Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 28.06.2014,Briejs krivi Rasiku

V kaze sudu da je N imao fobiju od vatre I pita kako bi se onda spalio.V zatim poziva B vozaca.Vozac kaze da je tog dana on imao Slobodan dan I da kada je sutra dosao na posao,B mu rekao da ocisti auto,jer se osecao benzin.

Vivek zove B za svedoka.Pita ga zasto je prevozio gorivo tog dana.B kaze za kucu,uzeo je da precisti motor.V kaze da razume,ali zasto hje platio 1000 rupija za 5 l benzina.B \je sokiran.

V poziva Dinesha,koji je prodao gorivo Brijesu.Dinesh kazer da je kupio u njegovoj radsnji I platio 1000 rupija.V pita B kako je ubio Narandu I da li mu je neko pomogao u tome.Rasikin advokat ga prekida.V kaze ubili ste ga a bi ste sakrili istinu,,ali mi imamo snimke iz kolektorove kancelarije.B je sokiran I napet.V rtrazi od njega da govori istinu.Brijes kaze samo sam dao svoja kola Rasiki nisam znao sta ce ona da uradi.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Rasika ustaje I kaze bio je sa mnom u mojoj kuci kada smo napali Narandu.Svi su sokirani.Rasika shvata da je sama priznala svoj zlocin.B kaze ona je luda I laze.R mu prilazi I kaze da je njegova ideja bila da bi Siva okrivili.Rasika I Brejs jedno drugo hvataju za vrat.Vivek pita Rasiku da detaljno isprica istinu.Rasika odlazi kao svedok.Kaze da je zelela da se priblizi Siv,ali je on odbio.Prikazuju se flesbekovi.Ona kaze dag a je zatim optuzila za zlostavljanje.

N je zvao mediji I ja sam im rekla da me je Siv zlostavljao.Jednog dana je N cuo moj razgovor sa B.Narenda nije bio spreman da tako nesto cuje.Morali smo nekako dag a zaustavimo I zato smog a ubili.Flesbek se prikazuje kako ga spaljuju.V kaze sudu da on vise ne zeli nikoga da ispituje.On kaze podnecu tuzbu protiv Rasike jer je klevetala neduznog coveka.

Sudija kaze,nakon saslusanja svedoka I nakon sto je Rasika prihvatila svoj zlocin,ovaj sud otpusta Siva sa postovvanjem I naredjuje policiji da uhapse Brejsa I Rasiku.Siv grli majku.Narendini roditelji odlaze.Ira kaze,znala sam d ace moj sin dokazati svoju nevinost.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledacete//A razgovara sa K I govori joj da Subhadru boli noga I da ce doci na tretmane u Dzatlasaru.K kaze Geni da Sivova baba dolazi I pita Makana da sredi sobu.K greskom prska vodom Subhadru.Subhadra je ljuta I predstavlja se kao Sivova baba.

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

13 Komentar(a)

  • radici

    Epizodu sam odgledala i procitala prevod.
    Ko je prevodio sve pohvale od mene,bas nam je detaljno prevedeno i sve je jasno da ne moze jasnije.
    Krivci dolijalali pravda zadovoljena,na kraju pali zagrljaji ,slatki su mi bili AN I SH
    Babe ,babe su genijalne Kaljani u NAJAVI okupa “priju” i krivu i duznu nasmijala sam se do suza
    Toliko od mene

  • strelica

    Sudjenje se zavrsilo. Dokazi su isplivali na povrsini jedan po jedan.
    U najavi okrsaj kod OK korala izmedju Babe i Baba-tetke. hahahaha E to ce biti interesantno. Nije Anandi za dzabe poslala Baba-tetku u Dzaitser “na lecenje”. 😀

  • Lelita

    Konacno sudjenje je zavrseno.Kraj jedne drame i pocetak druge,a sta bi drugo pisci i prikazali,kada nista drugo i ne znaju.Logicno je bilo da po svedoka odu i dovedu ga u sudnicu ili Alok ili Anup,ali oni bi u tom slucaju bili svemoguci *spasioci*.Takodje,logicno je da se baba-tetka leci u gradu u mnoog bolje opremljenim klinikama,a ne u selu.Izabrali su potpuno apsurdan nacin upoznavanja baba-tetke sa Singovima.Uostalom,u ovoj seriji vec odavno nema logike.

  • VERICA

    Sto mi je milo! Em drago!
    Kao da su mene pitali, a nisu, okoncana farsa od sudjenja me obradovala.

    Bas kako sam i pretpostavljala, nas lepi decko, odmah se *prihvatio* svoje lepe zenice, onako muski, pa ocekujem da onaj nestasni krevet od prethodne epizode (e Neno, Neno vraze jedan), samo mi dade povoda da zamisljam scene koje su bile, al` koje ce biti kad` se vrate kuci????????? Mmmmmmmm!
    Rasika dobi po zasluzi, kao i onaj njen svalercic nezasluzenog ucestvovanja u seriji (ne pokaza nista) sem brkova, i dobre volje da zadavi dojucerasnju saradnicu u zlocinu i naravno *opa-cupa* zenu u krevetu. Fujjj.
    Lep docek u Dzatlasaru!
    Dadisa se uvek nadje u poslu kada se najavljuje (bura u nocnoj posudi), te onu Baba-tetku, bas doceka dobrodoslicom.

    Da je bilo i nesto konkretnije u onoj kofi, ja ne bih imala nista protiv.!

    Misleci na onaj polomljeni krevet i moguce scene, posto vidim otopljenje u privatnim odnosima, izmedju Pametnice i dozvanog pameti Kolektora, pozzz svim odanim prijateljima serije.

    • radici

      Verice , dobro ti je pala na pamet nocna posuda ,meni je ovaj insert bio jedan od boljih u citavom serijalalu , a posebno faca Kaljani mi je ostala u sjecanju u momenta kad je saznala koga je pljusnula prljavom vodom

    • VERICA

      Imam oci i naocari! Al` ne verujem duplom pogledu!!!!!!
      Pa to se oni od milja drze za mali prst (k`o Roli i Sid)!!!!
      Sto su slatki, kao da se zabavljaju. Odusevili su me! Al` se Shiv uprebodobio!
      To je onaj krevet imao uticaja! Eto, jos tu su poceli, a sta ce tek biti kod kuce? Mogu samo da zamisljam!!!!!
      Otisla i ona vestica, Baba-tetka, da je Kaljani oduci od turanja nosa tamo gde mu nije mesto!!!!!

      • radici

        Bas fina podrska Anandi Sivu onako potajno da se ne primijeti, prvo jedan mali prst pa posle i do malog,to nisam primjetila na snimku..Moracu potvrditi gradivo ,.hocu reci jos jedan put malo zeaknuti epizodu

  • michel

    zna Anandi zasto je poslala baba-tetku u DZatstar….tamo su ljudi pametni i mudri pogotovo dadisa….ona ce nju dovesti u red, ne sumnjam ja ni malo…..a ova dva zla se gotovo potukla u sudnici….

  • michel

    VERICE….nisam primetila to sa malim prstom, zagolicala si mi mastu, moracu ponovo da pogledam epizodu…..ustvari evo videla sam sada na ovim fotkama, ona drzi ruku na njegovom kolenu i drze se za mali prst……….deluje simpaticno, verovatno deo scenarija, ne verujem da bih sebi to dozvolili, ipak se vidi i to dobro….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!