Kako da nazovem ovu ljubav? – 52. epizoda





U Šantivanu, baka ulazi u kuhinju i zatiče La kako nezainteresovano gricka nešto. La je ne primećuje. Baka stane pored nje.
La se izleti: “Ujna, ja…”
Međutim, zgrane se kad ugleda baku: “Bako?”
Baka strogo pita: “Manorama je bila ovde?”
Prikazuju nam Mano koja je u blizini, sakrivena iza stuba.
La zamuckuje: “Da! Ne!”
Baka je pita za “damaloo” (hranu). La ne zna u kojoj je šerpi. Mano joj gestovima pokazuje, te La kaže baki da je to na šporetu. Baka joj dalje postavi pitanje o hrani, ali je La opet pogubljena. Mano joj opet pokazuje gestom da je ekspres lonac počeo da ispušta paru, ali La naravno pobrka i odvali nešto drugo. Baka baci pogled ka stubu, Mano se brzo sakrije. Kaže (Mano) kako je danas niko neće spasiti. Baka kaže La kako misli da ta hrana neće biti dovoljna, trebalo bi da spremi i “malai kofta”. La je u šoku.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Devojke su napravile slatkiše, i tužno čekaju da neko dođe da kupi, ali, nikog na vidiku. Kuši je zabrinuta. Tetka je gleda. Nakon nekog vremena, Pajal ushićeno kaže Kuši da je neko došao. Čovek zagleda kolače. Tetka se okrene i oduševi kad ga vidi. Ona, Kuši i Pajal, sve tri s osmehom od uha do uha, stanu ispred mladića. Ovaj ih gleda kao da se pita šta im je 😀 Kuši ćušne tetku i ova brzo priđe mladiću i ljubazno pita šta želi. Zove ga da uđe, uhvati ga za ruku, vodi unutra (sve, samo da kupi nešto 😀 – prim.prev.). Kuši i Pajal ga isto i više nego ljubazno zovu da uđe i pokazuju mu šta sve imaju od slatkiša. Tetka bukvalno počne da ga juri sa platoima na kojima su razni kolači. Mladić se prepadne od nje, pomisli sigurno da je neka lujka i pobegne odatle glavom bez obzira 😀 Kuši uzima platoe nazad. Tetka se pita zašto je mladić pobegao.
Baka pita La ima li pojma kako se pravi “malai kofta” (vrsta ćufti). La nepovezano mrmlja, baka je gleda kao da se pita šta joj je. La opet baca pogled ka Mano, ne bi li joj ona krišom dala neki znak. Baka isprati njen pogled, ali se Mano opet sakrila. Kad baka skrene pogled Mano gestom počne da pokazuje La šta je “malai kofta”.
La: “Lopta!”
Baka je zbunjena: “Molim?”
Mano crta krugove u vazduhu.
La: “Okruglo…”
Baka prevrće očima: “Koji su sastojci za “malai kofta”?”
La gleda po radnoj površini na kome se nalaze namirnice. Mano joj pokazuje prstom.
La lupi: “Bundeva!”
Baka je opet pogleda. Mano pokazuje La da greši, opet upire prstom.
La: “Kupus! (Tu se pojavi Lakšmi pa La u žaru vikne.) Ovca!”
Mano se ovamo od muke brzo sakrije iza stuba, očigledno pomisli da je La sad nadrljala.
Baka zine: “Šta?”
La: “Mislim… Lakšmi…”
Baka ugleda kozu kako brsti namirnice, priđe, uzme je i odmese. Mano je iza stuba, umire 😀 (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







49 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Kako je samo ova tetka uplasila coveka da je pobego jadni nisu prodali ni jedan slatkis ova La nije sposobna nista da radi sem da se sminka
DINA
Da baš im ide loše. Prvi je dan pa možda kasnije bude bolje.
Martina (EMDE)
da vajda ce da uspu u ovom poslu vidi se da se trude
Goca
Ma tetka bi i miša uplašila odmah bi se sakrio u rupu.
Martina (EMDE)
hahahaha da bas strasna a ko je gledao epizodu sigurno je video kako je uplasila coveka da nije znao gde da bezi a jos pita sto je pobego
Irma
Hahaha imas pravo
Tempesta
Mano je i ovde savršena sa svojim izrazima xD
DINA
Ćao Tempi! Mano sama sebe ne razumije..
Martina (EMDE)
narocito sa engleskim
Irma
Hoces da kazes na savrsenim engleskim jezikom
Martina (EMDE)
ona misli da zna engleski a sama sebe ponekad ne razume
Irma
Hahaha…
Tempesta
Pozdravčić Dina! 🙂
Tempesta
Doduse, ja sam vise mislila na njene izraze lica :))
Irma
Uloga joj je fenomenalna.
