Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 42. epizoda

Kuši ulazi u hram i deluje šokirano. Međutim, shvatamo da ispred nje zapravo stoji Akaš sa njenim thalijem u ruci i daje joj ga. Šijam, Anđeli i ostali stoje nešto dalje, te Kuši ne vidi Šijama koji je zaklonjen. Ona odlazi odatle. Šijamu cela porodica želi dobrodošlicu i nakon toga kreću kući.

Kuši i Pajal stižu kući. Kuši je jako gladna i žuri da spremi večeru. Ona pita tetku da li je Šijam došao. Tetka odgovara da će doći kasno. Kuši na to kaže da će onda odvojiti hranu za njega na poseban tanjir, što tetku raduje jer smatra da je post malo promenio Kuši.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

U Šantivanu, Raizadini su jako srećni što je zet sa njima, te komentrišu pozitivno o njegovoj i Anđelinoj vezi, odnosno braku. Anđeli i Šijam reše da u kućnom hramu ponove svoje zavete i odlaze da to urade, dok su ostali zadovoljni njihovom slogom.
U kućnom hramu, pred idolom, Šijam i Anđeli obnavljaju svoje zavete. Anđeli se moli i kaže da nikad neće stati na put njegovoj kushi (u prevodu sreći). Šijam se u tom trenutku priseća kako je video Kuši po prvi put i naravno, sve vreme, dok on i Anđeli obnavljaju zavete, on misli na nju. Anđeli na kraju krene da mu dotakne stopala, ali je on spreči u tome i kaže joj da je njeno mesto u njegovom srcu. Ispostavlja se da je to čula cela porodica i svi su dirnuti i srećni. Anđeli i Šijam pogledaju Arnava koji deluje zadovoljno što je zet napokon kod kuće. Manorama želi da sednu da jedu, ali Anđeli pre toga vezuje Akašu zaštitni konac oko ruke. Poželi da isto uradi i sa Arnavom, ali on ne želi. Šijam uzme konac od Anđeli, dogega se do Arnava i uspeva da ga ubedi, govoreći mu da taj konac ne predstavlja smo zaštitu već i Anđelinu veru. Nakon toga, sluga unosi silne kese sa poklonima koje je Šijam kupio za članove porodice, iako se čini da Anđeli nije kupio ništa. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

168 Komentar(a)

  • Goca

    U ovom delu prevoda vidimo da ce se Kuši sad dobro najesti i da nece više padati u nesvest. A i Arnav nije tu da je pridrži, ako bi opet poletela da padne. A o Šljamu šta reci vec smo shvatili i videli koliko je dvolican , i lažljiv skot. O jednoj devojci razmišlja, a svoju ženu ubeđuje da mu je u srcu i to pred idolom u kucnom hramu.. On je kao talicni Tom ima više srece nego što i peredpostavlja. Neka viša sila mu je pomogla da se i ovaj put izvuce pa ga Kuši nije uhvatila na delu. Da vidi koji je lažov i gad . Mada do sada smo shvatili da on nju i nije imresirao i uopšte joj ne pada na pamet da bi mogla biti sa njim u vezi, kao što njena tetka i razmišlja.

    • DINA

      Hahahah nas dvije opet slično pišemo. Uostalom sve o Šljamu imamo isto mišljenje. Sa prethodne stranici ti dugujem odgovor i nisam bila tu.Bila sam malo na planini. Sinoć se kasno vratila. Hehehh tamo nema signala ni telefon a kamoli neta. Malo su mi se tresle ruke ali kriza je brzo prošla. Šalim se nisam baš toliki ovisnik o netu i tel.
      Još jednom lijep ti provod želim povodom praznika i svima ostalim, a ja sada odoh na Vaskrs kod teta Jelice.

