pa se žali. Ona tera sestru da vežba. Pajal pita Kuši kako joj se čini nakit za njenu svekrvu, svideće joj se, zar ne. Kuši joj kaže da Mano neće priznati da joj se sviđa čak i ako to bude slučaj. Pajal deli sa sestrom strah da je svekrva neće dobro tretirati kad se uda, ona (Pajal) se njoj (tetki) ne sviđa. Kuši napravi ozbiljnu facu pa joj kaže da je i ona zabrinuta zbog iste stvari, ali onda se nasmeje jer se šalila, veli da ujna jeste malo čudna, ali nije toliko loša kao što izgleda. Pajal je i dalje zabrinuta, bez reči ustane s kreveta i ode. Kuši se ne sviđa što joj je sestra neraspoložena, pa reši da uradi nešto kako bi je razveselila.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Akaš je u sobi svoje majke, koja lije krokodilske suze, uznemirena što gubi i sina i poštovanje jednim okrutnim udarcem. Kaže mu da je ona ponižena tu. Međutim, Akaš joj blago kaže da je ona zapravo promovisana i da od samo majke, postaje još i svekrva. Ovo odmah izmami osmeh na Manoramino lice, i još se više oraspoloži kad joj Akaš obeća da će on zauvek biti njen sin i da će ona zauvek ostati starija snaha u toj kući. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Note: picture by qhsahil.tumblr.com

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

20 Komentar(a)

  • Mica<3Veer

    Posto je ovde veliki broj vas, ovde cu vam ostaviti svoje zelje za sve sajtovce…

    zelim vam puno zdravlja, srece, a najvise ljubavi, ljubav ce pokrenuti sve ostalo, zelim vam ljubav svih koji su vam vazni u zivotu, zelim vam ljubav voljenih osoba, rodbine, prijatelja, zelim vam da u Novoj godini u vas zivot dodje jos mnogo osoba koje cete voleti i koje ce voleti vas, zelim vam i da zavolite jos koju seriju, da uzivate gledajuci omiljene glumce, jer da nije njih ne bi bilo ni ovog druzenja ovde, a to bi znacilo manje lep zivot za sve nas.

    Pozelela sam vam ljubav, ja cu vam je prva i podariti u iscekivanju nove 2016. godine, zelim da znate da za svakog od vas u svom srcu imam po jedan kutak, svi ste mi dragi na neki poseban nacin! VOLIM VAS! Sve najlepse u novoj 2016!

    slika

    • Goca

      Dušce draga, ti si tako divna i pažljiva, to sve što si poželela svima nama, i ja isto želim tebi, i svim našim dragim , iskrenim virtulnim prijateljicama i prijateljima. SRECNA NOVA 2016god. Da svi budete srecni zdravi, uspešni, i voljeni, želim vam od sveg srca. A za ovu najdužu noc želim vam lep, veseo i divan provod.

  • DINA

    Želim vam dobar provod večeras…Zaboravite sve loše iz prošlosti ….vjerujte u bolju budućnost… Neka vam se svi snovi i želje ispune!!!
    slike

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Svima želim srećnu novu godinu.
    Danas šaljem Novogodišnju epizodu Fanfictiona.Završavam ga početkom februara ,najkasnije za Sretenje.

  • DINA

    Evo nas i u 2016. Nadam se da ste se sinoć lijepo proveli. Za moje drage sajtovke imam mali novogodišnji poklon-kalendar 🙂 Želim vam da svaki dan na ovom kalendaru provedete u zdravlju , sreći , uspjehu, ljubavi…
    Slike

  • DINA

    Hvala Mirsada. Žalim da ti se sve želje ispune…Nadam se da si se lijepo provela u novogodišnjoj noći. Evo šaljem ti iskrene želje Baruna..
    slika

  • DINA

    Tempi hvala na prevodu, a koga boli glava od prethodne noći slobodno neka odgleda ovu epizodu i zaboravit će na sve bolove.Kako samo Kuši imitira Manoramu, plakala sam od smijeha.Epizoda je fantastična!
    Kuši opsjednuta pobjedom, ubijeđena je da joj Arnav i NK prave opstrukcije da bi je ometali u vježbanju koreografije.Mano hoće da šene jer je ljubomorna na pojavu mlađe snahe u kuću Raizada. Arnavu više ne smetaju običaji pa ide sa ženama odnijeti darove Payal i Guptama.:-) nadam se da mu ovaj put Kuši neće pobjeći. I ako je bio ljut mislim da je zaboravio kada je vidio Kuši maskiranu u Manoranu. Jedva se suzdržao da ne prasne u smijeh. Scena neopisiva …
    slike

  • DINA

    Posebna čestitka za Sonju, želim ti sve najbolje u Novoj 2016. -zdravlje, ljubav, sreću, uspjeh….8namjerno sam preskočila Arnava :-))
    Mali poklon od mene
    slika

  • Tempesta

    Dragi moj razrede (naravno, ovo se odnosi i na đake iz drugih razreda, hehe :D), SREĆNA VAM NOVA 2016. GODINAAA!
    Želim vam puno zdravlja, lepih trenutaka, ljubavi, sreće, sloge… Da vam život na put nanese samo lepe stvari i dobre, pozitivne ljude! Da uzivate u svakom novom danu sa onima koje volite i da vas ni na trenutak ne dotakne bilo šta loše. Da se i u ovoj godini lepo družimo i komentarišemo omiljene likove, serije, scene, slike…
    Voli vas i ljubi Tempi! <3

    • Mahpeyker Kosem Sultan

      Naravno i ove i sledeće.

      Poslala sam prvu epizodu Fnoa ,ako nije stigla javi.Još malo šaljem drugu.
      To će biti dupla epizoda nešto kao Maha.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!