“Živećeš samo u sećanjima na 7 godina zarobljeništva. Mislićeš o tome i plakaćeš… Plakati… A ja ću otići! Ti odluči, samo brzo. Vreme ti ističe…” Vivan kaže da će kasnije ubiti tu osobu tim pištoljem i prekida poziv besno. U mislima je i ne zna šta da radi… Mora da se osveti po svaku cenu. Surađ se vraća kući. Imli kaže u sebi da će drama da krene kada mu Čakor sve ispriča, posmatra ih iz prikrajka. Surađ pogleda uplakanu Čakor i pita je šta se desilo. Čakor ga pita besno gde je bio, kuda je otišao. Imli gleda to i kaže u sebi da Čakor treba da viče i plače, ali je tako mirna sada. Šta ne valja? Čakor kaže Arčani da ide i donese vode Surađu i njoj. Imli donosi vodu. Surađ vidi da je prozor polomljen u kupatilu, pa pita šta je bilo. Pogleda u Čakor. Čakor odgovara (slaže ga): ,,Ništa. Ne brini o tome… Kupala sam se, pa sam se onda okliznula slučajno i slomila staklo. Dobro sam, ne brini…” Surađ je grli brižno i pita da li se povredila (ozledila), da li je dobro. Čakor potvrdi da je dobro, neka ne brine; nasmeje se. Oni se grle i pomire. Muzika je u pozadini…. Surađ je pita šta misli o tome da izađu na večeru, hteo je da je malo obraduje. Čakor se složi i pita hoće li i Vivan poći s njima. Vivan prihvata, doći će.
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!