  • DINA

    Jao, blago Raizadinim, došao im zet!!! Koja idilična atmosfera, zakletve i vjera u brak.
    Čim oni moraju svake godine obnavljati zakletve nisu tu čista posla. To Anđeli radi iz straha , a Šljam iz licimjerja i da bi ostavio sliku dobrog zeta pred ostalim članovima porodice. Šta on u stvari hoće od Kuši, on je oženjen, a ona nije tip djevojke koja je za avanture. S obzirom kako je odgojena, brak je obavezan da bi mogao očekivati nešto više. Kako vidim ne misli on da se razvodi niti napusti Anđeli. U istom su gradu, on je pokvarenjak ali nije glup zbog toga mi nije jasan.
    Kuši ne pokazuje nikakve simptome da joj se on dopada. Bitno je da se ona dočepala hrane jer je o njoj najviše razmišljala tokom posta.. osim naravno na Arnava koji je htjela ona to ili ne kao meteorit pao pred nju i čitav dan je spašavao.
    Sada idem kod teta Jela na Vaskrs..

        • Goca

          Uh, a ko nevoli žito, a još sa šlagom mnjam, mnjam, baš vam zavidim. Napravila sam 2 tprte sa orasima i vocnu, a nesmem ni da ih probam 🙁 🙁 : ( ….

          • kati

            Cao Goco, Mozes li mi molim te pojastiti sta je zito,i kako se pravi, meni je to nepoznato pozdrav za sve sajatovke

          • Goca

            Pšenica se skuva samelje na mašini za meso doda šecer u prahiu i mleveni orasi sve se dobro zamesi doda se i malo morskog orašcica naribanog, a može i malo vanil šecera. Kao porcija sipaju se nekoliko kašika na tacnu i preko stavi šlag. Primer na 200g nekuvane pšenice ide 200g šecera u prahu i 200g oraja.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

      • Goca

        E i to koji zet treba ga dizati u zvezde koliko je dobar, blago njima sa takvim zetom hahahaha. U toj porodici kao da su svi glupi ili nezainteresovani za zeta, i neotkrivaju drugu stranu njegove licnosti , dvolicni prevaran i sve skupa ih vuce za nos. A oni ga hvale i slepo mu veruju sve što kaže.

        • Irma

          Slazem se sa tobom zato sam se ja smejala, kako uspeva sve da ih vuce za nos, a najvise me zanima kako to da ga pametni Arnav ne provali?

          • Goca

            Ah jadan Arnav, kako da ga provali kad je on sam preopterecen sa Kuši, samo o njoj razmišlja i ne pada mu zet na pamet. On sad ima svoje probleme vidi da mu se nešto dešava, a još uvek ne shvata da je to ljubav. EEE Arnav kad ceš vec jednom shvatiti, da ti je neko ne preotme. Covek kad pocinje da gubi , on tek tad shvata koliko mu to nešto znaci.

          • Irma

            Ovo za gubitak si upravu, mozda nam se pojavi neki drugi decko koji ce se zaljubit u Kuschi i kad to bude Arnav saznao mozda i svati svoja osecanja i izjavi Kuschi svoju ljubav, serija je to, nikad se nezna.

        • DINA

          Nije mi jasno, on se kreće po Delhiju, a Razijade su poznata porodica. Kako ga niko ne vidi i kako može lagati da je negdje drugo. Nije bio svo vrijeme samo u Kušinoj kući.

          • Goca

            Ni meni nije jasno,ali hajde slabi se nešto i druže, a on to zna , a lisac ume i da se sakrije od poznatih. Nego nije li ova Anđeli malo više glupa da mu poveruje za jedini dokaz koji je našla da je laže, a to su novine koje je našla u njegovoj torbi i to stara 2 dana. Ona ga toliko voli i srecna je što je došao, da trezveno ne može ni da razmišlja. Prava naivna glupaca zaslepljena od njegove lažne ljubavi.

          • Goca

            Nego kako si se provela kod teta Jele, jer si mislia na nas dok si se sladila.Moj muž se juce dobro najeo što bih ja rekla medenih kolaca sve duple porcije neku i za moju dušu pošto ja nesmem, baš se sladio, a ja samo gledala.:( 🙁 🙁

          • Goca

            Znaš li ti da sam ja fabrika šecera hahahahahahaha Zbog dijabetesa velike vrednosti šecera imam u krvi

          • Goca

            Ja sam super ne žalim se nije to ništa svako nešto proizvodi. Neko pakost i zlobu kao ŠIJAM neko usrecuje druge, neko je dobar i naivan kao Anđeli.

