Kako da nazovem ovu ljubav? – 42. epizoda
Kuši ulazi u hram i deluje šokirano. Međutim, shvatamo da ispred nje zapravo stoji Akaš sa njenim thalijem u ruci i daje joj ga. Šijam, Anđeli i ostali stoje nešto dalje, te Kuši ne vidi Šijama koji je zaklonjen. Ona odlazi odatle. Šijamu cela porodica želi dobrodošlicu i nakon toga kreću kući.
Kuši i Pajal stižu kući. Kuši je jako gladna i žuri da spremi večeru. Ona pita tetku da li je Šijam došao. Tetka odgovara da će doći kasno. Kuši na to kaže da će onda odvojiti hranu za njega na poseban tanjir, što tetku raduje jer smatra da je post malo promenio Kuši.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
U Šantivanu, Raizadini su jako srećni što je zet sa njima, te komentrišu pozitivno o njegovoj i Anđelinoj vezi, odnosno braku. Anđeli i Šijam reše da u kućnom hramu ponove svoje zavete i odlaze da to urade, dok su ostali zadovoljni njihovom slogom.
U kućnom hramu, pred idolom, Šijam i Anđeli obnavljaju svoje zavete. Anđeli se moli i kaže da nikad neće stati na put njegovoj kushi (u prevodu sreći). Šijam se u tom trenutku priseća kako je video Kuši po prvi put i naravno, sve vreme, dok on i Anđeli obnavljaju zavete, on misli na nju. Anđeli na kraju krene da mu dotakne stopala, ali je on spreči u tome i kaže joj da je njeno mesto u njegovom srcu. Ispostavlja se da je to čula cela porodica i svi su dirnuti i srećni. Anđeli i Šijam pogledaju Arnava koji deluje zadovoljno što je zet napokon kod kuće. Manorama želi da sednu da jedu, ali Anđeli pre toga vezuje Akašu zaštitni konac oko ruke. Poželi da isto uradi i sa Arnavom, ali on ne želi. Šijam uzme konac od Anđeli, dogega se do Arnava i uspeva da ga ubedi, govoreći mu da taj konac ne predstavlja smo zaštitu već i Anđelinu veru. Nakon toga, sluga unosi silne kese sa poklonima koje je Šijam kupio za članove porodice, iako se čini da Anđeli nije kupio ništa. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






168 Komentar(a)
Martina
jao kako se pretvara ovaj sijam bas me nervira sirota andjeli kako mu veruje ai cela porodica
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Šta će jadan vidi da ih sve može vrtiti oko malog prsta pa koristi priliku. Kako to kod indijaca mrzim.
DINA
Ćao Lejla!
Vala baš, kada naprave negativca ne ostave mjesta ni jednoj dobroj osobini.
Evo ti slika Sobtija sa prijateljem iz ekipe “Dream Team” /nisam pobjegla od teme/
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Hvala dobar ovaj Sopti s desne strane. :p
DINA
I ovaj lijevi je sladak.Ima nešto djetinjasto u njemu.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Ćao draga nisam sad u mogućnosti da se ovdje dopisujem ispadoše mi oči radim simbole za vremensku prognozu. Pojedoh se živa. Lijep je i lijevi znaš mene kad Vivija vidim ne vidim druge. 🙂
Goca
Oni uopšte nisu ružni slatki su, ali sa šminkom su mnogo lepši zar ne.
Martina
svi to mrzimo
DINA
Arnav voli njega zbog Anđeli. Mislim da se on nervirao radi njegovog kašnjenja. Izvukla ga ona štaka tj. povrijeđena noga. Šljam je baš lukav a ima i sreću kako Goca kaže.
Martina
ma njega cela porodica jer u njihovim ocima on je idealan muz oni misle da se on ubija od posla zbog andjeli
Goca
U ovom delu prevoda vidimo da ce se Kuši sad dobro najesti i da nece više padati u nesvest. A i Arnav nije tu da je pridrži, ako bi opet poletela da padne. A o Šljamu šta reci vec smo shvatili i videli koliko je dvolican , i lažljiv skot. O jednoj devojci razmišlja, a svoju ženu ubeđuje da mu je u srcu i to pred idolom u kucnom hramu.. On je kao talicni Tom ima više srece nego što i peredpostavlja. Neka viša sila mu je pomogla da se i ovaj put izvuce pa ga Kuši nije uhvatila na delu. Da vidi koji je lažov i gad . Mada do sada smo shvatili da on nju i nije imresirao i uopšte joj ne pada na pamet da bi mogla biti sa njim u vezi, kao što njena tetka i razmišlja.
