Mn 20.01.2015.,(1824 epizoda),Nandini je kindapovana!
Dadu zove Anandi.Anandi mu govori sve.Zabrinuta je za Nandini.Inspektor uzima telefon i kaže da mora prvo Anandi da napiše prijavu.Dadu kaže da Anandi dodje u Udaippurskoj policijskoj stanici.Inspektor kaže da će je on dovesti.Suset pita Saritu gde će da ide sada.Anandi joj kaže da krene sa njom.Sarita odbija.Susedi joj kažu da krene sa Anandi.Anandi daje svoj broj telefona Saritinim susedima.
Akhira Sing odvodi Nandini u Jhalra, Radžastan.Akhirova žena govori Nandini da bude tiha. Ona predlaže mužu da ožene njihovog Kundana za Nandini.Ona govori da je devi ma uvek u pravu i da će ih odmah venčati.Akhira kaže da beba ima samo 3 do 4 meseci.Akhira se ipak slaže i govori ženi da pripreme aražmane za brak.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Gledaćete-Anandi se moli Devi ma da zaštiti njenu kćerku Nandini i da joj je vrati.Kasnije se prikazuje Nandinin brak sa Kundanom.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2

10 Komentar(a)
Kuki
Zgrožena sam. Toliko…
Niki
Cula sam da ce Ganga operisati pacijenta jer Jagdis nece biti tu.Operaciju ce uspesno obaviti uz pomoć youtube.Jagdis ce posle toga odluciti da je posalje na studije da ni postala doktor..
Marizza
Ahahahahahaha nema šta, odoh i ja da budem veterinar, volim taj poziv 😀
michel
danasnja epizoda od 21. februara, je podnosljiva, ipak se nesto desavalo……….ovo sa malom Nandini je vise nego odvratno……….vidim da su Sekarovi bas fest kivni na Anandi, sto su i u pravu ona sto je starija sve je gluplja, gde nestade ta mudrost, kada je drzala pridike svima pa i starijima……a vidi sada koje greske pravi, nadam se da ce se sve dobro zavrsiti bez obzira sto su oni malu vencali……koji glup i pogan narod da ti se smuci…….idemo dalje…..
Lelita
Sta reci posle ovih epizoda.Totalni fijasko scenarista,a o Anandi ne treba trositi reci.Totalno zaglupljena i nepromisljena zena.,Sekarovi su,potpuno u pravu,sto je kritikuju.Ira je molila Anandi da dovede Nandini kuci,ali ona nije htela.Zaboga zurila,iako je znala kakve sve opasnosti vrebaju kada se sprecava deciji brak.Setimo se samo kako je Siv spasio od puske.Uzasno.Sta reci o scenama kada je Nandini oteta?Nikakve logike nema,Niti je Anandi znala da treba odmah sa cerkom da seda u auto i vrati se kuci.Umesto toga ona je bazgala okolo ,kao da je cekala da je uhvati mladozenjin otac.Van svake pameti.Policajci kao babe.Totalno neorganizovani i pogubljeni.Zaista sam uzasnuta svim ovim sto sam videla.Nema ni trunke realnosti.Dno dna!!!
Tina
Pa tek sada ce biti katastrofa :O
a Anandi je toliko brakova spasila da nemoze da spasi brak svoje cerke O.o da je siv uz nju sigurno bi to sprecili
Niki
Evo novih likova koji ulaze ulaze u seriju
To su Gracy Goswani koja je dobila ulogu Anandine odrasle kcerke Nandini i Sparsh Shrivastav koji ce glumi Nandininog muza Kundana..Tu su i jos neki likovi koji ce biti dio Nandinine nove porodice..To su Kundanovi otac,majka i tetka(sestra od njegovog oca).I Kundanova rodjena sestra Nanina koju ce glumiti pakistanska glumica Farah Hussain
Marizza
Djevojčica je preslatka…
koviljka
nemoze biti gluplje sa ovim scenariom koji produzava u nedogled sve dosad je upropasceno
ShAmy
Stvarno..Nemam vise rijeci za ovu seriju..Toliko mi se ogadila da..Stvarno su pretjerali..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!