          • DINA

            Ćao Goco,
            ma bilo nam super. Pravila je i košarice, neću moći dva dana da jedem.Žito kao obično super. Bila je i borba jajima. Pala sam u drugom krugu.
            Kasno smo ostali. Inače Jela je mama moje prijateljice i cijelo društvo se skupilo

      • DINA

        Što je najžalosnije , oni su presretni! Jedino Arnav stoji sa strane i pomno posmatra. Mislim da bi ga najradije zadavio jer je kasnio i rasplakao Anđeli. Samo on neće da se miješa u njihov odnos, kako vidim.

  • Tempesta

    Drage moje, srecan vam praznik, HRISTOS VOSKRESE! Sa zakasnjenjem cestitam i onima koji su ga proslavili nesto ranije. Ljubim!

          • Goca

            Starog Vira sam i ja više volela od novog. Bila sam razocarana kad je napustio seriju. Ali sam negde procitala da je imao neku aferu sa Tinom i valjda da bi spasio brak napustio seriju i poceo da se bavi fotografisanjem. Otišao je u prirodu da se od svega odmori i da slika. Tina je jako lepa glumica i nebi me iznenadilo da je to sve tacno.

          • mirsada

            Goco, ja sam citala mnogo clanaka oko njegovog napustanja, bio je ljubomoran na Rathora i Tapu, natjerao je i nju da napusti, kad su se rastavili ona se vratila, ona ga je mnogo ocrnila, zbog nje je izgubio 3 ugovora, kad je saznao Tapasjinu proslost nije mogao da predje lako preko toga, ona jeste talentovana, ali je pocela graditi karijeru sa kratkim erotik filmovima i sexi spotovima, ja sam ih pregledala na YouTube i bila sam iznenadena, malo krpice oko stidnog dijela tijela, poze da nepricam za jednu Indiju, itd. ja je zbog toga nevolim, onda zivot sa starijim covjekom reziser da bi se progurala, on to nije mogao lako prebroditi, ali eto pomirili su se, inace meni njegovu glumu nemoze niko jos zamijeniti, lutaj malo po internetu mozda nadjes pjesmu i Spot od Tapu “kis kis “fantasticno za pogledati.

          • Goca

            Da li je istina da imaju sad dva deteta, za jedno znam sigurno, i da li je i on bio u vezi sa Tinom, negde sam citala da je Tina sa njim ostala trudna???

          • Mica<3Veer

            da imaju 2 deteta starijeg decaka i mladju devojcicu, a to za tininu trudnocu je jako stara vest i po svemu sudeci nije tacna

          • Goca

            Da su napisali da je sa Mrunalom ostala trudna pre bih poverovala cak su i slike izbacili gde su se slikali, polugoli, i dosta grljenja i ljubljenja je bilo u seriji baš su bili bliski, a koliko puta su ponavljali te scene ni bro j se nezna.

          • Goca

            S latke su Mutka,a i Ambika je slatka samo joj je loša uloga, a ni Mutka nije bila nešto pozitivna u pocetku šta je sve radila Miti rastavila je od decka , zezala je u vezi oce ostavljala poruke, a ova jadna trcala da ih nađe i sazna ko joj je otac

          • Lunci

            Ja gotivim Pratisu Banerdzi,Asiju Kazi,Djiju Mustafu,Sridzitu De,Tinu Datu,Rasmi Desai.Takve su im uloge.Ali nije ni Miti bila nevinasce i cvecka.

          • mirsada

            Znas Goco da svasta pisu, Tina i Rasmi dobre prijateljice, uopste nevjerujem za Tinu, eh sto se tice djece gledala sam Nandischa sa djecom, Rasmine slike dok je bila trudna, onda sam procitala kao nisu njihova djeca, upravo sam procitala Micin komentar i istog sam misljenja.

          • Goca

            Pisali su cak da je Tina i rodila dete, stvarno nebuloze. Ova serija traje 6 godina, hajde da je ona glumila 5 god i nema epizode u kojoj nije bila, cak je i bolesna snimala. Ima kad joj je na snimanju jednom pozlilo, u bolnici bila dan dva i pravo išla na snimanje da snimi propušteno.Tako da je sa njenom bebom svima jasno da je to laž.

          • mirsada

            Tini su bili mnogo zavidni i ljubomorni, ona nema dlake na jeziku, ima dobru zastitu, roditelji su uz nju, a znas da od pete god.stoji pred kamerama.