DINA
Hahahah nas dvije opet slično pišemo. Uostalom sve o Šljamu imamo isto mišljenje. Sa prethodne stranici ti dugujem odgovor i nisam bila tu.Bila sam malo na planini. Sinoć se kasno vratila. Hehehh tamo nema signala ni telefon a kamoli neta. Malo su mi se tresle ruke ali kriza je brzo prošla. Šalim se nisam baš toliki ovisnik o netu i tel.
Još jednom lijep ti provod želim povodom praznika i svima ostalim, a ja sada odoh na Vaskrs kod teta Jelice.
Sinderella
Jedna prevoditeljka koja pise na engleskom umesto njegovog imena pise” snake”…zmija.
Goca
Pa daštaje nego zmija hehehehe, dobro ga je nazvala uvija se kako mu odgovara.
Sinderella
Dvolican je, ako voli Kushi bar neka se razvede od Andjel, a ne svidja mu se njeno(tj. Arnaovo) bogatstvo.
Martina
nece on da pusti ni andjeli ni kusi obe mu odgovaraju jedna za bogastvo druga za ljubav mada on ni ne sluti da ga kusu ne voli i ne moze da zamisli kaga ce kuci voleti
DINA
Znam Sindi, imaju razne nazive. Arnava neki zovu Crni princ, Princ tame Ii za Kuši imaju nadimke, zavisi gdje gledaš.
Goca
Hahahahahaha. Opet blizanci taman jedan za tebe, a drugi za Hani ili Sonju,
DINA
Ovog drugog prepuštam njima. Vidiš da je ljut što ih nema.
DINA
Jao, blago Raizadinim, došao im zet!!! Koja idilična atmosfera, zakletve i vjera u brak.
Čim oni moraju svake godine obnavljati zakletve nisu tu čista posla. To Anđeli radi iz straha , a Šljam iz licimjerja i da bi ostavio sliku dobrog zeta pred ostalim članovima porodice. Šta on u stvari hoće od Kuši, on je oženjen, a ona nije tip djevojke koja je za avanture. S obzirom kako je odgojena, brak je obavezan da bi mogao očekivati nešto više. Kako vidim ne misli on da se razvodi niti napusti Anđeli. U istom su gradu, on je pokvarenjak ali nije glup zbog toga mi nije jasan.
Kuši ne pokazuje nikakve simptome da joj se on dopada. Bitno je da se ona dočepala hrane jer je o njoj najviše razmišljala tokom posta.. osim naravno na Arnava koji je htjela ona to ili ne kao meteorit pao pred nju i čitav dan je spašavao.
Sada idem kod teta Jela na Vaskrs..
Goca
Lepo se provedi, nemojte sva jaja da polupate hahahahaha
DINA
Hoću Goco, ona uvijek napravi žito, a ja to volim.
Goca
Uh, a ko nevoli žito, a još sa šlagom mnjam, mnjam, baš vam zavidim. Napravila sam 2 tprte sa orasima i vocnu, a nesmem ni da ih probam 🙁 🙁 : ( ….
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Pošalji meni jaću umjesto tebe. 🙂
Goca
Važi
kati
Cao Goco, Mozes li mi molim te pojastiti sta je zito,i kako se pravi, meni je to nepoznato pozdrav za sve sajatovke
Goca
Pšenica se skuva samelje na mašini za meso doda šecer u prahiu i mleveni orasi sve se dobro zamesi doda se i malo morskog orašcica naribanog, a može i malo vanil šecera. Kao porcija sipaju se nekoliko kašika na tacnu i preko stavi šlag. Primer na 200g nekuvane pšenice ide 200g šecera u prahu i 200g oraja.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Irma
Dina, srce si, ovaj tvoj komentar me bas nasmejao “Jao, blago Raizadinim, dosao im zet!!!”
