Odbačena (1 346.ep.) 28.03.2014. – Tapu govori Ratoreu da je Ambika živa!

Ispriča mu sve, kaže kako je Akaš video Ambiku i našao se sa njom. Mukta ju je takođe videla. Ona je živa. Naterala je Akaša da se razvede od Miti. Ratore je u šoku. Tapu ga grli i plače. Kaže mu da vodi računa o sebi, ona ga razume. Verovao mu neko ili ne, ona mu sigurno veruje. On nikada nije dopustio da se nešto loše dogodi, a tako će biti i u buduće. Advokatu treba dokaz, moli Ratorea da uradi nešto. Dobio je drugu šansu. Sigurna je da može naći Ambiku. On nekako klimne glavom. Tapu doda da će se videti uveče. Odlazi.
Ratore je ljut: “Daramvire Čobi!”

(NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






8 Komentar(a)
ENNA 82
koliko je ovaj sakrant glup nevjerovatno
Tempesta
Oo da….
soki
TAPU I RATOR SU SE ZBLIZILI OVO SA MITI IH JE ZBLIZILO NJIHOVA LJUBAV NIJE PRESTALA NI POSLE TOLIKO GODINA ONI SE MNOGO VOLE BICE NA KRAJU SKUPA ONI SU PAR U SERIJI I MORAJU DA BUDU ZAJEDNO MITI CE DA IZADJE IZ ZATVORA I BICE OPET SA AKASEM AMBIKA I INSPEKTOR CE DA BUDU KAZNJENI
ina
ma još će ovo dugo da traje izgleda.
Tempesta
I ja mislim, sad im porasla gledanost pa im se verovatno jos ne privodi kraju… A jos nisu uveli ni Malviku i taj famozni ljubavni trougao, jos nisu otkrili Juvradja, pa dok on postane dobar, pa dok Ambika postane dobra, pa dok se iskupe za svoja zlodela… Igranka bez prestanka.
Lana
Odakle vam to da će Ambika i Juvi da budu dobri na kraju?Juvi ni u zatvoru nije naučio ništa na svojim greškama,Ambikin karakter od malih nogu loš,tako da…Tapu se promenila jer je bila dobra kao mala,a ovi teško..
ina
mada mogu priznati da je serija urnebesna…. najbolja indijska, nema šta 😀
Lana
Sankrantu nema pomoći,ko je glup,ostaje glup..Volela bih da se A.i J.promene,ali mislim da je to teže..Ovi rešili da vešaju Miti za 2 dana,a kdžad treba da reše slučaj to nikad ne urade..Čobi je u tom zatvoru velika zverka,sve je to po njegovoj diktaturi,nadam se da će za dva dana i njegovoj vladavini doći kraj.Tamo su i sudije i advokati podmićeni od strane njega (Čobi),a ne policajci,jaka država.Misliš žena nema nikakva prava,a ono naše gl.junakinje tako vladaju,da muškarci ne smeju ni da pisnu,naročito u” Maloj nevesti”…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!