Bomba je aktivirana!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 459.ep.) 05.09.2014. – Bomba je aktivirana!

download (15)
Akaš uspe da izbije Asgaru pištolj iz ruke i nastavi da ga tuče (dobro ga je pretukao). Asgar padne pored okidača, uzme ga. Akaš se šokira. Asgar mu kaže da ide da spasi svoju zemlju i svoje ljude. Pritisne dugme. Miti shvati da je bomba aktivirana. Akaš zabrinuto pogleda ka ambasadi.

U sledećoj: Akaš je ušao u ambasadu i mahnito traži Miti. Ona ga ugleda i počne da razmišlja.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

14 Komentar(a)

  • Mila

    Mislim da si napravila grešku u prevodu. Napisala si Asgar umesto Ansari,u razgovoru Ašfaga i Ansarija.. kad mu Ašfag saopštava da su u opasnosti…

    • Tempesta

      U pravu si, hvala ti. Ispravih. Ne znam vise gde teram xD

      I znaci, drama jednostavno nije mogla da se zavrsi danas… Tako da moramo cekati ponedeljak (minimum).

      • Mila

        Hahaha,izludelo te ovo dramatizovanje…
        Dok se oni oproste od porodice,dok im zahvale za sve,dok se vrate u Indiju,ohoo, ima tu još dosta epizoda…

        • Tempesta

          Vala na glavu mi se popeli s tu dramu 😀

          Aa, pa jednu epi će da posvete isključivo opraštanju i zahvaljivanju 😀 Pih bre, baš će mi biti nekako žao, jeste da sam jedva čekala da odu više iz Pakistana, al opet…

          I gde ovaj Akaš nađe da gurne ovog skota baš na okidač….

          • Mila

            Da znaš,baš sam se nekako bila navikla,jedino mi je smetalo što su bili zapostavili ostale likove….
            Ma,kao u indijskoj seriji hahaha, Akaš je sve sam uspeo,tako naivno kao i sve uostalom.
            Ponekad mislim da se ova serija nikad neće naći u arhivi ovog sajta xD

      • sonja

        Ja od napetosti prevideh prevod sa cetvrte stranice , ti pises poslednju recenicu svi pocese mahnito da beze ja mahnito trazila cetvrtu str 😉
        S obzirom da si postavila onaj promo ajde da racunamo da je Akash vec deaktivirao bombu. S ovom izgleda izadje lako na kraj, pitam se kako ce sa bombom koja ih ceka kad se vrate u Indiju, ubitacan duo Ambika-Malvika. Ah , odmoru nikad kraja , Miti ako nije zatrudnela pre Pakistana, tesko da ce sad imati vremena . Jedino lepo je sto se nadam da ce ih Mukta sacekati taksijem na aerodromu 🙂

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!