Indijske Serije,  Madhubala

Madhubala – 31.01.2014. – Madhu je trudna!

Madhubala - 31.01.2014. - Madhu je trudna!

U RK-ovoj kući, Madhu pravi izgovore da ne jede suvo voće i laddo koje joj nudi Radha. Ona glumi da povraća. RK dođe tu i kaže joj da ne glumi. On jede laddo. Madhu je šokirana da RK jede to. RK joj kaže da je ta beba i njegova, a ne samo njena i da sad jede to. Ona nekako uzima jedan zalogaj. Madhu ga pita za njegovu odluku o pauzi. RK kaže da želi da provodi svaki trenutak sa njom, kada otvori oči u jutru da vidi svog muža, želi da bude njena senka. Madhu se nasmeši.

Tada počinje RK-ovo i Madhuino “putovanje” od 9 meseci. Prikazuju kako se RK uverava da ona jede zdravu hranu, a Madhu je umorna od jedenja. Ona pokušava krišom da jede čokoladice, ali joj RK ne dozvoljava. Meseci prolaze, oni se voze u kolima, vide plakat AK-avog filma ali ga ignorišu. Madhu plete za bebu. RK oseća bebin udarac.

Jedno jutro se RK probudi kasno i Madhu mu donosi doručak. On se izvinjava. Madhu kaže da će danas jesti čokoladice i šta god želi, jer će sutra biti u primljena u bolnicu, a prekosutra će on postati super tata a ona super mama. RK joj kaže da mu super žena kaže šta želi, sve što traži će joj ispuniti. Madhu traži da je odvede u studio.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

RK i Madhu stižu u studio. Madhu je u čudu što nema snimanja. RK kaže da je to zato što je rezervisao taj studio za njih i za bebu. Madhu kaže da je čak i bebina mama rođena u filmskom studiu a tu je upoznala filmskog heroja. RK kaže da pre nego što pređu na budučnost, da vide divne trenutke njihove prošlosti, da vide njihova snimanja.

RK i Madhu gledaju film svojih divnih trenutaka. Oni se smeše, smeju i emotivni su videvši to.

RK donosi hranu za Madhu. Madhu kaže da kada se beba rodi, njihove navike u ishrani će se okretati prema bebi. RK kaže da majka mora da brinuti o detetu dok otac zarađuje novac. Madhu pita ko će onda menjati pelene. RK kaže da će ona i nastavlja da mu obuče dobru odeću, a on će se igrati sa bebom. Oni se smeju. Madhu dobija bolove. RK je šokiran.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: Madhu rađa bebu u studiju…

Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

27 Komentar(a)

  • Jeca

    Inače, i ja znam mnogo reči indijskog, čak razumem i po cele rečenice, ali onu reklamu ne razumem. I da, Bittu-ova žena jeste trudna. Ona je izokola tražila poklon od Radhe, ali ova to nije shvatila pa je rekla da im daje svoj blagoslov. Bittu-ova žena je ustvari ljubomorna na Madhu.

    • Vivian 97

      Prica se ponavlja,nije lose.
      Zasto je Bittu-ova zena ljubomorna na Madhu,msm da su jednake u kuci.
      I ja sam pocela gledati Geet seriju,odgledala sma 10 ep. svidja mi se. Hoce li se Git udati za Dev-a? Ne znam zasto nmg vise gledati,nmg nacu ili nmg uci na site,pisite mi ako znate nesto! 😉

  • madhu

    Pozdrav svima,Man ce da udari Deva i prijavi ga policiji,Git se udaje za Mana i pada niz stepenice i gubi bebu.ima na tabanu sve epizode.

  • ANITAA

    dobro vece drage moje,znaci ima danas Mahubala idem da pogledam,a sto se tice Geet pocela sam da gledam tu seriju ali sam pocetak preskocila nije losa.

  • Lejla

    opet ljubomora. i to od strane bittu-ove žene. Žao mi je što RK neće dugo biti s madhu i bebom, vidjela sam promo za novu sezonu neznam šta da kažem. Žalosno je, tužno.

