Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 28.06.2014,Briejs krivi Rasiku

Briejs krivi RasikuBriejs krivi Rasiku

Epizoda pocinje kako sudija kaze Viveku da cekaju jos 1 minut svedoka I nista vise od toga.Svi cekaju svedoka da dodje. Anandi dolazi u sud sa Narendrinim prijateljem Anilom .Rasika biva sokirana videvsi ga.A mu klima glavom da udje. Vivek kaze sudu da je njegov sledecci svedok Narendrin drug iz detinjstva Anil koji je došao iz Dubaija.R advokat koja je njegova veza sa ovim slucajem.

V kaze N je pre smrtri rekao sokirajucu istinu Anilu,a on ce nam je sada reci svima.Anil govori sudu da je uvece dobio poziv od N.Narenda mu je rekao da je pogresio,da je zatekao Rasiku I njenog bivseg sefa u spavacoj sobi I da je bio sokiran.On je saznao za njene odnose sa drugima.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Narendini roditelji gledaju u Rasiku.Vivek daje tel.zapise briojeva tel.koje je Neranda zvao I kao dokaz pokazuje Anilov broj koji je poslednji biran sa njegovog broja.Anil kaze da mu se N izvinuo,jwer ni njemu nije verovao kada mu je pricao da mu se Rasika htela pribliziti.Anil kaze da je R zena bez karaktera.Rasika lazno place.Anil nastavlja,N se stidio sto je okrivio Siva.Ja sam mu savetovao da treba da mu se izvine.Anil kaze da Rasika laze I da je njegov prijatelj doziveo jezivu smrt.On trazi od suda da se rigorozno kazni zlocinac.

V mu kaze da sedi I poziva sledeceg svedoka,N majku,Susmaju.On je pita da li ona zaista misli da joj se sin ubio.Narenda se sam zapalio,a zatim usao u Sivovuu kancelariju,da li mislite da je to moguce ?Sushima kaze ne,govori da se N plasio vatre I macovanja od svog detinjstva.Ona kaze da on to nije mogao da uradi.Ona place.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Nastavak na sledecoj strani

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

13 Komentar(a)

  • radici

    Epizodu sam odgledala i procitala prevod.
    Ko je prevodio sve pohvale od mene,bas nam je detaljno prevedeno i sve je jasno da ne moze jasnije.
    Krivci dolijalali pravda zadovoljena,na kraju pali zagrljaji ,slatki su mi bili AN I SH
    Babe ,babe su genijalne Kaljani u NAJAVI okupa “priju” i krivu i duznu nasmijala sam se do suza
    Toliko od mene

  • strelica

    Sudjenje se zavrsilo. Dokazi su isplivali na povrsini jedan po jedan.
    U najavi okrsaj kod OK korala izmedju Babe i Baba-tetke. hahahaha E to ce biti interesantno. Nije Anandi za dzabe poslala Baba-tetku u Dzaitser “na lecenje”. 😀

  • Lelita

    Konacno sudjenje je zavrseno.Kraj jedne drame i pocetak druge,a sta bi drugo pisci i prikazali,kada nista drugo i ne znaju.Logicno je bilo da po svedoka odu i dovedu ga u sudnicu ili Alok ili Anup,ali oni bi u tom slucaju bili svemoguci *spasioci*.Takodje,logicno je da se baba-tetka leci u gradu u mnoog bolje opremljenim klinikama,a ne u selu.Izabrali su potpuno apsurdan nacin upoznavanja baba-tetke sa Singovima.Uostalom,u ovoj seriji vec odavno nema logike.

  • VERICA

    Sto mi je milo! Em drago!
    Kao da su mene pitali, a nisu, okoncana farsa od sudjenja me obradovala.

    Bas kako sam i pretpostavljala, nas lepi decko, odmah se *prihvatio* svoje lepe zenice, onako muski, pa ocekujem da onaj nestasni krevet od prethodne epizode (e Neno, Neno vraze jedan), samo mi dade povoda da zamisljam scene koje su bile, al` koje ce biti kad` se vrate kuci????????? Mmmmmmmm!
    Rasika dobi po zasluzi, kao i onaj njen svalercic nezasluzenog ucestvovanja u seriji (ne pokaza nista) sem brkova, i dobre volje da zadavi dojucerasnju saradnicu u zlocinu i naravno *opa-cupa* zenu u krevetu. Fujjj.
    Lep docek u Dzatlasaru!
    Dadisa se uvek nadje u poslu kada se najavljuje (bura u nocnoj posudi), te onu Baba-tetku, bas doceka dobrodoslicom.

    Da je bilo i nesto konkretnije u onoj kofi, ja ne bih imala nista protiv.!

    Misleci na onaj polomljeni krevet i moguce scene, posto vidim otopljenje u privatnim odnosima, izmedju Pametnice i dozvanog pameti Kolektora, pozzz svim odanim prijateljima serije.

    • radici

      Verice , dobro ti je pala na pamet nocna posuda ,meni je ovaj insert bio jedan od boljih u citavom serijalalu , a posebno faca Kaljani mi je ostala u sjecanju u momenta kad je saznala koga je pljusnula prljavom vodom

    • VERICA

      Imam oci i naocari! Al` ne verujem duplom pogledu!!!!!!
      Pa to se oni od milja drze za mali prst (k`o Roli i Sid)!!!!
      Sto su slatki, kao da se zabavljaju. Odusevili su me! Al` se Shiv uprebodobio!
      To je onaj krevet imao uticaja! Eto, jos tu su poceli, a sta ce tek biti kod kuce? Mogu samo da zamisljam!!!!!
      Otisla i ona vestica, Baba-tetka, da je Kaljani oduci od turanja nosa tamo gde mu nije mesto!!!!!

      • radici

        Bas fina podrska Anandi Sivu onako potajno da se ne primijeti, prvo jedan mali prst pa posle i do malog,to nisam primjetila na snimku..Moracu potvrditi gradivo ,.hocu reci jos jedan put malo zeaknuti epizodu

  • michel

    zna Anandi zasto je poslala baba-tetku u DZatstar….tamo su ljudi pametni i mudri pogotovo dadisa….ona ce nju dovesti u red, ne sumnjam ja ni malo…..a ova dva zla se gotovo potukla u sudnici….

  • michel

    VERICE….nisam primetila to sa malim prstom, zagolicala si mi mastu, moracu ponovo da pogledam epizodu…..ustvari evo videla sam sada na ovim fotkama, ona drzi ruku na njegovom kolenu i drze se za mali prst……….deluje simpaticno, verovatno deo scenarija, ne verujem da bih sebi to dozvolili, ipak se vidi i to dobro….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!