Odbačeno siroče (596. ep.) 26.08.2016. – Chakor prati Ragini, Imli kaže Suraju da ga više ne voli!

Ugleda tetovažu sa Surajevim imenom i prisjeti se njihovih trenutaka. Veli da bi trebala da zaboravi sve uspomene. Nije slaba, obrisaće Surajevo ime, onda Suraj neće imati prava na nju i dijete. Stavi ruku iznad svijeće i vrisne bolno. Izgori ruku da izbriše zadnje tragove od Suraja, sigurna je da je sada ostavila Suraja iza sebe, može nastaviti dalje sa djetetom, Vivaanova je sada tijelom, srcem i dušom. Seljani pitaju Ragini o radu fabrike. Ragini veli da nrma sada vremena, vidjeće ih kasnije, u žurbi je. Chakor je gleda, odluči da je prati. Suraj stiže kući. Imli veli da ga je tražila, bacila je sladoled koji je donio, izvinjava mu se, loše se osjeća. Suraj se smije, veli da je u redu, zna da je ljuta na njega pa je došao da priča sa njom. Imli ga pita da je pusti da kaže, mnogo je povrijedio i oprostila mu je, nema više gorčine prema njemu u svom srcu, oslobađa ga od sebe. Suraj kaže da zna da je ljuta i da mu je oprostila, ali on ne želi slobodu, on želi…Uhvati je za ruke i ona vrisne. On je pita šta se dogodilo, imala je tetovažu sa njegovim imenom tu. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






32 Komentar(a)
Tina S.
Možda se u toj tuzi za voljenima, Suraj i Chakor zbliže…Videli smo kako se Ch brine o njemu, za njegove povrede..
Selim :D
Jadna Čakor ova Ragini je bezobraznica jedna. Nadam se da ce se sve razrešiti.
helena
Ćao Selime, evo stigoh nakratko da se javim, vozila sma ceo dan i noć, kako je kod tebe???
Selim :D
Dobro, kod mene je super. Nek si se javila. Oćeš li svracati na sajt u skorijem vremenu? Dosadno mi je bez tebe.! 🙁 malo sam ćaskao sa Irmom, i tako… :'( :”(
Nina
Novi spojler na IF-U. Imli priznaje Vivaanu i Chakor da voli Vivaana.
Veceras Maha epizoda serije.
Mahpeyker Kosem Sultan
Na IF pišu da će Imli i Vivan plesati na nekoj proslavi. Surađ će ih videti i tražiće od Čakor da pleše sa njim.
Nina
Videla sam i to. Mnogo se situacija okrenula. Ocekivala sam Surajevo priznanje a Chakor se vala lepo brine o njemu.
Mahpeyker Kosem Sultan
Još kako ga je vukla u bračni krevet…Samo da se nešto desi onom divanu… Najveći negativac u seriji !
Je l’ bi ti mogla ubaciti još jednu Pandoru?
Nina
Bas vala ko jos stavlja sofu u sobu mladog para. Pa sta sad da se razdvoje kada se posvadjaju? Ne ide to tako, strasno.
Mogu, posalji odmah slobodno.
Mahpeyker Kosem Sultan
Poslata.
helena
Trenutna dešavanja obećavaju razvitak za Sukor još Imlino priznanje milina za moju dušu haha.
Nina
Slazem se. Jos on njoj da prizna pa ce se Sukor tesiti lepo. 😀
helena
E vala to jedva čekam a tek onon kad se Čakori brine o Surađu, nisam bila tu par dana pa nisam baš u toku jel ima nešto novo ovako u vezi serije???
Nina
Slabo ti i ja znam, skoro sam se vratila pa se uklapam polako.
helena
Znači bukvalno smo iste, ja sam samo načula za neku zabavu gde će naši omiljeni parovi plesati, a na forumi sve više komentarišu da od povratka starih partoa nema ništa…
Lunci98
Imli ce da prizna Cakor i Vivanu da voli Vivana ili Suradja.
Imli je priznala Suradju da ga vise ne voli.
SuKor je zakon. ❤❤❤
Nina
Drashti Dhami i njen tim D pobedili su na takmicenju CNN18 koje je organizovano za bolesnu decu,njihovu hranu i obrazovanje. Pobedili su tim A Baruna Sobtija u finalu. Cestitam DD i verno sam glasala prvo za Vivija a onda i za nju i njen tim gde je i moj Varun. Cestitke.