  • ANITAA

    danasnja epizoda predivna,RK i Madhu u ulozi roditelja preslatki i simpaticni,RK jako smijesan kada je pokusao da umiri malu bebicu,i umirio je casopsiaom slavnih a naravno tu je Selman Khan.RK odbio ponovo film,provodi vrijeme sa bebicom kao da zna da nece dugo jos biti skupa.Sve u svemu divna epizoda steta sto necemo moci uzivati u ovakvim epizodama duze,najava jako emotivna RK i Madhu prije eksplozije poljubili bebicu,iako je samo serija i sve je izmisljeno ali jako je emotivno.Dabogda reziseru propala druga sezona kada je ovakav kraj smislo prve sezone.

    • Lejla

      čitala sam prevod malo prije, svidjelo mi se kako glumi oca i kako se snalazi u toj ulozi. Žao mi je što će napustiti seriju, a nije ni svjestan kako mu dobro stoji ova uloga. Duša draga on bebi pokazuje časopise slavnih da dijete zna da je tata bio poznat super epizoda. Dabogda mu propala druga sezona i nebio on više reditelj.

      • ANITAA

        da Lejla a bebica izgleda da ce biti i ona superstar cim je cutala na casopise slavnih,ostavila sam link u caffeu kada su se “oprostili”od bebice poljubili je i onda bum 🙁

        • Lejla

          nebih da gledam link, jako sam potresena nakon teksta o današnjoj epizodi. Dijete drago da ostane sirota nakon svega. Pa kako tom RETARDIRANOM Reditelju može ovako nešto pasti napamet. 🙁 Luđak jedan. Bože kao da je u pravom životu, a znam da je serija. Još RK govori da ima dvije madhubale jedna je žena druga kćerka. I govori da dijete nešto naslijedi od mame a nešto od tate. predpostvlajm od tate šarm a od mame ljepotu. 🙂

    • Vivian 97

      Hm.. pisi mu kako serije nije ista bez njega,da ce propasti bez njega,i da treba da se vrati da im dokaze koga koliko vrijedi i koliko moze neku ulogu da iznese. I da moze da se suoci i sa ulogom oca! 😉
      Laku noc djevojke. 😀

    • ANITAA

      moja Lejla nestalo prijedloga,kada scenaristu nisu ubjedile onolike stranice koje su pokrenute i onoliko negativnih komentara na racun serije mi tu nemamo sta da trazimo.
      Da nam mozda scenarista nepriredi iznenadjenje pa nam vrati RK I MADHU,kada je izisao prvi promo Madhu bila u zutoom sariju a sada izisao novi u zelenom,da mozda nisu sta izmjenili,naravno osim te haljine 🙂

      • Lejla

        Taj čovjek nije svjestan šta je izgubio. On je naučio da propada u pisanju scenarija za serije. Daj bože da i od njeg dočekamo neko dobro djelo. Ako se desi onda povlačim sve što sam pisala loše o njemu. 🙂 Toliko može da očekuje od mene, i još mu mogu ponuditi svoj dio scenarija kao nagradu, za povratak RK-a i Madhu. Toliko od mene. Laku noć 🙂

        • Vivian 97

          Dobro jutro djevojke,kako ste danas? 🙂
          Jedino sto sad moze iszvesti je da us oni sanjali taj pozar i to sve,druge nema. Ne znam kako bi se mogao izvuci,ili da su oni prezivjeli to,ako vec hoce d avrati RK-a,a ja bih voljela da je tako. 😀

          • Lejla

            Dobro jutro i tebi, obradovala si me lijepom viješću. I odmah se osjećam bolje 🙂 Ja sam nešto tako mislila kad je već stradao u požaru naravno svi su bili zbunjeni nisu znali gdje se ko nalazi. Pa RK-a našli neki ljudi odveli ga u bolnicu, i tamo proveo par dana, i na kraju obavijestili porodicu da je živ i da se nalazi na sigurnom mjestu. :)To bi bilo već uredu. A ona slika gdje su od njeg napravili strašilo a ne nekog starca, nisu oni to bezveze uradili, jer nešto se tu muti nešto će se desiti. Oni hoće da vide kako će publika na to reagovati. Et toliko 🙂

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!