Goca
E i to koji zet treba ga dizati u zvezde koliko je dobar, blago njima sa takvim zetom hahahaha. U toj porodici kao da su svi glupi ili nezainteresovani za zeta, i neotkrivaju drugu stranu njegove licnosti , dvolicni prevaran i sve skupa ih vuce za nos. A oni ga hvale i slepo mu veruju sve što kaže.
Irma
Slazem se sa tobom zato sam se ja smejala, kako uspeva sve da ih vuce za nos, a najvise me zanima kako to da ga pametni Arnav ne provali?
Goca
Ah jadan Arnav, kako da ga provali kad je on sam preopterecen sa Kuši, samo o njoj razmišlja i ne pada mu zet na pamet. On sad ima svoje probleme vidi da mu se nešto dešava, a još uvek ne shvata da je to ljubav. EEE Arnav kad ceš vec jednom shvatiti, da ti je neko ne preotme. Covek kad pocinje da gubi , on tek tad shvata koliko mu to nešto znaci.
Irma
Ovo za gubitak si upravu, mozda nam se pojavi neki drugi decko koji ce se zaljubit u Kuschi i kad to bude Arnav saznao mozda i svati svoja osecanja i izjavi Kuschi svoju ljubav, serija je to, nikad se nezna.
DINA
Nije mi jasno, on se kreće po Delhiju, a Razijade su poznata porodica. Kako ga niko ne vidi i kako može lagati da je negdje drugo. Nije bio svo vrijeme samo u Kušinoj kući.
Goca
Ni meni nije jasno,ali hajde slabi se nešto i druže, a on to zna , a lisac ume i da se sakrije od poznatih. Nego nije li ova Anđeli malo više glupa da mu poveruje za jedini dokaz koji je našla da je laže, a to su novine koje je našla u njegovoj torbi i to stara 2 dana. Ona ga toliko voli i srecna je što je došao, da trezveno ne može ni da razmišlja. Prava naivna glupaca zaslepljena od njegove lažne ljubavi.
Goca
Nego kako si se provela kod teta Jele, jer si mislia na nas dok si se sladila.Moj muž se juce dobro najeo što bih ja rekla medenih kolaca sve duple porcije neku i za moju dušu pošto ja nesmem, baš se sladio, a ja samo gledala.:( 🙁 🙁
Sinderella
A sto ti nesmes?
Goca
Znaš li ti da sam ja fabrika šecera hahahahahahaha Zbog dijabetesa velike vrednosti šecera imam u krvi
Sinderella
:/
Goca
Ja sam super ne žalim se nije to ništa svako nešto proizvodi. Neko pakost i zlobu kao ŠIJAM neko usrecuje druge, neko je dobar i naivan kao Anđeli.
Sinderella
🙂
DINA
Ćao Goco,
ma bilo nam super. Pravila je i košarice, neću moći dva dana da jedem.Žito kao obično super. Bila je i borba jajima. Pala sam u drugom krugu.
Kasno smo ostali. Inače Jela je mama moje prijateljice i cijelo društvo se skupilo
Goca
Baš mi je drago da si se lepo provela.
DINA
Što je najžalosnije , oni su presretni! Jedino Arnav stoji sa strane i pomno posmatra. Mislim da bi ga najradije zadavio jer je kasnio i rasplakao Anđeli. Samo on neće da se miješa u njihov odnos, kako vidim.
Tempesta
Drage moje, srecan vam praznik, HRISTOS VOSKRESE! Sa zakasnjenjem cestitam i onima koji su ga proslavili nesto ranije. Ljubim!
Tempesta
UBACEN OSTATAK EPI.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Hvala Sretan ti praznik. Ti i danas radiš. :/
Tempesta
Hvala Lejli! :-** Sto se tice prevodjenja, da, radim i danas 😀 Kasnila sam sa epizodama, pa je red da nadoknadim…
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Nema potrebe imaš pravo danas da odmaraš. Čekali bi mi. 🙂
Mica<3Veer
HRISTOS VASKRSE! <3 Srecan vam svima praznik!!!!
Goca
Hvala Mico imaš lepo ime da li je pravo tvje ime Mica.
Irma
Mica ili Veer? Sta mislis?