          • mirsada

            Mrunal i Tina su dobri prijatelji, gledala sam slike Mrunalove zene i Tine skupa, mislim da je vise Tinu drzao u narucju nego zenu, fizicka blizina zblizava ljude, nisam misljenja da mogu biti hladnokrvni sto se tice osjecaja, ali to je Bolivud a ne Holivud pa brakovi opstaju.

          • Mica<3Veer

            mrunalov brak je ugovoren a njegova bliskost sa tinom oc,igledna pa me to i protv moje volje navodi na razmisljanje

          • mirsada

            Tacno Mico, zena mu je simpaticna, kad je doslo do krize roditelji su ih poslali na putovanje sa brodom da se zblize, majke su im prijateljice, jedino lijepo sto je dosad rekao za svoju zenu je da kuha kao njegova mama a njemu je mama najvaznija, doduse sa zenom je uradio i jedan fotoshuting za neki katalog.

          • Goca

            Ako uskoro ne dobiju dete verujem da od tog braka i nema vajde, njih samo dete može da zadrži u braku. Jer on vikendom sam obilazi kafice u slobodno vreme ide u teretanu sav je mišicav ide na bazen, a žena mu cuva majku i gde je tu ljubav.

          • Goca

            Jako malo provode vremena zajedno, kakav je to brak ako on vikendom izlazi sa društvom, i dokle ce ona to da toleriše.

          • Goca

            Ima sa Nandini dete šta ce mu više u seriji nisu prikazali i ono cetvoro što mu je Miti rodila hahahhaha

          • Mica<3Veer

            kuvarica se placa, zena mora biti mnogo vise od kulinarskog majstora, ako cemo posteno on se cesce slikao sa tinom nego s njom

          • mirsada

            Mico nasla sam sad jedan tekst o njima procitaj sta ces od toga prihvatiti kao istinu pitanje je, a mozda si i citala, idi na Google, Odbacena, News dobices njihov naslov.

          • mirsada

            Goco , moras kliknuti News, ima puno naslova izmedju ostalih pise Vir tukao i maltretirao Tapasju, i imas jos puno naslova o odbacenoj.

          • mirsada

            Goco bas mi je zao ako je tako, ima puno informacija a ja znam da to tebe interesuje, ostavicu u kaficu objasnjenje za jednu stranicu gdje ima isto tako mnogo informacija.

          • Goca

            Gde ti to sve nađeš ja sam samo nešto našla, ali više piše na stranom jeziku ne vredi mi njegov twiter samo gledam slike.Ima li nešto i na našem jeziku.

          • mirsada

            Trebala bi ti sebi obezbjediti nesto savrsenije i modernije ako imas problema sa leptop, ja sam nabavila TV sa internetom cekam da mi instaliraju ja to neznam, sad zamisli Kushi i Arnav na TV odlu

          • Lunci

            Taj fakultet stoji kod svih cak je stajao i kod Rasmi pre jedno neko vreme,ali adminka Viktorija je vodila stranicu zvala se Uttaran Show sa jednom indijskom koja je rekla da Tina kao i Rasmi ima samo osnovnu skolu,jer i jedna i druga kad ih neko pita koju zavrsenu skolu imaju izbegavaju odgovor.Inace Tina ima majku koja je u potpunosti skroz kontrolise.

          • Lunci

            Taj fakultet stoji kod svih cak je stajao i kod Rasmi pre jedno neko vreme,ali
            adminka Viktorija je vodila stranicu zvala se Uttaran Show sa jednom
            indijskom koja je rekla da Tina kao i Rasmi ima samo osnovnu skolu,jer i
            jedna i druga kad ih neko pita koju zavrsenu skolu imaju izbegavaju
            odgovor.Inace Tina ima majku koja je u potpunosti skroz kontrolise…

          • Lunci

            Pa devojkama hejteri pretili,vredjali svasta su im pisali i onda su one stranice izbrisale Viktorija je vodila dve stranice,svoju zvala se Serija Odbacena i Uttaran Show sa nekom indijkom.Takodje ta indijka je rekla da je Tina rodjena zapravo 1991 godine kao i Asija Kazi,Santo iz serije Bandini iliti nova Ganga 3 iz serije Mala Nevesta.

