Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno Siroče (512. ep.) 04.05.2016. – Tina pravi Čakor ljubomornom!

u haveliju 2Imli sedi i pravi buket ruza.Chagan dolazi tu i zabrinut je videvsi da se ona povredila na trn.Ona ga pita da ne brine za nju,moze podneti jos bola.On potvrdi.Suraj joj placa za bol.Ona ga pita da ide.On kaze da ima srce i ne moze gledati tudji bol,nije kao Suraj koji povredjuje ostale.Imli veli da zna sve.On potvrdi,ne zna razliku izmedju prave ljubav i lazne.Imli govori da zna da ce Tina odbiti Suraja,ona(Imli) mora biti sa njim kada se njegovo srce slomi,mozda ce je vise ceniti onda.On kaze da ide ali ce poneti trn sa sobom kao poklon sa njene strane.Ona ga pita da uzme ruzu.On veli da nema potrebe,ruza umire a trn ne.

Vivaan prica sa radnicima i pita ih cuvaju novac u transportu.Suraj tapse i vredja ga govoreci da je zavisnik od droge postao biznismen.Da li je to njegova pamet ili plan?Vivaan govori da ce uraditi sve sto mu Bhaiya ji kaze.Suraj kaze da mu je Bhaiya ji rekao da ga drzi na oku.Mora znati kako ce se macka pretvoriti u tigra.Vivaan odgovori.Tina dolazi tu.Imli daje buket Suraju i sakrije se
videvsi Tinu.Suraj je pozdravi.Imli se smeje i prolazi pored njega.Odlazi do Vivaana.Suraj je sokiran i ljut.Imli se smeje.Vivaan pita Tinu sta radi tu.Tina veli da je dosla da ga vidi i odvede ga.On govori da ima posla.Ona kaze da moze raditi kasniju,neka joj pokaze Aazaadgunj,cula je da ima predivnih dzungla.Vivaan govori da ne moze doci.Tina govori da zna da mu je Chakor slomila srce,nije
dosla da ga simpatise,ima slobodnog vremena i nema drugog prijatelja osim njega,pa je mislila…Neka je odvede na tri sata i posle vrati u kamp.Vivaan se slozi i kaze da ce ispuniti duznost prijatelja.Ona mu zahvali i zagrli ga.Suraj besni.Tina i Vivaan odlaze.Imli je drago.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Chakor vidi Vivaana i kaze da ce mu reci o problemu sa obucom.Ona oblaci patike i ustaje da ga vidi.Sokira se videvsi Tinu.Tina se smeje i zahvali mu.Veli da je on lep momak,zabavno joj je sa njim.On veli da je cak i njemu lepo sa njom.Tina ga poljubi u obraz i oni  se smeju.Chakor gleda.Tina pravi Chakor ljubomornom.

Najava:Chakor trci noseci patike.Rathod kaze da je zakasnila za 15 sekundi.Neka vezba maraton sledece godine.Chakor vidi svoje patike unistene.Kusum i Tina se smeju.Chakor kaze da ne mogu unistiti njen duh,Tina se boji da ce ona pobediti.Smeje se.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.

20 Komentar(a)

  • jasna kesic

    Ova prica ide po mom u sasvim pogresnom smeru i uopste mi se ne svidja,Izgleda da i scenaristi ne znaju sta da rade pa malo eksperimentisu sa pricom,Kako do sad se moglo takmiciti bos a odjednom mora imati patike,Vivaaan kao pravi poslovni covek,odelo laptop i stece karijeru,a do juce nije znao maltene da ukljuci i tv,Gluposti same,Imli sta reci za zaljubljenu tuku bas je tuka nevidjena,Ko pseto trci na svaku Surajovu komandu boze dragi kako se ponizava,A Cakori i ona ne zna da li bi pis…ili k…. stvarno Da li joj se svidja Vivaan ili ne,

    • helena

      Jaco serija, ide skrozm drugcijim tokom, ja vise nzm ko za kim trci, dok je besneo Suraj besnela sam i ja ali iz drugog razloga, jer je sve nejasno, zbrzgano, nista ne razumem, samo neki propusti, stavise ne bi me cudilo, da sad skroz promase, Vivaan se promenio za par sati, doziveo mladic transformaciju, nemam reci ni za Imli ona juri Suraja on Tinu, Tina Vivaana da se sveti Cakori a ona izgubljena pred maraton, ni Cag nema srece.

        • helena

          Aha, pa da , posto vidim da su ti nekem sajtovke vec dale savet, ja necu dodati,samo mi reci hoces li u skorasnjim epizodama, da napises pocetak Naslednika.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Imaš u komentaru Pandore poĉetak.
            Naziv priče je promenjen u ” Zajedno”.

    • jasna kesic

      Joj Mah mogu li da ti kazem nesto a da se ne naljutis,Jako mi se svidja Pandora i ranije sam ti rekla ali ako hoces mali savet dobronameran svakako ,Dina ti je sugeerisala na opise mozda kazem. mozda bi mogla da ubacis malo opisa ,jer imas dosta dijaloga a sasvim malo opisa,Molim te izvini unapred jer nije moje da se petljam u tvoje pisanje,Samo bi bilo slikovitije to sve, Recimo scena sa narukvicama da si opisala kako te narukvice vise na standu i kao razlicite boje i tako to ,Imas moju punu podrsku ako ti to nesto znaci a ako zelis i da usvojis neki savet to jos bolje,Pozdrav.

      • Mahpeyker Kosem Sultan

        Znam i sad se trudim to raditi na priči “Zajedno”.Novi naziv za naslednike.
        Tu seriju ċu emitovati tek kad je celu smislim i uredim.

        Ja ranije nisam opisivala jer sam mislila da je to ljudima dosadno.

        Ove epizode su sad takve kakve su ,već su emitovane na profilu i ne mogu ih menjati.Ipak ja ću se truditi za ubuduće.

        Znaš kako na FB ti komentarišu radnju ili jednostavno napišu : “Super”.Niko ti ne sugeriše ni na šta.
        Onda sam dobila savet da ubacim unutarnje emocije i osećanja i krenula sam.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Čak sam i jako zahvalna.
            Znam razlikovati dobronameran savet i uvredu.

          • jasna kesic

            Normalno da treba da znas u ovom svetu prevare i lazi najbolje je nauciti sta valja a sta ne,ko ti je prijatelj a ko se pretvara da je to isto

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Pa recimo da mi je jedan lik jednostavno poručio da se manem pisanja priča jer sam glupa za to.Ja to nisam mogla shvatiti kao savet.
            Ovo što pišete ti i Dina svakako mogu.

          • jasna kesic

            tog posalji u …..samo ti treba fabula dobra i malo a ne previse opisa i to ce liciti na nesto bas dobro.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            E poslaću u Pandori (komentar)početak “Zajedno”.
            Čisto da vas pitam da l’ sam dobro počela.
            Devojka je Sana Makbul (Lavanja Ipkknd).

          • jasna kesic

            Evo ti jos jedan savet koji mozes iskoristiti odmah i tako primeniti pogledaj prevod Tempeste kako ona svodi i opise i dijaloge na minimum a opet sve kaze,razumes zar ne,

  • Selim :D

    Hahha. Jasna koliko sam ja primetio Cakor je jako ljubomorna kada pukne zgromice Tinu. E a sto je glupo ovo sto moraju nositi obucu. A to je Tinin tata sredio.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!