Goca
Mica, Milica, Milicica hahahaha, Vira sam odavno upoznala znam ga dobro hahaahaa
Mica<3Veer
ovo Veer je da ne bih zaboravila jednu od najlepsih ,,stvari” iz Odbacene 😀
Goca
Starog Vira sam i ja više volela od novog. Bila sam razocarana kad je napustio seriju. Ali sam negde procitala da je imao neku aferu sa Tinom i valjda da bi spasio brak napustio seriju i poceo da se bavi fotografisanjem. Otišao je u prirodu da se od svega odmori i da slika. Tina je jako lepa glumica i nebi me iznenadilo da je to sve tacno.
mirsada
Goco, ja sam citala mnogo clanaka oko njegovog napustanja, bio je ljubomoran na Rathora i Tapu, natjerao je i nju da napusti, kad su se rastavili ona se vratila, ona ga je mnogo ocrnila, zbog nje je izgubio 3 ugovora, kad je saznao Tapasjinu proslost nije mogao da predje lako preko toga, ona jeste talentovana, ali je pocela graditi karijeru sa kratkim erotik filmovima i sexi spotovima, ja sam ih pregledala na YouTube i bila sam iznenadena, malo krpice oko stidnog dijela tijela, poze da nepricam za jednu Indiju, itd. ja je zbog toga nevolim, onda zivot sa starijim covjekom reziser da bi se progurala, on to nije mogao lako prebroditi, ali eto pomirili su se, inace meni njegovu glumu nemoze niko jos zamijeniti, lutaj malo po internetu mozda nadjes pjesmu i Spot od Tapu “kis kis “fantasticno za pogledati.
Goca
Hocu vec lutam po netu probacu i to da nađem
mirsada
Goco, pravo Tapasjino ime je Divja, Rasmi je umjetnicko.
Goca
To nisam znala.
Lunci
Njoj je pravo ime Rasmi.Pisali su kako joj je pravo ime Divja pa Sivani,ali to su lazi.
Lunci
Tina ako je i bila trudna nije bila trudna sa Nandisem.
Goca
Da li je istina da imaju sad dva deteta, za jedno znam sigurno, i da li je i on bio u vezi sa Tinom, negde sam citala da je Tina sa njim ostala trudna???
Mica<3Veer
da imaju 2 deteta starijeg decaka i mladju devojcicu, a to za tininu trudnocu je jako stara vest i po svemu sudeci nije tacna
Lunci
Tina i ako je bila trudna nije bila sa Nandisem.
mirsada
Bravo. Lunci slazem se, to sto su joj napravili je previse, meni bilo krivo za takvu laz.
Lunci
Tako je.
Goca
Da su napisali da je sa Mrunalom ostala trudna pre bih poverovala cak su i slike izbacili gde su se slikali, polugoli, i dosta grljenja i ljubljenja je bilo u seriji baš su bili bliski, a koliko puta su ponavljali te scene ni bro j se nezna.
Lunci
U pravu ste Goco.Ali nije Tina takva.Nego koju jos gotivite glumicu osim Tine?
mirsada
Ja volim Asiju Kazi, a i nasa Kushi mi je mnogo draga.
Goca
Slatka je i Kuši
Goca
S latke su Mutka,a i Ambika je slatka samo joj je loša uloga, a ni Mutka nije bila nešto pozitivna u pocetku šta je sve radila Miti rastavila je od decka , zezala je u vezi oce ostavljala poruke, a ova jadna trcala da ih nađe i sazna ko joj je otac
Lunci
Ja gotivim Pratisu Banerdzi,Asiju Kazi,Djiju Mustafu,Sridzitu De,Tinu Datu,Rasmi Desai.Takve su im uloge.Ali nije ni Miti bila nevinasce i cvecka.
Goca
Lunci nemoj mi persirati pliđ, pliđ, pliđ
Goca
Nemoj mi persirati pliđ, pliđ pliđ .
mirsada
Znas Goco da svasta pisu, Tina i Rasmi dobre prijateljice, uopste nevjerujem za Tinu, eh sto se tice djece gledala sam Nandischa sa djecom, Rasmine slike dok je bila trudna, onda sam procitala kao nisu njihova djeca, upravo sam procitala Micin komentar i istog sam misljenja.