Tempesta
Slazem se! 🙂
DINA
Hehehe baš se radujem što La gnjavi Mano. Sjetim se onih poderanih sarija…Lavanji nije bitno da li će nešto naučiti, važno je da je našla nekoga ko će za nju uraditi posao. Kuši, Payal i tetki izgleda ne ide baš najbolje. Treba da sklone tetku da ne plaši mušterije. Pošto nam nema Arnava evo nešto od mene..
Goca
Ma nema da nema kad se udruže La i Mano i spreme rucak baba ima da padne u nesvest ili da se otruje od njihove hrane. One jjoš nisu ni sa zadatim spremanjem završili, a baba traži još. U kuhinji se i nezna ko sprema, ( ko kosi, a ko vodu nosi ) hehehehe baš da vidimo nastavak na šta ce to da lici, i hoce li La taj babin teror izdržati. Ona ima poslugu i ništa i nezna da sprema, a sad se našla u cem nikad nije bila haha
DINA
Ma baka je zakon. Vraća im za sve ono što su drugima uradile. Možeš zamisliti da kuća ostane na ovakve dvije domaćice. Po indijskim pravilima to je katastrofa
Baš su slatki ovo dvoje
Martina (EMDE)
nezna se ko je bolja (kuvarica) sve su unistili
Irma
O tija mi kuharica ova jedna ni nezna u koju je serpu koje jelo…
Martina (EMDE)
dok one nesto spremaju neko moze da umre od gladi
DINA
Ili da umre ako pojede.
Martina (EMDE)
Hahaha da moze biti I toga
DINA
Katastrofalne su!
Martina (EMDE)
preslatki su ako mislis na Arnava i Kusi
DINA
Da mislim na njih dvoje. Ovdje mi izgledaju sretno i slatki su
Martina (EMDE)
Da predivni su jedva cekam kad cemo da signemo to te epzode
Irma
Ova recenica “da sklone tetku da ne plasi musterije” me je nasmejala do suza. Komentar ti je za pohvalu sa moje strane.
DINA
Ma njih dvije su slatke i simpatične pa dođu ko dobra reklama, svako bi stao i kupio slatkiš. Međutim tetka iskoći kao bik na koridi pa rastjera sve
Irma
Hahaha, upravu si.
Sinderella
Mano je urnebesna.
A Lavanya, covece, nista ne zna, u kuhinji se ni 0,000000000000001% ne bi snasla sama. Mogu se kladiti da ni jaja ne zna da isprzi. Lavanya i kuvanje k’o nebo i zemlja.
A dobro sad ni Mano nije nesto posebno, ali zna koliko toliko.
Posao Khushi Payal i tetki nije krenuo bas najbolje.. ali dobro, ne treba gubiti nadu…( a uz to i tetku da udalje, sa onim tanjirom nema koga ne bi oplasila).
Baka La uopste ne podnosi, mislim da baka i nema nameru da je promeni, i baka je tvrdoglava izgleda da i ona zeli da prkosi Arnavu.. a dobro sad, ni Lavanya nije nesto zainteresovana za tu ‘promenu’.
Goca
Tempi ima li šanse da veceras bude nastavak epizode.
Tempesta
Večeras sigurno ne. Sutra Đurđevdan pa letim na 100 strana… nije lično moja slava, tetkina, al opet.
Goca
Dobro Tempic i moji slave (prijatelji–kcerka starija) tako da znam u kakvim si obavezama. Lepo se provedi, to je i moj svetac samo ga slavimo 16 novembra,,,,SVETI GEORGIJE……ĐURĐIC
DINA
Sretan Đurđevdan svima koji slave. Uživajte u ovom lijepom danu.
Martina (EMDE)
Hvala I tebi srecan djurdjevdan I svima koji slave
Martina (EMDE)
Nismo ga videle dva dana pa malo da se nagledamo
Irma
Stvarno zgodan decko!
Martina (EMDE)
slazem se ima neki pogled koji ne ostavja ravnodusnim nikog
DINA
Da i ja dam doprinos tj. par slika,
Tempesta
UBAČEN JOŠ JEDAN DEO….
Tempesta
Ja samo da se javnem, radim na prevodu ostatka epi. Biće večeras. Jako mi je žao što ste morale ovoliko da čekate.
Tempesta
UBAČEN OSTATAK
Irma
Ovaj Sijam nema granica, kakva ga godisnjica nasla, sopstvenoj suprugi maze oci a razmislja o Kushi, kako da nadje nacin da je ponovo sretne, pravi IDIOT!
Tempesta
UBAČEN DEO 53.EPI.
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Veliki pozdrav mojim komentatorkama. 🙂 zasladite se 🙂
Martina (EMDE)
al je lepa daj nam malo
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Hvala jos da sam je pravila. Bio mi rodjendan prije dva dana pa ja stavila da se zasladite. Nemam druge mogucnosti.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!