Indijske Serije,  Madhubala

Madhubala – 03.02.2014. – RK-ova kuća eksplodira!

RK kaže: „Volim te, Biwi.“ Madhu: „I ja tebe volim.“
RK kaže: „Volim te, Biwi.“ Madhu: „I ja tebe volim.“

RK odlazi do bebe i kaže: „Izvini, kćeri. Smatraj da je to bila tatina scena za film. Tata je takav. Pomalo lud. Ali ipak je tvoj omiljeni, zar ne?“ Madhu pokuša nešto da kaže, ali joj RK pokaže da ćuti i kaže da je dosta drame, niko sad neće pričati o tome. Pita zašto ga svi gledaju, neka počnu sa pripremama, večeras je ceremonija imenovanja njegove ćerke. On zatim ode.

Veče je, gosti pristižu. Madhu: „Moja slatka beba.“ RK: „Lepa ćerka zgodnog oca. Moja ćerka je kao njen tata.“ Bittu dođe: „Apsolutno pogrešno. Ona je ista kao njena majka. (RK ga zagrli.) Možeš uporediti njihove oči, iste su.“ RK: „Biwi, tvoja debela marioneta je ovde.“ Lela dođe. Madhu je pita kako je. Ona odgovara da je dobro. Beba počne da plače. Madhu ga uzme i kaže da Sharukan sigurno dolazi. Beba ućuti. Lela i Madhu su zadivljene. Bittu uzima bebu. Ona (beba) dodirne Lele-in stomak. Madhu kaže Bittu-u da ona (beba) pruža ruku prijateljstva. Ona nastavlja da će to biti tako zabavno, oboje dece će se igrati i rasti zajedno, samo neka im brzo (snaja) da dobre vesti. Lela hvali Madhuine minđuše, pita je ko ih joj je dao, svekrva ili muž. Madhu odgovara svekrva. Lela joj kaže da je ona jako srećna, ona (Lela) nema takvu sreću, niko ne daje poklone povodom ubrzog rođenja njenog deteta. Bittu je pita šta to priča. Madhu je pita zašto tako kaže, ovo je i njena porodica. Lela se nasmeši i kaže da je to istina. Ona dobija bolove i Radha i Dips je odvode u kola. Bittu grli RK-a. Madhu mu kaže da se ne plaši, samo da im ubrzo da dobre vesti, princeza čeka novog prijatelja. RK mu kaže da su njegove (Bittu-ove) želje uvek sa njima, ako mu bilo šta zatreba, neka ne okleva. Bittu kaže da mu je učinio toliko usluga (RK Bittu-u), kako će da mu se oduži. RK kaže da je on zapravo njima učinio mnogo usluga, do danas je brinuo za RK-a, a sad će za njegovu ćerku, pita ga da li je spreman. Bittu odgovara da naravno da jeste, brinuo je o njegovom poslu, a sad će i o njenom. Siki mu kaže da se prvo sad pobrine za ženu i odvodi ga. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

capture-20140204-133507

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

10 Komentar(a)

    • Lejla

      Serija je otišla skroz u krivom smjeru. Ništa više neće biti kao prije. Glumce oni mogu dovoditi koliko žele, ali RK-a i Madhu niko nemože zamjeniti.

      • Vivian 97

        Definitivno,cujem da traze novog glumca za drugu sezonu,ali ne vjerujem da ce im to podici gledanost!
        Gledate li seriju “Geet”,jako mi se svidja,bar ovo u pocetku,i sto je najvaznije ima “samo” 470 epizoda,solidno. 😀

        • ANITAA

          Vivijan ja mislim da su ga nasli,a nevjerujem da ce podici gledanost sa ovim ovo im je samo tapkanje u mjestu.
          a sto se tice serije Geet,fantasticna je ja sam prvo malo preletila citavu seriju da vidim kakva je e onda sam pocela da gledam ispocetka svaku epizodu,podsjeca me na Madhubalu kakva je nekada bila.Razlikuje se od dr,indijskuh serija gdje zene nemaju prava,svidja mi se odnos Git i Man,fenomenalni glumci,i da najvaznije je da nema obilan broj epizoda i da nije u sezonama.

  • jelena

    meni je git predivna stigla sam do 195 epizode samo me zanim ako je gledo citavu seriju hoce li neko stati izmedju mana i git do kraja serije nesto mi do ove epizode sve ide dobro i brzo nek mi neko napise

    • Vivian 97

      Ja sam tek pocela gledati seriju,odgledala sam 19. epizoda,svidja mi se bas,fasciniralo me to kako Drashti ulazi u svaki lik bez problema. Uloga Geet i Madhubala su dva razlicita karaktera,a ona je to fenomenalno odradila,to je jedina seriju koju cu odgledati do kraja definitivno! I meni se svidja sto niej u sezonama. Veliki pozdrav. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!