Madhubala – 01.06.2012. – 13.06.2012. – Padmini rađa ćerku na setu!
Sutradan, Trishna je pala godinu, ali je zajedno sa Romom uzela rezultate na kojima piše da je položila.
Madhubala nalazi prave rezultate i tera Trishnu da kaže istinu. Padmini i Shamsher su razočarani kada saznaju. Padmini kaže da je ona (Padmini) kriva, da je trebala da je ispiše sa fakulteta kada je videla da joj škola ne ide, pošto je već 3 puta pala. Padmini kaže da je planira ispisati sa fakulteta. Padmini namerava udati Trishnu, ali ona to ne želi. Padmini baca sve Trishnine časopise na kojima je RK. Ona govori Romi da će je ti snovi uništiti i da je Trishna veća odgovornost za nju nego Madhu. Trishna to čuje i kaže da samo zato što ona nije njena prava ćerka, želi se rešiti te odgovornosti. Nastavlja da je nikad nije smatrala svojom, ali je više pazila na nju jer nije njena ćerka. Padmini kaže da je upravu, da joj je ona maćeha i da će raditi ono što maćehe rade, da će je udati iako to ne želi. Trishna kaže da je neće sprečiti, da će se udati za prvog ko je pita, jer je ona njena pastorka i ona (Padmini) želi da je se otarasi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Sledećeg dana, dolazi momak sa roditeljima da prosi Trishnu, ali Madhu iskoristi priliku kada je sama sa njima da im kaže da Trishna ne radi ništa po kući i da joj momci namiguju kada izađe u kratkoj suknji. Onda oni pitaju kada će upoznati Trishnu. Madhu laže da se tek sad probudila pa će doći za 5 minuta. Ona onda kaže da Trishna jako kasno leže, jer gleda filmove, a da ustaje oko pola 12. Nastavlja da Trishna ne zna da kuva indijsku hranu. Ona nastavlja da laže. Dolaze Pamini i Trishna. Roditelji momka govore da je njihova ćerka poput princeze i da je bolje da joj nađu princa, jer su oni obični ljudi. Oni zatim odlaze. Madhubala se osmehuje…
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:








17 Komentar(a)
ANITAA
Madhu odrasla konacno tek sada slijedi nesto zanimljivije,pocetak serije nije nesto ali sada kada su djevojke odrasle serija postaje zanimljivija i jako je dobra!
ja
dobra je serija 😉
A sto je Madhubala lagala,.??
Jeca
Da se Trishna ne bi udala.
Sale085
ovo serija mislim da je super….gleda li je neka od vas dve???
ANITAA
gledam ja sale mada sam onaj pocetak preskocila,nije mi se svidio,serija je bar meni fenomenalna,glavni likovi jako dobri i uvijek su tu u svakoj epizodi,cak i kada je bilo takmicenje JDJ Madhu je bila u svakoj epizodi,i drago mi je sto je ona pobjedila :),uvijek se nesto desava nerazvlaci se radnja kao u MN,Dosta dobra serija modernija od MN,ovdje su zene malo smjelije nego U MN,pogledaj neces se pokajat 🙂
Sale085
DA ZNAS DA CU POCETI. GDE GLEDAS ANITA?? KOJA JE SAD TO PO REDU EPIZODA?? hocu li skonati sustinu 🙂 ??
Nici
Cini mi se da je dobra serija,nisam je jos nikako gledala,videla sam da je pocela na ATV ali nisam jos gledala moracu poceti,izgleda da je super
ja
jes jes 😉 Super je,.aa on kad ce se ON pojavitt.??
Nici
Neznam stvarno jer ne pratim 😀
Sale085
po komentarima sudeci mala nevesta je gledanija 🙂 …a mozda to ni nema neke veze 🙂 ..ovde je bas mirno,steta!! samo kod nas je vode ratovi izgleda 🙂 .
ja
da,da al ima i onih koji je ne gladaju i komentarisu HAHAHHAHA 😉 Saale <3 -*-
—–
ja
gledaju**
uff uff koja greska AHAHAHA 😉
jajajjaj
Sale085
pa dobro,tog ima i tamo,hahahhahahahha 🙂 🙂 . opasnica si ti daco 🙂 ,nasmeja me sad od srca ,hahahhahahahha
ja
😀 Drago mi je 😉 <3 <3
VERICA
Dobar dan. Evo ja nisam gledala epizodu, samo sam procitala dve-tri, pa necu ni komentarisati dogadjaje. Mislim da po ovo malo teksta nije losa, ali nemam snage iskrena da budem da pocinjem nesto kilometarsko. Ova MN me je do sada urnisala, inace pozdrav drustvu koje komentarise seriju.
ja
Pozz. i za Vas Verice 😉
Sale085
ja malo samo cunjala po sajtu :() ,pa shvatila u goste,hahahahhaah!!! ne gledam seriju,al sam par puta neke scene pogledala i delovale su mi bas lepo 🙂 !! pa se nesto misli sad kad dodje zima……hmmm 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!