Goca
Pisali su cak da je Tina i rodila dete, stvarno nebuloze. Ova serija traje 6 godina, hajde da je ona glumila 5 god i nema epizode u kojoj nije bila, cak je i bolesna snimala. Ima kad joj je na snimanju jednom pozlilo, u bolnici bila dan dva i pravo išla na snimanje da snimi propušteno.Tako da je sa njenom bebom svima jasno da je to laž.
mirsada
Tini su bili mnogo zavidni i ljubomorni, ona nema dlake na jeziku, ima dobru zastitu, roditelji su uz nju, a znas da od pete god.stoji pred kamerama.
Goca
Znam da snima od malena, a opet je priznala da joj je Mrunal mnogo pomogao oko nekih scena.
mirsada
Mrunal i Tina su dobri prijatelji, gledala sam slike Mrunalove zene i Tine skupa, mislim da je vise Tinu drzao u narucju nego zenu, fizicka blizina zblizava ljude, nisam misljenja da mogu biti hladnokrvni sto se tice osjecaja, ali to je Bolivud a ne Holivud pa brakovi opstaju.
Mica<3Veer
mrunalov brak je ugovoren a njegova bliskost sa tinom oc,igledna pa me to i protv moje volje navodi na razmisljanje
mirsada
Tacno Mico, zena mu je simpaticna, kad je doslo do krize roditelji su ih poslali na putovanje sa brodom da se zblize, majke su im prijateljice, jedino lijepo sto je dosad rekao za svoju zenu je da kuha kao njegova mama a njemu je mama najvaznija, doduse sa zenom je uradio i jedan fotoshuting za neki katalog.
Goca
Ako uskoro ne dobiju dete verujem da od tog braka i nema vajde, njih samo dete može da zadrži u braku. Jer on vikendom sam obilazi kafice u slobodno vreme ide u teretanu sav je mišicav ide na bazen, a žena mu cuva majku i gde je tu ljubav.
Mica<3Veer
to sto nemaju decu samo produbljuje dileme..
Goca
Jako malo provode vremena zajedno, kakav je to brak ako on vikendom izlazi sa društvom, i dokle ce ona to da toleriše.
Goca
Ima sa Nandini dete šta ce mu više u seriji nisu prikazali i ono cetvoro što mu je Miti rodila hahahhaha
Mica<3Veer
kuvarica se placa, zena mora biti mnogo vise od kulinarskog majstora, ako cemo posteno on se cesce slikao sa tinom nego s njom
Goca
Više je Tinu držao u narucju nego svoju ženu hhahahahaa
mirsada
Mico nasla sam sad jedan tekst o njima procitaj sta ces od toga prihvatiti kao istinu pitanje je, a mozda si i citala, idi na Google, Odbacena, News dobices njihov naslov.
Goca
Ušla sam i ja samo pišu o automobilima
mirsada
Nemoguce Goco, sad ja citala, jako veliki tekst.
Goca
Stoji slika Tine i Tapasije ali ništa ne piše i prva epizoda odbacene koja ima zabranu da se otvori
mirsada
Goco , moras kliknuti News, ima puno naslova izmedju ostalih pise Vir tukao i maltretirao Tapasju, i imas jos puno naslova o odbacenoj.
Goca
Ne na NEWS se kod mene ne otvara samo stoji 61 epizoda nema teksta
mirsada
Goco bas mi je zao ako je tako, ima puno informacija a ja znam da to tebe interesuje, ostavicu u kaficu objasnjenje za jednu stranicu gdje ima isto tako mnogo informacija.
Goca
E super hvala ti javi mi i ako saznaš nešto o Mrunalu
mirsada
O Mrunalu sam najvise citala, cula sam svasta.
Goca
Gde ti to sve nađeš ja sam samo nešto našla, ali više piše na stranom jeziku ne vredi mi njegov twiter samo gledam slike.Ima li nešto i na našem jeziku.
mirsada
Trebala bi ti sebi obezbjediti nesto savrsenije i modernije ako imas problema sa leptop, ja sam nabavila TV sa internetom cekam da mi instaliraju ja to neznam, sad zamisli Kushi i Arnav na TV odlu
Goca
Imam komp i internet preko kablovske neznam što mi ne otvara
Goca
Napiši mi bar neki zanimljiv deo o njemu.
