Tapu govori Ratoreu da je Ambika živa!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 346.ep.) 28.03.2014. – Tapu govori Ratoreu da je Ambika živa!

Akaš vozi i razmišlja kako da spasi Miti za dva dana. Misli da li da moli i preklinje Čobija. Onaj isti čovek i dalje kači postere sa slikom svoje nestale žene. Krene izgubljeno da pređe ulicu i izleti pred Akaševa kola. Srećom, Akaš na vreme zakoči pa čovek nije ozbiljno povređen. Posteri se razlete. Čovek se savije da ih pokupi. Akaš brzo izađe iz auta, pita čoveka da li je dobro. Ovaj mu odgovori da se pita kako li je Sarika. Već nedelju dana pokušava da je pronađe. Akaš uzme postere sa haube i pruži ih čoveku. Međutim, mahinalno baci pogled na poster i primeti sat na ženinoj ruci.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Seti se da je takav sat video u kutiji za dokaze. Pita čoveka za taj sat. Ovaj mu odgovori da je to bio poklon. Akaš shvata da ni sat ni leš nisu pripadali Ambiki. Policija krije sat što znači da su svi oni umešani u to zajedno sa Čobijem. Ne zna šta da kaže čoveku, stavlja mu ruku na rame. Potom odlazi. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

8 Komentar(a)

  • soki

    TAPU I RATOR SU SE ZBLIZILI OVO SA MITI IH JE ZBLIZILO NJIHOVA LJUBAV NIJE PRESTALA NI POSLE TOLIKO GODINA ONI SE MNOGO VOLE BICE NA KRAJU SKUPA ONI SU PAR U SERIJI I MORAJU DA BUDU ZAJEDNO MITI CE DA IZADJE IZ ZATVORA I BICE OPET SA AKASEM AMBIKA I INSPEKTOR CE DA BUDU KAZNJENI

    • Tempesta

      I ja mislim, sad im porasla gledanost pa im se verovatno jos ne privodi kraju… A jos nisu uveli ni Malviku i taj famozni ljubavni trougao, jos nisu otkrili Juvradja, pa dok on postane dobar, pa dok Ambika postane dobra, pa dok se iskupe za svoja zlodela… Igranka bez prestanka.

      • Lana

        Odakle vam to da će Ambika i Juvi da budu dobri na kraju?Juvi ni u zatvoru nije naučio ništa na svojim greškama,Ambikin karakter od malih nogu loš,tako da…Tapu se promenila jer je bila dobra kao mala,a ovi teško..

  • Lana

    Sankrantu nema pomoći,ko je glup,ostaje glup..Volela bih da se A.i J.promene,ali mislim da je to teže..Ovi rešili da vešaju Miti za 2 dana,a kdžad treba da reše slučaj to nikad ne urade..Čobi je u tom zatvoru velika zverka,sve je to po njegovoj diktaturi,nadam se da će za dva dana i njegovoj vladavini doći kraj.Tamo su i sudije i advokati podmićeni od strane njega (Čobi),a ne policajci,jaka država.Misliš žena nema nikakva prava,a ono naše gl.junakinje tako vladaju,da muškarci ne smeju ni da pisnu,naročito u” Maloj nevesti”…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!