Sinderella
Ooo Nina, pa dobro nam došla opet na sajt. Nadam se da si se lepo provela. Nedostajala si, kao i tvoji prevodi.
Pozdrav!
Inače, baš mi je drago zbog Drašti, nisam glasala za nikoga, ali sam za nju navijala.
Nina
Hvala mnogo Sindić. Sve je prošlo u najboljem redu. Spremna sam nastaviti dalje sa obavezama. Očekujem te danas na Šakti na prvoj epizodi. Ako stigneš i na OS biće mi drago jer znam da puno radiš.
Ja sam za nju i Vivija. Ona je meni preslatka skroz.
Sinderella
Verovatno da ću biti na Šakti, glasala sam za nju. Konačno da je na anketi pobedila serija za koju sam glasala. 😀
Što se OS tiče, trenutna radnja mi mnogo konfuzna. Imli voli Vivana, Suraj Imli. Ni scenaristi samo ne znaju šta žele. Mada, više nadam imam za SuKor, jer kad su ImVan scene, obavezno puste neku pesmu u pozadini.
Meni je Drašti omiljena imdijska glumica uz Sreejitu i Pallavi, i ne slažem se sa nekima da ona nema talenat. Glumila je više uloga, i u svakoj se savršeno snašla, a pogotovo u Madhubali.
Nina
Biće danas Shakti, čim završim OS imam još da slikam prvu epizodu, tekst sam već uradila. I meni je drago, većinom sam glasala za neku drugu seriju a ono bila sasvim treća.
Sve je to konfuzno, moja Sindi. Imli voli Vivaana to je sigurno, imaju oni šanse ili možda samo komplikuju da bi opet vratili stare parove. Za sada im ide dobro, velika gledanost.
Drašti je divna, ja zaista ne mogu da se odlučim ali mi je tu u top 5. Najviše volim moju Helly i Sonal pa tek onda ostale tri, za njih nemam neki red.
Sinderella
Ti si prevela prvu epi Šakti? Koliko vam beži Indija? Mada, stići ćete svakako, u to ne sumnjam.
Ako žele vratiti stare parove, ne razumem koja je bila potreba da se Imli zaljubi u Vivana, pa još sve ono scene između njih a u pozadini puste neku pesmu.
Ja sam Drašti zavolela zbog Madhubale, Madhubala je bila prva serija koju sam pratila.
mirsada
Sindi, DD snima novu seriju, sledeće sedmice dolazi sa timom u Austriju gdje će snimati neke scene, ali neznam tačno gdje.
Sinderella
Pročitala sam negde da snima novu seriju, samo ne znam kako će se zvati serija i na kom kanalu će se prikazivati. Dolaze u Austriju, znači. Epa super, koliko znam i ti živiš u Austriji, ako me sećanje dobro služi. Ako je u još nekom obližnjem gradu, taman možeš da skokneš 😀
Pozdrav!
Nina
Da, pomazem adminki zajedno sa Mayom da sto pre stignemo jer kasnimo 60+ epizoda. Bice negde oko 2-3 epizoda posto sada idem.
Ja sam prvu pratila MN, Odbacenu pa Bandini. Madhubalu nekako posle. Steta sto su je ukinuli sa Happy-ja taman sam htela da se podsetim svega.
Sinderella
Najviše me izritira kad neku seriju tako ukinu…
Sećam se kako su me iznervirali kad su mi Charmed ukinuli sa Prve ranije, doduše sad opet ima, i ni sama ne znam po koji put gledam jedne te iste epizode.
helena
Pa ko se to nama vratio. Sindi moja drago mi je što si opet tu. Kada god imaš vremena biće lepo ako svratiš, kako god samo da si dobro.
Sinderella
Dobro sam. Veruj mi šokirala sam, a baš i ne želim da kažem razlog na sajtu, dobro je da me je Tempić razumela, te je sve sada u redu.
mirsada
Čestitam, za njih sam glasala jer je uzela u svoj tim moju Eishu, respekt.
Nina
A ja jer je bio tu moj Varun. Mada volim ja i Vivija ali ipak Varun je Varun. 😀
mirsada
Znam vidjela sam i odmah sam se sjetila tebe, nekako mi bilo drago što je u timu sa Eishom pa sam od srca glasala.
Nina
Ubačen prvi deo Maha epizode. 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!