Lunci
Jeste rec o Mrunalu,ali samo da kazem da Rasmi i Tina imaju samo osnovnu skolu.
Goca
Citala sam da je Tina završila fakultet glume neki njihov poznati fakultet gde je njena biografija.
Lunci
Taj fakultet stoji kod svih cak je stajao i kod Rasmi pre jedno neko vreme,ali adminka Viktorija je vodila stranicu zvala se Uttaran Show sa jednom indijskom koja je rekla da Tina kao i Rasmi ima samo osnovnu skolu,jer i jedna i druga kad ih neko pita koju zavrsenu skolu imaju izbegavaju odgovor.Inace Tina ima majku koja je u potpunosti skroz kontrolise.
mirsada
Lunci, za Rasmi znam, a za Tinu sam citala da je zavrsila skolu glume.
Lunci
Taj fakultet stoji kod svih cak je stajao i kod Rasmi pre jedno neko vreme,ali
adminka Viktorija je vodila stranicu zvala se Uttaran Show sa jednom
indijskom koja je rekla da Tina kao i Rasmi ima samo osnovnu skolu,jer i
jedna i druga kad ih neko pita koju zavrsenu skolu imaju izbegavaju
odgovor.Inace Tina ima majku koja je u potpunosti skroz kontrolise…
mirsada
Da , da kad smo vec kod te stranice ja sam je pratila i bila odusevljena i sta bi.
Lunci
Pa devojkama hejteri pretili,vredjali svasta su im pisali i onda su one stranice izbrisale Viktorija je vodila dve stranice,svoju zvala se Serija Odbacena i Uttaran Show sa nekom indijkom.Takodje ta indijka je rekla da je Tina rodjena zapravo 1991 godine kao i Asija Kazi,Santo iz serije Bandini iliti nova Ganga 3 iz serije Mala Nevesta.
Goca
Da to sam i ja procitala za gdište da je 1991, Negde piše da ima 28 godina
Lunci
Sigurno ste citali na wikipediji i ostalim raznim sajtovima koju uzimaju podatke sa wikipedije,ali wikipedija je lazna napisali su da je Mukta rodjena 19 jula 1989 pa posle 19 jul 1990,a zapravo je Mukta rodjena 16 jul 1991.
mirsada
Ali na njenoj stranici sam procitala da Vir i Tapu nemaju djece, pa vise nista nije jasno, vidjala sam ih sa djecom.
Lunci
Nemaju jos uvek decu,jer njih dvoje su se vencali 2012 godine,kad je pre uspela da rodi dvoje dece.
mirsada
Gledala sam njihovo vjencanje, ali ovo pitanje sa djecom me je uvijek mucilo, cak sam vidjela slike kao Vir se igra sa djecom i tako slicno, sve zavisi odakle dolaze informacije.
Goca
Mico i mene volela bi da su i privatno u braku–vezi valjda smo se vec navikli na njih.
Mica<3Veer
iskreno, ne znam da li bih stvarno volela jer bi u tom slucaju jedna strana- njegova zena, ostala povredjena, ali ukoliko se izmedju njih dvoje zaista rodi prava ljubav necu imati nista protiv jer u braku u kome nema ljubavi niko nije srecan (mrunal je u vise navrata rekao da nije zaljubljen u suprugu)
mirsada
Da ti pravo kazem meni ga zao a i zene, vidis da ugadjaju roditeljima ne samo u serijama nego i u realnom zivotu.
Goca
Cista glupost ugađati roditeljima. Pa nece oni živeti sa tim partnerom , biti u braku bez ljubavi to je promašen život bolje živeti sam.
Mica<3Veer
stvarno ne razumem takve roditelje koji bi u 21. veku da kontrolisu decu i po tom pitanju, a stavise mrunal svakako nije vise dete
Goca
Drage moje dame ubice nas razredna kad vidi šta komentarišemo, ali štacemo nema nove epizode.
Mica<3Veer
to je i meni palo napamt 😀
mirsada
Goco momentalno smo na velikom odmoru dok pocne cas, ako nas bude ruzila ja od stida necu se smjeti vise pojaviti.
