Odbačeno siroče (596. ep.) 26.08.2016. – Chakor prati Ragini, Imli kaže Suraju da ga više ne voli!
Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno siroče (596. ep.) 26.08.2016. – Chakor prati Ragini, Imli kaže Suraju da ga više ne voli!

1Chakor prati Ragini, Imli kaže Suraju da ga više ne voli!

Prevod: Vivi

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Epizoda počinje sa Kasturi koja daje sari Imli. Pita je da da drugi sari Chakor. Imli veli da hoće, zna da joj nedostaje (Chakor Kasturi), zašto joj ne oprosti onda. Kasturi govori da je kasno, sledeći put ona (Imli) može sresti Bhuvana, neka bude oprezna i ode. Imli veli da će se brzo vratiti, pita je da je blagoslovi, želi njene blagoslove da bi joj život bolje tekao. Kasturi želi svu Imlinu tugu, a da ona (Imli) dobije sreću. Imli plače i grli Kasturi. Tejaswini govori Chakor da je ona (Chakor) zaradila novac za Suraja, zadovoljna je njome, pa joj dale poklon. Pokazuje prsten i stavlja ga Chakor. Sluga pita da li je pravi prsten ili lažni. Ranjana veli sa kada je Tejaswini lažna, kako će prsten biti pravi. Tejaswini grdi slugu i pošalje je da radi. Sluga prođe pored i vidi da Bhaiya ji-eva slika pada. Tejaswini grdi slugu. Chakor popravi sliku i uzima vijenac. Ragini je zaustavi, veli da je taj vijenac podsjeća da ga nikada neće vidjeti. Tejaswini tjera Ragini. Ragini vrli da je tata živ. Chakor je šokirana. Ragini doda: ” U mom srcu…” Dobije poziv. Chakor je pita da se javi. Ragini laže o prijatelju i ode. Bhaiya ji priča sa Ragini preko telefona. Chakor pokušava da čuje, krije se. Ragini ode. Chakor se pita sa kimje Ragini pričala, da li ide u Sitaput zatvor, mora to saznati. Suraj se prisjeća Imli i pomisli da popriča sa njom. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

32 Komentar(a)

    • Mahpeyker Kosem Sultan

      Na IF pišu da će Imli i Vivan plesati na nekoj proslavi. Surađ će ih videti i tražiće od Čakor da pleše sa njim.

        • Mahpeyker Kosem Sultan

          Još kako ga je vukla u bračni krevet…Samo da se nešto desi onom divanu… Najveći negativac u seriji !

          Je l’ bi ti mogla ubaciti još jednu Pandoru?

          • Nina

            Bas vala ko jos stavlja sofu u sobu mladog para. Pa sta sad da se razdvoje kada se posvadjaju? Ne ide to tako, strasno.

            Mogu, posalji odmah slobodno.

          • helena

            E vala to jedva čekam a tek onon kad se Čakori brine o Surađu, nisam bila tu par dana pa nisam baš u toku jel ima nešto novo ovako u vezi serije???

          • helena

            Znači bukvalno smo iste, ja sam samo načula za neku zabavu gde će naši omiljeni parovi plesati, a na forumi sve više komentarišu da od povratka starih partoa nema ništa…

    • Lunci98

      Imli ce da prizna Cakor i Vivanu da voli Vivana ili Suradja.
      Imli je priznala Suradju da ga vise ne voli.
      SuKor je zakon. ❤❤❤

  • Nina

    Drashti Dhami i njen tim D pobedili su na takmicenju CNN18 koje je organizovano za bolesnu decu,njihovu hranu i obrazovanje. Pobedili su tim A Baruna Sobtija u finalu. Cestitam DD i verno sam glasala prvo za Vivija a onda i za nju i njen tim gde je i moj Varun. Cestitke.

