Indijske Serije,  Madhubala

Madhubala – Januar 2013. – Padmini ubija Balraja!

 

RK ostavi Madhu da stoji na nekom mračnom mestu, a zatim pali sveću. Kaze Madhu da dođe, vidimo kuću koja je oivčena svećama. RK joj kaže da je to mapa do njihove kuće i kaže Madhu da uđe. Pre nego što Madhu uđe RK kaže: “griha pravesh! (ceremonija prvog ulaska u kuću)”. Podize Madhu i uvodi je u dnevnu sobu. Priča o prozorima, sofama… RK je zatim vodi u kuhinju, kaže joj da tri puta dnevno sprema hranu s puterom i masala, a da ne sprema “karela-u” (povrće) jer će u suprotnom ubiti prodavca karele. I jedan ćošak da mu masira glavu. RK joj nakon toga pokazuje i spavaću sobu gde kaže da nema uznemiravanja čak ni od strane Boga. I bez slika. Hoće troje dece, dve ćerke i sina koji će imati njeno lice i njegov stav. Priča o sobama, da dva deteta budu u jednoj jer svađa drži ljubav živom. Madhu ga pita za stolicu za ljuljanje njegovog oca, pa se RK razneži i zagrli je. Madhu poželi da taj san postane stvarnost.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

capture-20130929-235049capture-20130929-235243capture-20130929-235323capture-20130929-235528capture-20130929-235614

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

20 Komentar(a)

        • ANITAA

          nadji na youtubu 4.februar 2013 🙂
          a mislim da je to njihovo putovanje od 1 ili drugog februara,meni najzanimljiviji i najsmjesniji,pogotovo ono dvoje sto su im izdali sobu,a soba prljava puna prasine,u ostalom pogledaj ja sam se ismijala dok sam tih nekoliko epizoda sagledala 🙂

  • ANITAA

    jako lijepe epizode,malo fantastike oko Balaraja i Arkija,ali to je samo serija,poslije ovog divnog putovanja na koje se spremaju Arki i Madhu tu ce provest predivne trenutke,a kada se vrate Arki ostavlja Madhu,ponovo je sve pripremio za njihovo vjencanje ponovo napravi 4 kruga zatim se napije i odvede je kod Padmini,tek se tada Madhu slomola i krenila ispocetka,radit ce kao kozmeticarka u Arkijevom studiju.

        • ANITAA

          ma nije Daco i on je grozan,bit ce i on grub prema Madhu gore nego Arki,pa kada Arki bude u zatvoru ucjenivat ce Madhu,ma svasta,nije dobar,meni se njegova uloga dopala samo na pocetku njegovog pojavljivanja,samo da napravi Arkkija ljubomornim,ali kasnije je presao sve granice.

    • ANITAA

      uu sultan je grozan ,kasnije ce ispasti da je to Arkijev polubrat,postat ce opsjednut sa Madhu,cak ce na dan njihovog vjencanja u dogovoru sa Dips doci i pokvarit vjencanje zamalo da i po treci put Arki neostavi Madhu,ali se Madhu potrudila i konacno ce se vjencati.

        • ANITAA

          da i meni se malo svidio,ne bas na pocetku njega je Madhu promjenila pa je bio jedno vrijeme dobar,jer je on puno mAltretirao sina Arijana,a njemu noga nije uredu,pa se tada zaljubio u nju,jos kada je vidi kako mu pazi sina,postao je opsjednut njome,tek tada je poludio i postao smor

          • ANITAA

            Daco ma ljepsi je Arki,nije ni Sultan los ali Arki je Arki,citma kazu neka se neko pojavio ko je ljepsi od Siva,sto jest jest ljepsi je,mozda malo Siv ima bolji stas,posto su u Arkija malo noge “racvaste”ali je meni predivan

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!