Goca
Ne dušo odmah prelazimo na drugu lekciju, hocu reci stranu sajta, tako da joj ovo i nece smetati.Nadam se.
mirsada
Moramo svake minute odrzavati stranicu u zivotu inace………
Goca
Inace da dovšim ode mast u propast.hhahahaha
Goca
Ne znam da li si videla da se zaljubio u našu manekenku, cak i sliku njenu postavio u prostoriji gde se jasno vidi, baš velika slika.
Mica<3Veer
znam to, ne kazu za dzabe da su srpkinje najlepse…
Goca
Balkanke sve devojke sa Balkana .
mirsada
To su gluposti da se zaljubio, nema od toga nista.
Goca
Neznam ali je uradio fotomontažu gde ona sedi porad njega, takvu sliku sam videla isto da je sam . covek se polomio u kaficu da dođe do nje . Neko je komentarisao još prošle godine da on dolazi u Srbiju i ocekivali su ga jer je on to na svom twiteru objavio.
mirsada
I ja sam vidjela to ali nije on uradio nego medije .
Goca
Kakve koristi mediji imaju od toga nerazumem da nju uzdignu, a njemu da rasture brak
Goca
Ona je mnogo niža od njegove žene, puno se jadan krivio da bi je zagrlio u seriji, delovao mi je pogrbljeno,Za ovaj zadnji ples penjala se na nešto ili na prste sa onim platformama od obuce to se dalo videti .Možda i postoji neka hemija između njih gledala sam njihova snimanja gde mu se smeje i zeza ga.
Mica<3Veer
gde si citala to o rasmi, prvi put cujem za to? sto se njihovog rastavljanja tice ako mene pitas to je malo preterano… mesecima se pricalo o razvodu pa se na kraju ispostavilo da su tu pricu o razvodu smislili njih dvoje tj da je to bila zamka koju su im novinari smestili pa su na kraju sami upali u nju, a N i R su tako dobili prostora za sebe.
mirsada
Mico toliko toga sam o njima procitala, ona je izjavila da je on nju i tukao, cak sam citala nazive serija gdje je izgubio ugovore zbog Tapu, on je izjavio da su mu zasmetali njeni kratki i jevtini filmovi, njeni roditelji nisu bogatasi, cura se sama borila za karijeru, pogledaj Surbi i Divju iz Odbacene po meni lose glumice ali roditelji imaju visok polozaj, Rasmi je neskolovana glumica ali je super, mnogo sam citala o sviim glumcima, naisla sam na neku stranicu preko OBN i tu je mnogo informacija i o privatnom zivotu, tu sam citala i izjavu Mrunala da je Odbacena radjena po dnevniku, i tako sam se radovala kad je Goca to potvrdila ali nista.
Mica<3Veer
a da mi ostavis ti link te stranice u kaficu (ako jos uvek postoji)? o tome stvarno nista nzm, ali ako je tako, onda se ruse moje iluzije o njoj kao osobi, to po meni svakako nije nacin da se bilo sta postigne u zivotu, karijera po najmanje….
mirsada
Mico pokusacu, dugo nisam bila na toj stranici, a ja sam na YouTube vidjela neke njene kratke filmove, recimo u bazenu sa partnerom, a poze mozes zamisliti, a ovaj spot od “kis kis “pjesme bila sam iznenadjena, ali za pogledati je super, ja sam mislila da to svako zna.
Goca
Sve što možeš pošalji nam u kafic. probala sam i spot ne mogu da nađem.
Mica<3Veer
evo ja cu pokusati da ti nadjem spot
Mica<3Veer
mislim da taj spot i ja znam… ali sudeci po onom sto si napisala to je samo kap u moru
mirsada
Ja sam vise clanaka citala o njima, kad su obadvoje napustili seriju bili su u braku, kad se Tapu vratila bila je sa djecom kod roditelja, eh onda dolazi prica da se Vir vraca u seriju cak je bio i na razgovoru, posle toga su se pomirili, a Odbacenu zbrzili i zavrsili, sta je sve istina neznam tacno, ali je sigurno ima.
Goca
Ambika je predložila da se snimi film, i ako se reše možda ce do kraja ici po dnevniku ne bi trebalo da odustanu, mada pri kraju dnevnika scene se neke ponavljaju, iz starih epizoda.
