Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno Siroče (522. ep.) 18.05.2016. – Čakor je dovedena u džunglu!

u kampu 3Chakor kaze da mora ici na prijavu a zaglavljena je tu.Pokusa da isece konopac i moli se pomoc.Misli kako ne moze trositi vreme,mora stici u kamp.Uspe da isece konopac.

Svi izjave da je Tina kriva za Chakorin nestanak.Tina govori da nije nista uradila.Kusum je brani i kaze da garantuje da Tina ne zna nista.Tripti veli da su obe uradile to.Kusum je grdi.Rathod im govori da se ne svadjaju.Chakor je bila u selu i pokazuje pismo od Chakor gde je napisala da ide u Aazaadgunj.
Tripti:”Chakor bi trebala biti ovde,zadnji je dan prijave.”
Kusum:”Polomila je nogu,mogla je otici po pomoc.”
Rathod ih pita da popune formulare a ne da se svadjaju.Tripti se nada da ce Chakor doci pre prijave.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Chakor trci u dzungli ali ne nalazi put do kampa.Govori da nema puta odatle.Ima samo nekoliko sati do prijave.Ne moze se takmiciti u maratonu,sta da radi?Ne zna gde je i koliko daleko je kamp.

Najava:Chakor trci na ulici.Rathod kaze da je to bila zadnja prijava,sada je sve gotovo.Chakor place i moli majku da joj oprosti ucinila je da Aazaadgunj ponovo sagne glavu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.

12 Komentar(a)

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!