Akaš ne veruje Ekadiš da Ambika spletkari!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 311. ep.) 04.02.2014. – Akaš ne veruje Ekadiš da Ambika spletkari!

Lepotice u crvenom - Tina i Sreejita na setu
Lepotice u crvenom – Tina i Sreejita na setu

On zove nekoga.

Miti, Akaš i Mukta izlaze ispred kapije kako bi krenuli na zabavu. Devojke su prelepe u crvenim haljinama. Miti pita Muktu zar nije rekla da ne želi da vidi tugu na njenom licu. Neka se nasmeši. Mukta kaže da ne zna ko je urekao njihovu ljubav. Ne ide joj se na zabavu, ali šta može, mora zbog posla. Miti joj kaže da niko nije urekao njihovu ljubav. Svako prolazi kroz dobre i loše faze u životu, a vreme leči sve. Neka zaboravi to sada, važno je da prisustvuje zabavi. Mora se pojaviti tamo s velikim osmehom na licu. Jedva čeka da vidi kako je njena sestra sve organizovala. To je veliki dan u njenom životu, neka se razveseli. Mukta se nasmeši i klimne glavom. Akaš ih zove da krenu. Sedaju u kola. U tom trenutku se pred kuću zaustavi Nani, doziva Muktu, ali je ova već ušla u kola i ne čuje je. Nani kaže kako su njene sumnje bile tačne, Mukta je kod Miti. Zato je “onaj prosjak” prebledeo kad ju je video (Nani). Lagao ju je da je Mukta otišla kod lekara. Izgleda da su počeli da se svađaju.

U sledećoj:
U sledećoj: Mukta predstavlja Maju (lik iz serije “Bani”, jer je sledeća epizoda “Odbačene” epizoda “Mahasangam”. To znači da će epizoda biti pomešana likovima iz dve serije.) Parmet čuje to ime i zaintrigiran je. Bani/Maja ulazi s maskom na licu. Mukta čežnjivo posmatra Bani/Maju i Parmeta kako igraju. Misli kako bi volela da je Višnu tu. U tom trenutku vidimo njega kako radi kao konobar. Prolazi pored Akaša, ali se ne vide. Mukta je iza njegovih leđa.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

 

OSTALE EPIZODE MOŽETE NAĆI U NAŠOJ ARHIVI (OBRATITE PAŽNJU NA BR. STRANICA PRI DNU): http://turske-serije.net/category/indijske-serije/odbacena-serija/page/31/

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

 

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

9 Komentar(a)

  • Lana

    Da li to Vishnu radi kao konobar na zabavi koju je organizovala Mukta? Ako je tako,biće frke..Ne znam,meni su oni sve to opet zapetljali da bi produžili seriju..Sad Ratoreova prošlost,pa Ambika,samo nešto novo dodaju,a ne završavaju staro..Ne znamo ni da li se Tapasja razvela,ni gde je,Ratore kao da odustaje od nje,ili kad ona sazna za sve to,opet će da ga napusti,tako da će se sve ovo završiti jednog decembra.Pozdrav Tempesta draga,šta ima?Pozdrav i ostalima:)

    • Tempesta

      Da, da, radi kao konobar na toj zabavi. A ko je to drugi mogao da sredi nego ljigavi Juvradj. Cine sve samo da bi podigli rejting i da u martu imaju dobru gledanost pa da odluce da nastave dalje. Ja se nerviram i sve vicem glupa serija, glupa serija, ali vala, bilo bi mi zao da se zavrsi…
      Agarth potpuno nestao sa scene, sta bi s njim, boga pitaj.

      Nema nista, Lanuska, sve po starom. Dajem malo privatne casove i tako. Je l’ te slusaju deca u skoli? 🙂

      • Lana

        E pa i meni bi bilo drago da je Mukta u ono vreme kad ju je Juvi voleo ostala sa njim.Ali kako to biva,Juvi sad želi da joj se osveti,ljubav je zamenio mržnjom,a i scenaristi su mislili na nani,morala je i ona malo da se nervira,pa udadoše Muktu za Vishnua(bez bogatstva i para),od dobre i pametne Iče dobismo umišljenog Juvija i naivnu Miti,ma mislili su da svako od odraslih dobije po zasluzi..
        E Tempesta draga,pa koje dete sluša,naročito posle raspusta..Ništa ne uče,niko nije pročitao lektiru,a samo kukaju,učiteljice ne kontrolni,ne domaći,al sad je dosta,moram da ih dovedem u red.Kad dodje proleće od učenja ništa:)),pa prolećni raspust i onda dovidjenja…Ima i odlične dece,vredne,radne,al u manjini,a izgleda da je počeo i pred pubertet,mislim,znaš kako je zanimljivo….Pozdrav.

  • ana

    Meni su Juvradj i Mukta bili jako slatki na početku. Bilo bi lepo kada bi se on popravio i bio sa Muktom na kraju. Ovaj Visnu me nervira, samo se zali na pare.

    • Tempesta

      I meni, isto. Ali bezveze sta napravise od njegovog lika… Svima je do skoro drzao svakakva predavanja, a sebe ne gleda. On laze Muktu, a nju napada da ona njega laze. Drago mi je sto je iskusio kako je to kad te neko napada da lazes, a ti znas da nije tako. I sto se sad ne seti svoje drage uciteljice Ice i obecanja da ce sve da ucini za njenu porodicu? Jer ona je Muktu smatrala cerkom. Ponasa se prema Mukti kao tiranin…

  • sonja 89

    ne sme ratore da odustane od tapasje oni se vole i trebali bi producenti nešto da urade po pitanju njih i nije mi jasno dali je malvika živa ako stvarno jeste onda se nadam da će da se razvede od nje i da napokon bude sa tapasjom pošto su stvoreni jedno za drugo i nadam se da će da izabere tapasju

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!