Mica<3Veer
to bi bilo divno
Martina
Ja sam cula da je on udario tapu
Goca
I to je moguce, pukao coveku film kad je cuo glasine o njoj.
Martina
mozda
Martina
kako da nacem taj spot
Goca
Kada bi nam Mirsada ostavila u kaficu.
mirsada
To ima sve na YouTube.
Goca
Šta da ukucam na You Tube da bih pogledala.
mirsada
Goco ja nisam nista posebno trazila, jednostavno ispod videa od Odbacene pojave se videi od Indijskih shou programa i medju njima nadjem svega i svacega pa tako i ovaj spot.
Mica<3Veer
ja znam samo da seriju jeste napustio zbog bracnih problema, mada, ne znam zasto, ali nekako ne verujem da je to imalo veze sa Tinom, imam utisak da njih dvoje ipak nemaju mnogo toga zajednickog, ona je dosta zivahna i vodi dosta dinamican zivot, koji ipak nije u velikoj meri svojstven Indijcima (bar sam ja stekla takav utisak), nandis (stari vir) mi deluje nekako ,,manje evropski” ako to tako moze da se kaze, imam utisak da on ipak ima neke druge prioritete, tj. da su kod njega izrazenije te neke tradicionalne vrednosti, po onome sto mogu da procitam, ako izuzmem stvari vezane za glumu, dosta je posvecen deci i rasmi, ali opet kazem sve to je moji licni utisak, nista konkretno nemam kao dokaz za sve to, ali je cinjenica da su razne nebuloze da se procitaju, isli su cak dotle da je tina trudna s njim sto veze s mozgom nema…
mirsada
Mico, puno se pise medjutim meni je najlogicniji razlog za probleme Rasmina proslost, Nandisc je jako obrazovan covjek, a Rasmi sto i sama kaze, neobrazovana iz osnovne skole pocela graditi karijeru /ako i osnovnu uopste ima /jedva jednu knjigu procita, ali da je talenat jeste, slazem se sa tobom da je Vir tradicionalan, inace ja ga volim.
Mica<3Veer
pa i meni je mnogo drag na neki cudan nacin s obzirom da ga znam samo preko malog ekrana i bojim se da zbog toga ne rasudjujem pogresno… ja sam stvarno imala potpuno drugaciju sliku o rasmi, ne znam sta da kazem… ali ako je sve tako, stvarno ne znam zasto je ostavio verenicu zbo nje…
mirsada
Mico sigurno ti je poznato da je Tapu izjavila da nije znala za njegovu vjerenicu, ja joj nevjerujem.
Goca
Takve kao ona po opisu vašem verujem da je znala za verenicu, ali joj nije bio problem da ih rastavi, a sad može da tvrdi šta hoce.
Lunci
Rasmi i Tina imaju samo osnovnu skolu.
Martina
Ja sam citala da je imao problema sa picem zato je napustio seriju ali je posle glumio u seriji bentehaa
mirsada
E vidis tu informaciju o alkoholu prvi put cujem, da glumi u Aliji to sam vec vidjela prije nego se pocela emitovati, a vidjela sam ga nakratko i u Nezeljenim.
Martina
Ja sam cula da je pio I da je ponekad I tukao zenu
mirsada
Dobro dosla u Klub Mico, istog sam misljenja.
Irma
Dobro, znaci to je Veer a ti si nam Mica jesam li upravu?
Mica<3Veer
ne, pravo ime mi je Milica, Mica mi je nadimak 🙂 duze vreme nisam bila ovde, sta ima novo?
Goca
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Mica<3Veer
hvala. sto se casova tice, dogovorili smo se!
Irma
Guten Morgen, ja samo da vas pozdravim i da vidim sta mi radite?
Tempesta
Mislim da ste POGREŠILE stranicu, ovo nije mesto za diskutovanje o glumcima iz “Odbačene”, već isključivo o radnji, likovima i glumcima iz serije “Kako da nazovem ovu ljubav?”… Mislila sam da smo to odavno raščistile….
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Moja Tempy ti ćeš ostariti od silnog opominjanja. Hmmm
Tempesta
Izgleda…
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Ozbiljno kako god okreneš ne pije vode. Pusti sve nekad će se završiti.
Tempesta
UBAČEN DEO 43. EPI.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!