          • Lunci

            Sigurno ste citali na wikipediji i ostalim raznim sajtovima koju uzimaju podatke sa wikipedije,ali wikipedija je lazna napisali su da je Mukta rodjena 19 jula 1989 pa posle 19 jul 1990,a zapravo je Mukta rodjena 16 jul 1991.

          • mirsada

            Ali na njenoj stranici sam procitala da Vir i Tapu nemaju djece, pa vise nista nije jasno, vidjala sam ih sa djecom.

          • mirsada

            Gledala sam njihovo vjencanje, ali ovo pitanje sa djecom me je uvijek mucilo, cak sam vidjela slike kao Vir se igra sa djecom i tako slicno, sve zavisi odakle dolaze informacije.

          • Mica<3Veer

            iskreno, ne znam da li bih stvarno volela jer bi u tom slucaju jedna strana- njegova zena, ostala povredjena, ali ukoliko se izmedju njih dvoje zaista rodi prava ljubav necu imati nista protiv jer u braku u kome nema ljubavi niko nije srecan (mrunal je u vise navrata rekao da nije zaljubljen u suprugu)

          • mirsada

            Da ti pravo kazem meni ga zao a i zene, vidis da ugadjaju roditeljima ne samo u serijama nego i u realnom zivotu.

          • Goca

            Cista glupost ugađati roditeljima. Pa nece oni živeti sa tim partnerom , biti u braku bez ljubavi to je promašen život bolje živeti sam.

          • Mica<3Veer

            stvarno ne razumem takve roditelje koji bi u 21. veku da kontrolisu decu i po tom pitanju, a stavise mrunal svakako nije vise dete

          • mirsada

            Goco momentalno smo na velikom odmoru dok pocne cas, ako nas bude ruzila ja od stida necu se smjeti vise pojaviti.

          • Goca

            Ne dušo odmah prelazimo na drugu lekciju, hocu reci stranu sajta, tako da joj ovo i nece smetati.Nadam se.

          • Goca

            Ne znam da li si videla da se zaljubio u našu manekenku, cak i sliku njenu postavio u prostoriji gde se jasno vidi, baš velika slika.

          • Goca

            Neznam ali je uradio fotomontažu gde ona sedi porad njega, takvu sliku sam videla isto da je sam . covek se polomio u kaficu da dođe do nje . Neko je komentarisao još prošle godine da on dolazi u Srbiju i ocekivali su ga jer je on to na svom twiteru objavio.

          • Goca

            Ona je mnogo niža od njegove žene, puno se jadan krivio da bi je zagrlio u seriji, delovao mi je pogrbljeno,Za ovaj zadnji ples penjala se na nešto ili na prste sa onim platformama od obuce to se dalo videti .Možda i postoji neka hemija između njih gledala sam njihova snimanja gde mu se smeje i zeza ga.

          • Mica<3Veer

            gde si citala to o rasmi, prvi put cujem za to? sto se njihovog rastavljanja tice ako mene pitas to je malo preterano… mesecima se pricalo o razvodu pa se na kraju ispostavilo da su tu pricu o razvodu smislili njih dvoje tj da je to bila zamka koju su im novinari smestili pa su na kraju sami upali u nju, a N i R su tako dobili prostora za sebe.

          • mirsada

            Mico toliko toga sam o njima procitala, ona je izjavila da je on nju i tukao, cak sam citala nazive serija gdje je izgubio ugovore zbog Tapu, on je izjavio da su mu zasmetali njeni kratki i jevtini filmovi, njeni roditelji nisu bogatasi, cura se sama borila za karijeru, pogledaj Surbi i Divju iz Odbacene po meni lose glumice ali roditelji imaju visok polozaj, Rasmi je neskolovana glumica ali je super, mnogo sam citala o sviim glumcima, naisla sam na neku stranicu preko OBN i tu je mnogo informacija i o privatnom zivotu, tu sam citala i izjavu Mrunala da je Odbacena radjena po dnevniku, i tako sam se radovala kad je Goca to potvrdila ali nista.