    • Sinderella

      Ooo Nina, pa dobro nam došla opet na sajt. Nadam se da si se lepo provela. Nedostajala si, kao i tvoji prevodi.
      Pozdrav!
      Inače, baš mi je drago zbog Drašti, nisam glasala za nikoga, ali sam za nju navijala.

      • Nina

        Hvala mnogo Sindić. Sve je prošlo u najboljem redu. Spremna sam nastaviti dalje sa obavezama. Očekujem te danas na Šakti na prvoj epizodi. Ako stigneš i na OS biće mi drago jer znam da puno radiš.
        Ja sam za nju i Vivija. Ona je meni preslatka skroz.

        • Sinderella

          Verovatno da ću biti na Šakti, glasala sam za nju. Konačno da je na anketi pobedila serija za koju sam glasala. 😀
          Što se OS tiče, trenutna radnja mi mnogo konfuzna. Imli voli Vivana, Suraj Imli. Ni scenaristi samo ne znaju šta žele. Mada, više nadam imam za SuKor, jer kad su ImVan scene, obavezno puste neku pesmu u pozadini.
          Meni je Drašti omiljena imdijska glumica uz Sreejitu i Pallavi, i ne slažem se sa nekima da ona nema talenat. Glumila je više uloga, i u svakoj se savršeno snašla, a pogotovo u Madhubali.

          • Nina

            Biće danas Shakti, čim završim OS imam još da slikam prvu epizodu, tekst sam već uradila. I meni je drago, većinom sam glasala za neku drugu seriju a ono bila sasvim treća.
            Sve je to konfuzno, moja Sindi. Imli voli Vivaana to je sigurno, imaju oni šanse ili možda samo komplikuju da bi opet vratili stare parove. Za sada im ide dobro, velika gledanost.
            Drašti je divna, ja zaista ne mogu da se odlučim ali mi je tu u top 5. Najviše volim moju Helly i Sonal pa tek onda ostale tri, za njih nemam neki red.

          • Sinderella

            Ti si prevela prvu epi Šakti? Koliko vam beži Indija? Mada, stići ćete svakako, u to ne sumnjam.
            Ako žele vratiti stare parove, ne razumem koja je bila potreba da se Imli zaljubi u Vivana, pa još sve ono scene između njih a u pozadini puste neku pesmu.
            Ja sam Drašti zavolela zbog Madhubale, Madhubala je bila prva serija koju sam pratila.

          • mirsada

            Sindi, DD snima novu seriju, sledeće sedmice dolazi sa timom u Austriju gdje će snimati neke scene, ali neznam tačno gdje.

          • Sinderella

            Pročitala sam negde da snima novu seriju, samo ne znam kako će se zvati serija i na kom kanalu će se prikazivati. Dolaze u Austriju, znači. Epa super, koliko znam i ti živiš u Austriji, ako me sećanje dobro služi. Ako je u još nekom obližnjem gradu, taman možeš da skokneš 😀
            Pozdrav!

          • Nina

            Da, pomazem adminki zajedno sa Mayom da sto pre stignemo jer kasnimo 60+ epizoda. Bice negde oko 2-3 epizoda posto sada idem.
            Ja sam prvu pratila MN, Odbacenu pa Bandini. Madhubalu nekako posle. Steta sto su je ukinuli sa Happy-ja taman sam htela da se podsetim svega.

          • Sinderella

            Najviše me izritira kad neku seriju tako ukinu…
            Sećam se kako su me iznervirali kad su mi Charmed ukinuli sa Prve ranije, doduše sad opet ima, i ni sama ne znam po koji put gledam jedne te iste epizode.

          • helena

            Pa ko se to nama vratio. Sindi moja drago mi je što si opet tu. Kada god imaš vremena biće lepo ako svratiš, kako god samo da si dobro.

          • Sinderella

            Dobro sam. Veruj mi šokirala sam, a baš i ne želim da kažem razlog na sajtu, dobro je da me je Tempić razumela, te je sve sada u redu.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!