Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 06.02.2015.,(1812 epizoda), Dadu saznaje za Anupov ilegalni posao!

Jagi govori svojoj porodici da je pustio otmičare da odvedu navodnog pacijenta iako nije video čak ni o kome se radi. Kajljani ga teši da njima nije pisalo na licu da se otmičari. Nirjanin kaže da je telefon dao Kusum. Manu dolazi. Gena kaže da će doneti hranu.Manu neće hranu i pita za Gangu. Odlazi kod Jagija i pita gde mu je majka. Jagi je emotivan.Gena kaže da je majka u bolnici jer radi. Manu pita da li će doći ujutru. Jagi ga grli i kaže mu da će doći.

Gledaćete-Shobha pomaže Gangi da pobegne sa devojkama . Šokirani su što vide otmičare pred kapijom.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

11 Komentar(a)

  • michel

    dobra je danasnja epizoda, deda je u cudu, ne moze da veruje da mui je sin skrenuo sa pravoga puta i to sve zahvaljujuci onoj babetini….pravedan je ipak kaze da preda papire inspektoru……..Ganga,u nju ne sumnjam, ona je navikla da zivi divljackim zivotom pored Ratana, snacice se ona i u najavi se vidi da su se oslobodile,jos samo da izmaknu onim klosarima……kako je lepo videti opet Siva…..pa makar i u njenim secanjima……….

  • strelica

    Evo sta sam saznala:
    Ganga ce uspeti da pobegne, i sasnace da je neki ministar upleten u to. Nakon toga ona i Jagdis ce razotkriti tog ministra.
    Anup ce biti optuzen ali ce Alok preuzeti krivicu na sebe. Posle toga ce valjda nekako da se otkrije istina i Anup ce zavrsiti u zatvoru a Alok, Ira, Deda i Anandi sa decom ce otici u Singapur.
    Posle 10 godina Anandi se vraca u Dzaitser. Pojavice se nova porodica. Tu se spominje neka zena – Bimla, koja je udovica najstarijeg sina u porodici.

      • michel

        po tome kako si ispricala, bice vrlo interesantna serija…samo sto se Anandi posle toliko godina vraca u DZaitser ?verovatno kao cerka te kuce……Amol ce tada biti vec decko od 18-19 god. ……i odkuda da ostavi Sekarove, mora da ce deda umreti, ali i to nije razlog da ostavi Iru i Aloka kada ce sa njima biti vec toliko dugo u Singapuru….ali dobro u svakom slucaju bice interesantno…

  • Marizza

    Cuj sokirana sto su strazari na kapiji, nije ih ocekivala bice, jok nego ce igrati tablica ispod kokosove palme iza kuce.
    Mozda je ipak samo prestrasena i zabrinuta.

    A kako to Alok planira da spasi brata, rodila ga tetka Buva, da nece mozda umjesto njega u zatvor. Ne bi me cudilo da kaze da je on kriv koliko su poblesavili u poslednje vrijeme.

  • Niki

    Citala sam da citava porodica Sekar izlazi iz serije,nece biti vise u seriji posle vremesnkog skoka..Anandi se vraca u Djaitsar sa decom i bice uvedena nova porodica..Jedni od clanova porodice su zena Bimla koja je udovica i Charan Sing koji je glava te porodice..Prica se vraca na pocetak i opet pocinje sa borobom protiv decijih brakova ali ovaj put je Anandina kcerka zrtva.Anandi ce pokusati da zaustavi deciji brak ali ce nastati veliki haos u svadbenoj dvorani..Usled tog haosa Anandina beba se izgubila i Charan Sing pronalazi bebu..Kasnije ce biti sklopljen njezin brak sa decakom od 8 godina.Nakon vremenkog skoka prica ce pratiti borbu Anandine 10-godisnje kcerke..To je to sto pise u novom clanku koji je izasao,ne spominje se nista za Singove,sta ce biti sa njima.

    • michel

      pa ako naprave taj vremenski skok od 10.god. u Singapuru, onda to nece biti beba nego devojcica od 10. god. a gledali smo promo sa bebom i decakom od 8 g.d.

    • NekiS ;)

      Serija je odavno skrenula s putaa,ali se polakoo vraca na stari put jer je tema ove serije bas DECIJI BRAK,ali odvratno mi je tto sto udaju dete od nepunih godinu dana!!

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!