          • Mica<3Veer

            a da mi ostavis ti link te stranice u kaficu (ako jos uvek postoji)? o tome stvarno nista nzm, ali ako je tako, onda se ruse moje iluzije o njoj kao osobi, to po meni svakako nije nacin da se bilo sta postigne u zivotu, karijera po najmanje….

          • mirsada

            Mico pokusacu, dugo nisam bila na toj stranici, a ja sam na YouTube vidjela neke njene kratke filmove, recimo u bazenu sa partnerom, a poze mozes zamisliti, a ovaj spot od “kis kis “pjesme bila sam iznenadjena, ali za pogledati je super, ja sam mislila da to svako zna.

          • mirsada

            Ja sam vise clanaka citala o njima, kad su obadvoje napustili seriju bili su u braku, kad se Tapu vratila bila je sa djecom kod roditelja, eh onda dolazi prica da se Vir vraca u seriju cak je bio i na razgovoru, posle toga su se pomirili, a Odbacenu zbrzili i zavrsili, sta je sve istina neznam tacno, ali je sigurno ima.

          • Goca

            Ambika je predložila da se snimi film, i ako se reše možda ce do kraja ici po dnevniku ne bi trebalo da odustanu, mada pri kraju dnevnika scene se neke ponavljaju, iz starih epizoda.

          • mirsada

            Goco ja nisam nista posebno trazila, jednostavno ispod videa od Odbacene pojave se videi od Indijskih shou programa i medju njima nadjem svega i svacega pa tako i ovaj spot.

          • Mica<3Veer

            ja znam samo da seriju jeste napustio zbog bracnih problema, mada, ne znam zasto, ali nekako ne verujem da je to imalo veze sa Tinom, imam utisak da njih dvoje ipak nemaju mnogo toga zajednickog, ona je dosta zivahna i vodi dosta dinamican zivot, koji ipak nije u velikoj meri svojstven Indijcima (bar sam ja stekla takav utisak), nandis (stari vir) mi deluje nekako ,,manje evropski” ako to tako moze da se kaze, imam utisak da on ipak ima neke druge prioritete, tj. da su kod njega izrazenije te neke tradicionalne vrednosti, po onome sto mogu da procitam, ako izuzmem stvari vezane za glumu, dosta je posvecen deci i rasmi, ali opet kazem sve to je moji licni utisak, nista konkretno nemam kao dokaz za sve to, ali je cinjenica da su razne nebuloze da se procitaju, isli su cak dotle da je tina trudna s njim sto veze s mozgom nema…

          • mirsada

            Mico, puno se pise medjutim meni je najlogicniji razlog za probleme Rasmina proslost, Nandisc je jako obrazovan covjek, a Rasmi sto i sama kaze, neobrazovana iz osnovne skole pocela graditi karijeru /ako i osnovnu uopste ima /jedva jednu knjigu procita, ali da je talenat jeste, slazem se sa tobom da je Vir tradicionalan, inace ja ga volim.

          • Mica<3Veer

            pa i meni je mnogo drag na neki cudan nacin s obzirom da ga znam samo preko malog ekrana i bojim se da zbog toga ne rasudjujem pogresno… ja sam stvarno imala potpuno drugaciju sliku o rasmi, ne znam sta da kazem… ali ako je sve tako, stvarno ne znam zasto je ostavio verenicu zbo nje…

          • mirsada

            Mico sigurno ti je poznato da je Tapu izjavila da nije znala za njegovu vjerenicu, ja joj nevjerujem.

          • Goca

            Takve kao ona po opisu vašem verujem da je znala za verenicu, ali joj nije bio problem da ih rastavi, a sad može da tvrdi šta hoce.

          • Martina

            Ja sam citala da je imao problema sa picem zato je napustio seriju ali je posle glumio u seriji bentehaa

          • mirsada

            E vidis tu informaciju o alkoholu prvi put cujem, da glumi u Aliji to sam vec vidjela prije nego se pocela emitovati, a vidjela sam ga nakratko i u Nezeljenim.

  • Tempesta

    Mislim da ste POGREŠILE stranicu, ovo nije mesto za diskutovanje o glumcima iz “Odbačene”, već isključivo o radnji, likovima i glumcima iz serije “Kako da nazovem ovu ljubav?”… Mislila sam da smo to odavno raščistile….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!